24.06.24, 16:30

Urlop na każde żądanie. Triverna.pl wprowadza nowa platformę komunikacji

KV kampanii marki Triverna.pl, fot.: materiały prasowe

24 czerwca br. pod hasłem „Urlop na każde żądanie” ruszyła kampania wizerunkowa portalu Triverna.pl. Działania zasięgowe prowadzone będą w największych stacjach TV oraz w kanałach digital.

Jesteśmy jednym z najbardziej zapracowanych narodów w Europie. Jednocześnie pandemia pokazała nam jak ważnym aspektem naszego życia jest wypoczynek i możliwość wyjazdu. Niestety, jak pokazują badania, proces planowania urlopu oraz porównania i wyboru spośród dziesiątek tysięcy ofert generuje w nas mnóstwo stresu, zamiast pozwalać nam cieszyć się nadchodzącym wypoczynkiem. Naszą nową kampanią chcemy pokazać Polakom, że jest alternatywa i że aby prawdziwie wypocząć wystarczą tylko chęci, ponieważ na Triverna.pl czekają na nich gotowe oferty wypoczynku oraz kilkaset blogowych inspiracji do podróży na każdą okazję. Niezależnie od tego czy chcemy pojechać na długo planowane wakacje z rodziną, spontaniczny wypad ze znajomymi czy romantyczny weekend w SPA z drugą połówką – gwarantujemy, że każda z przygotowanych przez nas propozycji spełni oczekiwania klienta. Koniec ze stresem, zmartwieniami dokąd i za ile, bo z Triverna.pl chcieć znaczy jechać. Na Triverna.pl dostaniesz Urlop na Każde Żądanie!” – mówi Krzysztof Dębski, Chief Marketing Officer Triverna.pl

Film reklamowy jest pełnym emocji, śmiechu, spełnienia i satysfakcji zapisem urlopu pary młodych ludzi z małym dzieckiem i psem. Choć cała historia rozgrywa się chronologicznie między zameldowaniem, a wymeldowaniem, to sceny, wydarzenia, obrazy są zaczerpnięte z różnych miejsc.

”(…) Postawiliśmy na autentyczność, emocje, relacje i interakcje między naszymi bohaterami, a nie na prezentację oferty i cen. Nasz spot wizerunkowy od pierwszego ujęcia obrazuje, że to co rezerwujesz na Trivernie jest w rzeczywistości zgodne z ofertą i oczekiwaniami. Cała historia utrwala to, co w urlopie powinno być najważniejsze – prawdziwy relaks, emocje i jakościowy czas dla siebie. Zakończenie zaś udowadnia, że pewność i łatwość wyboru jaką gwarantujemy, powoduje że żeby pojechać na kolejny urlop – wystarczy tylko chcieć” – mówi Krzysztof Dębski.

Zdjęcia do spotu zrealizowane zostały w resorcie Wave Międzyzdroje. Kampania obejmuje emisję wizerunkowych spotów (1x 30sek, 6x 15sek) w telewizji oraz internecie, szeroko zakrojone działania digital marketingowe oraz aktywacje konsumenckie w social mediach.

Za strategię komunikacji i ideę kreatywną odpowiedzialna jest agencja FMCgo, za reżyserię i nadzór Kasia Grabek, realizację spotów przygotował dom produkcyjny F25, działania w telewizji zaplanował i realizuje dom mediowy OMD, a działania digital marketingowe agencja Cube Group.

Komentarze

Powiązane

24.07.24, 11:57
| reklama & PR » informacje
Dew it anyway! Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski ambasadorami akcji Mountain Dew
Mountain Dew uruchamia kampanię “Dew it anyway!”. Ambasadorami akcji zostali Karol “Friz” Wiśniewski oraz Piotr “Izak” Skowyrski.
24.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Husqvarna globalnym partnerem Liverpool FC
Marka Husqvarna nawiązała współpracę z Liverpool FC. Klub piłkarski, dzięki partnerstwu, wykorzysta nowe rozwiązania szwedzkiej firmy. 
23.07.24, 20:09
| reklama & PR » informacje
Fokus na Allure. Projekt agencji Leo Burnett dla marki Peugeot
„Fokus na Allure” to lokalny projekt fotograficzny zrealizowany przez Leo Burnett Warszawa dla marki Peugeot. Inicjatywa powstała w ramach kampanii promującej nowego SUV-a.
23.07.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
FoodCare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga
FoodCare i Betclic 1 Liga przedłużają partnerstwo. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek. 
23.07.24, 17:15
| reklama & PR » informacje
5BONSAI wygrała przetarg na dwie marki L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme
Agencja 5BONSAI wygrała przetarg na obsługę dwóch brandów należących do L’Oréal Luxe: Kiehl’s i Lancôme. W ramach obsługi marek, zespół zajmie się działaniami z zakresu CRM i Marketing Automation.
23.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
ONE House z kampanią dla Mlekpolu
ONE House realizuje ogólnopolską kampanię promującą produkty firmy Mlekpol. Akcja potrwa do końca października br. 
22.07.24, 19:38
| reklama & PR » informacje
Havas PR Warsaw poprowadzi działania dla Saint-Gobain
Saint-Gobain rozpoczął współpracę z agencją Havas PR Warsaw, która przygotuje działania komunikacyjne firmy na rynek ukraiński. 
22.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia. Peppermint dla marki Heinz
Agencja Peppermint prowadzi kampanię promującą ketchup marki Heinz pod hasłem „Heinz Zero - dla tych, którzy nie potrzebują dodatkowego słodzenia”. 
22.07.24, 10:07
| reklama & PR » informacje | reklama & PR » ludzie
Magdalena Anisiewicz i Janusz Kotoński awansowali w OneMulti
Agencja OneMulti awansowała na stanowiska account executive swoich dwóch pracowników - Magdalenę Anisiewicz i Janusza Kotońskiego. 
22.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Najlepsza feta tylko z Favitą! Konkurs marki Favita z portfolio Mlekovity
15 lipca br. wystartował konkurs „Najlepsza feta tylko z Favitą!” promujący produkty marki Favita z portfolio Mlekovity. Za akcję odpowiada agencja First Line Polska sp. z o.o. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.