28.05.24, 16:00

Jestem Europejką, jestem Europejczykiem – Głosuję! Jedynka wystartowała z kampanią profrekwencyjną

Zwiastun kampanii, fot.: materiały prasowe

Na antenie Programu 1 Polskiego Radia rozpoczęła się kampania profrekwencyjna „Jestem Europejką, jestem Europejczykiem – Głosuję!”, której celem jest zachęcenie do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kampania potrwa do 7 czerwca br.

„Jestem Europejką, jestem Europejczykiem - Głosuję!" - pod takim hasłem radiowa Jedynka zachęca słuchaczy do wzięcia udziału w wyborach europejskich. W akcję Programu Pierwszego włączyli się między innymi: Krystyna Janda, Andrzej Seweryn, Renata Przemyk, Andrzej Chyra, Sylwia Chutnik, Krzysztof Skiba i Margaret. Aktywność społeczna i społeczeństwo obywatelskie to wartości, które publiczne radio zawsze powinno wspierać” - mówi Paulina Stolarek - Marat, dyrektorka - redaktorka naczelna radiowej Jedynki. „Łącznie w akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia bierze udział 24 znanych i popularnych osób. Specjalne spoty są emitowane na antenie od poniedziałku 27 maja do piątku 7 czerwca” – dodaje Stolarek - Marat.

Społeczna akcja „Jestem Europejką, jestem Europejczykiem – Głosuję!” ma na celu zachęcenie obywateli do wzięcia udziału w głosowaniu 9 czerwca. W kampanii zorganizowanej przez Program 1 Polskiego Radia udział wzięły postacie ze świata literatury, sztuki, nauki, muzyki i sportu, a wśród nich m.in.: Andrzej Seweryn, Wiesław Ochman, Sylwia Chutnik, Andrzej Chyra, Krystyna Janda, Małgorzata Niezabitowska, Zbigniew Zamachowski, Andrzej Pągowski, Michał Rusinek, Mariusz Szczygieł, Cezary Harasimowicz, Włodek Pawlik, Karol Wójcicki, Antonii Pawlicki, Łukasz Zagrobelny, Renata Przemyk, Margaret, Henryk Miśkiewicz, Skiba, Arek Kłusowski, Marika, Magda Umer oraz Konrad Bukowiecki.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 17:42
| radio » ludzie
Kamila Pirogow-Małdzińska szefową Działu Prawnego Grupy Eurozet
1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
17.06.24, 17:45
| radio » informacje
Marek Wiernik prowadzi Strefę Euro 2024 w Radiu dla Ciebie
W piątek, 14 czerwca br. po godz. 16:00 ruszyła nowa audycja „Strefa Euro 2024” na antenie Radia dla Ciebie (Warszawa).
17.06.24, 12:04
| radio » informacje
Euro 2024 w Polskim Radiu. Transmisje, relacje i specjalny serwis
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą relacjonowane na antenach Polskiego Radia. Publiczny nadawca przygotował także internetowy serwis specjalny.
17.06.24, 10:33
| radio » informacje
O prawie, lekturach, LGBT i fantastyce w wakacyjnych programach TOK FM
17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadziło wakacyjną ramówkę w której znalazły się nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGBT, po kanon lektur szkolnych.
17.06.24, 09:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Szybka piłka w Radiu Zet. Piłkarska kampania promująca Moonsy
Konkurs "Szybka piłka" na antenie Radia ZET oraz szerokie działania w prasie i Internecie na czele ze stronami sportowymi Onet.pl czy drukowaną wersją Przeglądu Sportowego – tak w czasie Euro 2024 promować będą się Moonsy – proteinowe chipsy z soczewicy.
17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
13.06.24, 16:00
| radio » informacje | kultura » informacje
Nie do wiary. 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik
15 czerwca br. na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia oraz Centrum Nauki Kopernik. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia jest hasło: „Nie do Wiary!”. 
13.06.24, 11:42
| radio » informacje
Relacje z EURO 24 w Radiu Zet i TOK FM
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Mecze polskiej reprezentacji będą relacjonować Krzysztof Wilanowski i Marcin Powideł z Radia ZET oraz Przemysław Pozowski i Michał Waszkiewicz z TOK FM.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.