02.05.24, 09:00

Nowe osoby w zespole Peppermint powered by Quad

Nowe osoby w Peppermint, fot.: materiały prasowe

Siedem osób dołączyło do działów Kreacji oraz Client Service i New Business w Peppermint: Są to Magda Krejpcio, Michał Chruściel, Sara Szymiec, Ewa Szatybełko, Ewa Zwonarz, Zuzanna Szczukowska i Emilia Szatkowska.

Do działu New Business w roli Head of New Business do agencji powróciła Magda Krejpcio. Z branżą reklamową związana jest 11 lat, a doświadczenie zawodowe zdobywała w takich agencjach, jak K2, Stor9 czy VMLY&R, pracując m.in dla HBO Max, GSK, Łowicz, Tymbark, Grant’s, Wedel, Veolia, Piątnica, WWF, Henkell & Freixenet, Nowy Adres, Totalizator Sportowy czy InPost. Wcześniej pracowała w Peppermint jako New Business Manager. W nowej roli będzie odpowiedzialna za koordynację wszystkich projektów new businessowych agencji.

Do działu New Business dołączył także Michał Chruściel i jako New Business Manager, będzie bezpośrednio odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów. Poprzednio pracował w Fundacji Zaczytani.org, a doświadczenie zawodowe zdobywał w agencjach 360, takich jak ClickAd i Walk.

Do działu Client Service dołącza Sara Szymiec, która pracowała poprzednio na stanowisku Area Manager w Amazon. W Peppermint jako Account Executive będzie koordynowała prace dla jednego z kluczowych klientów agencji.

Kompetencje działu Kreacji zostały wzmocnione o cztery nowe osoby. Ewa Szatybełko z branżą reklamową związana jest od 13 lat, w trakcie których tworzyła koncepcje kreatywne i komunikację dla takich marek, jak Herbapol, Accenture, RTV Euro AGD, Jack Daniels Polska, Leżajsk, Nationale-Nederlanden, Carlsberg czy Reiffeisen Polbank. Pracowała w agencjach (Walk Digital, Focus Media Group, Cut the Mustard), w Ringier Axel Springer oraz jako freelancer. W Peppermint objęła stanowisko Senior Copywriter.

Ewa Zwonarz, również Copywriter, od ukończenia studiów medialnych w Kalifornii, pracowała w Stanach Zjednoczonych jako manager marketingowy, a następnie freelancer, tworząc strategie i treści dla start-upów technologicznych.

Do Peppermint dołączyły także dwie graficzki. Zuzanna Szczukowska na stanowisku Graphic Designer i Emilia Szatkowska, Junior Graphic Designer. Szatkowska grafiką wizualną zajmuje się od ośmiu lat. Jako projektanta graficzna pracowała poprzednio w firmie Smyk, gdzie realizowała reklamy internetowe, kreacje wizualne oraz przygotowywała materiały drukowane. Tworzyła również projekty dla takich marek, jak McDonald’s, Żywiec, Królewskie, Leżajsk, Desperados, Warka, Almette, Żabka. Szczukowska to Art Directorka z kilkunastoletnim doświadczeniem agencyjnym. Przez ostatnich 10 lat była związana z Cheil Poland pracując dla Samsunga, PKO i Automarket.pl.

Komentarze

Powiązane

20.06.24, 08:30
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Promocje sprawdza się w BLIX. Grupa BLIX chce dotrzeć do 12 mln osób
Aplikacja BLIX ruszyła z najsilniejszą, najdłuższą i najbardziej kompleksową kampanią wizerunkową w historii niezależnych aplikacji typu drive2store. Działania mają być skoncentrowane w sferze online i prowadzone w sposób ciągły. 
19.06.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Mistrzowska akcja promocyjna cashback marki Hisense
Agencja UNIQUE ONE organizuje dla marki Hisense, Oficjalnego Partnera UEFA EURO 2024, ogólnopolską akcję promocyjną cashback ze zwrotem gwarantowanym.
19.06.24, 19:17
| reklama & PR » ludzie
Ola Głębicka awansowała w Iberionie. Odpowiada za strategię komunikacji firmy
Od czerwca br. Ola Głębicka odpowiada za strategię komunikacji Grupy Iberion i jej produktów, w tym za działania wizerunkowe. Będzie raportować bezpośrednio do Maksymiliana Tomanka, wiceprezesa i współwłaściciela grupy Iberion.
19.06.24, 17:35
| reklama & PR » ludzie
Marcin Arkuszewski w zespole dentsu X (dentsu Polska)
Na początku czerwca br. do zespołu agencji mediowej dentsu X (dentsu Polska) dołączył Marcin Arkuszewski, który objął stanowisko Client Partnera.
19.06.24, 13:00
| reklama & PR » informacje
Screen Network z nowym wielkoformatowym ekranem. Tym razem na fasadzie Galerii Katowickiej
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej w Katowicach. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
19.06.24, 11:47
| reklama & PR » informacje
Odświeżone logo Obsessive. Marka wprowadza nowe opakowania i submarki
Obsessive - marka działająca w kategorii bielizny sensualnej, przeprowadziła rebranding produktowy i komunikacyjny. Marka zaprezentowała swoje odświeżone logo, nowe opakowania a także submarki.
19.06.24, 10:53
| reklama & PR » informacje
Rodzinny fun z Capri-Sun! Konkurs marki Capri-Sun w sieci Dino
Na początku czerwca br., marka Capri-Sun uruchomiła konkurs w marketach Dino pod hasłem „Rodzinny fun z Capri-Sun!”. Do wygrania jest 240 nagród.
19.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Vison Express wybiera MullenLowe Warsaw
Agencja MullenLowe Warsaw wygrała konkurs Vision Express na obsługę działań prowadzonych w mediach spoleczniościowych (Facebook).
19.06.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
GroupM: globalna wartość rynku reklamowego w 2024 r. przekroczy bilion dolarów
GroupM podnosi prognozy wzrostu globalnego rynku reklamowego w 2024 r. do 7,8 proc., w Polsce wzrost powyżej globalnego.
18.06.24, 10:07
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w AMS. Grażyna Gołębiowska wchodzi do zarządu
1 lipca br. do zarządu AMS dołączy Grażyna Gołębiowska, menadżerka firmy, która będzie odpowiedzialna za obszar marketingu, sprzedaży i badań. Małgorzata Augustyniak, dotychczasowa wiceprezeska, pozostaje w strukturach Grupy na stanowisku doradczyni zarządu ds. CSR.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.