21.06.24, 06:30

Agencji K+Group odpowiada za promocję filmu Rodzina Treflików

Kadr z filmu "Rodzina Treflików", fot.: materiały prasowe

Trefliki, bohaterowie serialu animowanego „Rodzina Treflików”, w listopadzie br. trafią na wielki ekran. Szczegóły świątecznej produkcji zostaną ujawnione dwa miesiące przed premierą, ale już teraz rozpoczynają się działania związane z kinowym debiutem Treflikowych bohaterów. Za działania związane z promocją filmu będzie odpowiedzialna agencja K+Group.

Wybraliśmy do promocji filmu agencję, z którą współpracujemy od kilku lat” - mówi Justyna Gdowska, Dyrektor Marketingu i PR Trefl SA. „Zakres działań przy promocji filmu jest bardzo szeroki i potrzebujemy tutaj doświadczonego partnera w prowadzeniu projektów zintegrowanych. Do promocji filmu będziemy wykorzystywać różne kanały, m.in. trade marketing, marketing sportowy czy naszą działalność edukacyjną, dzięki której docieramy do przedszkoli w całej Polsce. Myślę, że olbrzymim potencjałem tego filmu jest możliwość nawiązania współpracy z innymi markami. Jesteśmy otwarci na sprzedaż licencji i komercyjne wykorzystanie bohaterów „Rodziny Treflików”. Jesteśmy przekonani, że sukces kinowy tego filmu przełoży się na sukces sprzedażowy naszych partnerów” - dodaje Justyna Gdowska.

Agencja K+Group będzie odpowiedzialna za przygotowanie strategii i planu kampanii promującej film oraz realizację jej poszczególnych elementów tj. pozyskanie partnerów licencyjnych, instytucjonalnych, patronów medialnych, kompleksową obsługę PR, obsługę SM, wsparcie przy organizacji eventów promujących film, konsultacje przy tworzeniu materiałów promocyjnych do filmu tj. teaser, trailer czy plakat filmowy.

Nowa produkcja należącego do grupy Trefl KAZstudio, podobnie jak serial, będzie wykonana w lalkowej technice poklatkowej, gdzie na 1 sekundę filmu przypada aż 25 zdjęć. Jak zapowiada producent nie będzie to kontynuacja serialowych przygód „Rodziny Treflików”, a zupełnie nowa, piękna świąteczna historia, w której pojawią się nowi bohaterowie. Współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej film w reżyserii Piotra Ficnera trafi jednocześnie do kin we Francji, Szwecji i w Polsce. Za jego dystrybucję w Polsce będą odpowiadały Młode Horyzonty.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 10:30
| reklama & PR » informacje
Nie rozczarujesz się! Mars Wrigley z kampanią reklamową batonu lodowego Snickers
Ruszyła szeroko zasięgowa kampania batonów lodowych Snickers. Mars Wrigley prezentuje spoty reklamowe utrzymane w wakacyjnym klimacie.
19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.