12.06.24, 14:15

Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024

Zapowiedź kampanii portalu Interia, fot.: materiały prasowe

Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.

Interia podczas EURO 2024 wzmocni współpracę z Eleven Sports w ramach strategicznego partnerstwa. Dziennikarze portalu Wojciech Górski, Tomasz Brożek i Radosław Nawrot będą na bieżąco „tu i teraz” dzielić się z kibicami relacjami i materiałami prosto z Niemiec.

Interia uruchomi także codzienny program na żywo „Gramy dalej”. Poprowadzą go na zmianę Mateusz Majak (Eleven Sports), Maciej Kruk (Eleven Sports) i Piotr Jawor (Interia Sport). W studiu będą im towarzyszyć eksperci, m.in. Radosław Majewski (były reprezentant polskiej kadry) i Jakub Żelepień (Interia Sport) oraz goście ze świata sportu. Format będzie zawierać wiadomości i komentarze dotyczące ostatnich 24 godzin turnieju, z szczególnym uwzględnieniem przygotowań i meczów polskiej drużyny.

Jednym ze stałych elementów programu „Gramy dalej” mają być rozmowy z korespondentami Interii w Niemczech, w tym ze specjalnym wysłannikiem i ekspertem piłkarskim Łukaszem Gikiewiczem. Były zawodnik Ekstraklasy będzie dla portalu relacjonował zmagania polskiej reprezentacji w Niemczech aż do ostatniego meczu.

Interia zrelacjonuje na żywo w formie tekstowej wszystkie mecze turnieju. Pokaże aktualne terminarze i wyniki, przybliży sylwetki topowych zawodników oraz razem z ekspertami przeanalizuje występy poszczególnych drużyn.

Wszystkie materiały dotyczące piłkarskiego EURO 2024 będę prezentowane na stronie głównej portalu oraz w specjalnym serwisie w Interii Sport.

Żyjemy piłkarskim Euro 24

Działaniom Interii będzie towarzyszyła kampania reklamowa prowadzona pod hasłem „Żyjemy piłkarskim Euro 24”. Jest to kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”, która doczekała się już kilku edycji. Spot przygotowany na piłkarskie mistrzostwa Europy w Niemczech zachęca do wspólnego kibicowania z Interią polskiej reprezentacji. Pokazuje też bogatą i kompleksową ofertę portalu na ten turniej. Kampania Interii będzie emitowana w kanałach telewizyjnych Grupy Polsat Plus oraz Internecie.

Komentarze

Powiązane

16.07.24, 16:00
| internet » informacje
Interia partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych
Interia została partnerem 49. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Plebiscyt „Diamentowe Lwiątka” wyłoni najlepszy polski film dla młodego widza. 
16.07.24, 08:30
| internet » informacje
Będą ostrzegać przed burzami. Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz przygotują specjalne alerty pogodowe
Gazeta.pl rozpoczyna w trakcie wakacji współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi.
13.07.24, 16:00
| internet » informacje
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
Wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski” rusza w poniedziałek, 15 lipca br. Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski będą rozmawiać z artystami muzycznymi.
09.07.24, 23:41
| internet » informacje
Karoliną Walczowska gospodynią formatu Onet Wakacje
Od lipca br. na stronie głównej Onetu pojawia się nowy program „Onet Wakacje” z Karoliną Walczowską w roli prowadzącej. Program jest emitowany w każdy piątek o godz. 12.00 na Onet.pl i jest częścią cyklu redakcyjnego „Onet Wakacje”, który przez całe wakacje pojawia się na stronie głównej Onetu.
09.07.24, 16:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Złap urlop od codzienności czyli Wyborcza na wakacje
Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl rozpoczęły kampanię pod hasłem “Złap urlop od codzienności”. Specjalnej ofercie prenumeraty na wakacje towarzyszą działania redakcyjne: cykle artykułów, podcasty, a dla podróżujących z przygodami czekać będzie Biuro Interwencji Turystycznej.
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
06.07.24, 23:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem. II sezon formatu w Onecie
W niedzielę, 30 czerwca br. o godz. 10:00 na stronie głównej Onet.pl i na kanale YouTube Onet On Tour pojawił się premierowy odcinek II sezonu programu „Onet On Tour. Dalmacja z Marcinem Prokopem”. Dziennikarz pokaże internautom Dalmację.
03.07.24, 19:00
| internet » informacje
Żyjemy tenisem! Interia relacjonuje Wimbledon
Interia na bieżąco będzie relacjonować Wimbledonem. Artur Gac, wysłannik portalu, przekazywać będzie informacje prosto z Londynu. Ofensywę medialną Interii ma wzmocnić kolejna odsłona kampanii „Żyjemy sportem”.
03.07.24, 07:30
| radio » informacje | internet » informacje
IV edycja Konkursu Podcast Roku imienia redaktora Janusza Majki. Zgłoszono ponad 320 podcastów
Podcast Roku to pierwszy ogólnopolski Konkurs, którego celem jest promowanie jakości, oryginalności i kultury przekazu różnych form dźwiękowych w mediach cyfrowych. Konkurs ma upamiętniać redaktora Janusza Majkę, związanego przez niemal 40 lat z Polskim Radiem w Rzeszowie – zmarłego w lutym 2021 r. Najlepsze podcasty wyłoni 45-osobowe jury.
02.07.24, 09:55
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Łukasz Bielak redaktorem naczelnym wszystkich serwisów Grupy INFOR
Na początku lipca br. Łukasz Bielak stanął na czele wszystkich serwisów internetowych należących do Grupy INFOR.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 23.08.24

Do zdobycia komplet książek - "Agent. Zakładniczka" oraz "Agent. Okup".

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.