25.04.24, 09:53
| reklama & PR » informacje
70 diamentów do wygrania w nowej edycji BLIKOMANII
Wystartowała kolejna odsłona loterii organizowanej przez Polski Standard Płatności, operatora BLIKA. W losowaniu o jeden z 70 diamentów lub czeki o wartości 200 i 400 zł może wziąć udział każdy użytkownik BLIKA.
07.11.23, 12:00
| reklama & PR » informacje
Przygody Tomka kasjera. Tomasz Kot promuje płatności zbliżeniowe w kampanii BLIKA
BLIK rozpoczął kampanię reklamową w której zachęca użytkowników do korzystania z wygodnych, szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych. Główną rolę odgrywa Tomasz Kot, który wciela się w postać kasjera przyjmującego płatności.
06.10.23, 08:59
| reklama & PR » informacje
Strofki BLIKA. Śpiewająca kampania przelewu na telefon BLIK z udziałem Tomasza Kota
W nowej kampanii, BLIK dzięki Strofkom pomaga rozwiązać problem nieprzyjemnego upominania się o pieniądze. Głównym bohaterem jest Tomasz Kot, który w krótkich spotach, strofuje adresatów oraz przypomina, że mogą łatwo i szybko się rozliczyć przy pomocy przelewu na telefon BLIK. 
22.08.23, 15:15
| reklama & PR » informacje
BLIK promuje szybkie przelewy na numer telefonu
BLIK startuje z kampanią, która ma na celu promowanie błyskawicznych przelewów na numer telefonu. W współpracy z Tomaszem Kotem, który został ambasadorem tej akcji, zrealozowano 3 spoty reklamowe.
04.08.23, 19:20
| reklama & PR » informacje
BLIK wspiera edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
Po raz kolejny uczestnicy BLIKOMANII wsparli projekty edukacyjne realizowane przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Dzięki tym inicjatywom ok. 8 tys. dorosłych i prawie 119 tys. dzieci wzięło udział w lekcjach i webinarach dotyczących, m.in. bezpieczeństwa w sieci.
09.04.23, 09:00
| reklama & PR » informacje
Ruszyła nowa edycja loterii BLIKOMANIA
3 kwietnia br. rozpoczęła się kolejna edycja BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.
07.06.22, 16:00
| reklama & PR » informacje
BLIKOMMMANIA. Czwarta edycja loterii Polskiego Standardu Płatności
BLIK ruszył z kampanią promującą czwartą edycję BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Jej bohaterem jest Tomasz Kot, który ze stoickim spokojem zachęca wszystkich do udziału w zabawie i przybliża odbiorcom jej tegoroczne hasło - BLIKOMMMANIA.
22.05.22, 19:00
| kultura » muzyka
Największa edycja Męskiego Grania 2022
Zbliża się największa edycja Męskiego Grania w historii. Na dwóch scenach wydarzenia sponsorowanego przez markę Żywiec wystąpi prawie 80 polskich artystów reprezentujących odmienne konwencje i style, w tym, m.in. BEDOES, Dawid Podsiadło, sanah, oraz Męskie Granie Orkiestra 2022, której skład ujawniony zostanie 31 maja br. Trasa zagra w ośmiu miastach.
02.05.22, 07:00
| reklama & PR » informacje
BLIK partnerem Męskiego Grania
BLIK jest partnerem 13. edycji muzycznego projektu Męskie Granie. Zainteresowani będą mogli kupić bilety na koncerty wyłącznie przy pomocy BLIKA, który jest dostępny dla wszystkich klientów bankowości mobilnej.
30.04.22, 17:00
| reklama & PR » informacje
Bądź kotem płatności. Nowa kampania BLIKA z udziałem Tomasza Kota
Ruszyła nowa kampania “Bądź kotem płatności” promująca system płatności mobilnych BLIK. To jej kolejna odsłona z udziałem Tomasza Kota. Komunikacja opiera się na podkreśleniu zalet płatności BLIKIEM, które są łatwe, szybkie i powszechnie dostępne. Kampania wystartowała z początkiem kwietnia br. i potrwa do końca maja br.
23.12.21, 19:00
| biznes i technologie » informacje
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday
W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28 listopada br. wartość wydatków jest o 7 proc. wyższa niż w poprzedzający piątek i sobotę – zatem efekt Black Friday jest zauważalny. 
21.12.21, 19:00
| reklama & PR » informacje
BLIK, Spark Foundry i AMS testują zakup powierzchni Digital Out-of-Home w modelu programmatic
6 grudnia br. wystartowała kampania systemu płatności mobilnych BLIK zakupiona w modelu programmatic na powierzchniach Digital Cityscreen firmy AMS.
21.12.21, 18:00
| reklama & PR » informacje
BLIK przełamuje ograniczenia i wspiera osoby głuche
BLIK bierze udział w akcji wsparcia społeczności osób głuchych. Od 6 grudnia 2021 r. użytkownicy mogą zrobić Przelew na telefon BLIK, na rzecz mazowieckiego oddziału Stowarzyszenia Polskiego Związku Głuchych.
26.11.21, 22:00
| reklama & PR » informacje
Raz, dwa, BLIK – odblokuj i zbliż. Tomasz Kot w kampanii BLIKA
BLIK ruszył z kampanią, która ma przekonać użytkowników do płacenia zbliżeniowo. Po raz pierwszy w kampanii BLIKA wystąpił Tomasz Kot.
10.08.21, 18:00
| reklama & PR » informacje
Ponad 2 mln zł do wygrania w nowej edycji loterii BLIKOMANIA
Rozpoczęła się trzecia edycja BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Loteria trwa przez cztery miesiące, a na koniec każdego z nich uczestnicy wezmą udział w losowaniu jednej z nagród głównych, o wartości 100 tys. zł.
04.07.20, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nie bierz urlopu od dobrych nawyków. BLIK promuje bezpieczne zachowania
BLIK rozpoczął kampanią skoncentrowaną wokół szeroko pojętego bezpieczeństwa, nie tylko związanego z epidemią, ale i płatnościami. Marka przypomina o dobrych nawykach, które warto stosować, aby zwiększać swoje bezpieczeństwo.
30.12.19, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Użytkownicy serwisu IPLA mogą płacić już za kontent BLIKIEM
Serwis IPLA wprowadził do swojej aplikacji na systemy Android TV możliwość dokonania opłaty za zakupiony materiał za pomocą BLIKA. 
15.11.19, 09:18
| reklama & PR » informacje
Świąteczne zakupy tylko z BLIKIEM. MC Slik w kampanii marki BLIK
Łatwość, szybkość i bezpieczeństwo – to korzyści płacenia w sieci, wokół których koncentruje się nowa kampania BLIKA z raperem MC Silkiem w roli głównej. Kampania ma zachęcić użytkowników do płacenia za świąteczne prezenty właśnie za pomocą BLIKA. 
07.10.19, 22:00
| reklama & PR » informacje
Bankowe gwiazdy promują przelew na telefon BLIK
Polski Standard Płatności, operator BLIKA – we wspólnej kampanii z bankami – zachęca użytkowników bankowości mobilnej do korzystania z przelewów na telefon BLIK. 
01.08.19, 15:00
| reklama & PR » informacje
Naklejki magnetyczne na bankomatach Euronet Polska w kampanii Blikomanii
Kilkaset bankomatów i wpłato-bankomatów Euronet Polska wykorzystywanych jest w kampanii promocyjnej Blikomanii, realizowanej na zlecenie Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK..
Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy