17.04.24, 09:36

10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina

Pakiet Ukraina w ofercie operatora VECTRA, fot.: materiały prasowe

16 kwietnia br. Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.

Vectra wzbogaciła swoją ofertę o 10 ukraińskich kanałów w jakości HD: 1+1 International HD, Kvartal TV HD, Dacha TV HD, Film UA Drama HD, Star Cinema HD, Star Family HD, Kus Kus HD, X-Sport HD, NIKI Kids HD, Nicki Junior HD. Pakiet Ukraina dostępny jest dla wszystkich abonentów posiadających dekoder TV Smart 4K BOX. Kanały klienci mogą oglądać zarówno w domu jak i poza domem, np. na smartfonie lub tablecie. Dodatkowo, w ramach oferty OTT (usługa TV Smart), wszystkie programy z pakietu Ukraina dostępne są dla posiadaczy dowolnego połączenia z internetem, również od innego operatora.

Pakiet Ukraina dostępny jest dla wszystkich obecnych i nowych klientów w cenie 10 zł miesięcznie. W ramach oferty OTT (usługa TV Smart), pakiet Ukraina kupić można w paczkach z wybranymi pakietami.

W skład pakietu Ukraina wchodzą kanały: 1+1 International HD (wiadomości, oferta rozrywkowa, reportaże i filmy krajowej produkcji); Kvartal TV HD (edukacyjne programy, jak i humorystyczne produkcje dla widzów w każdym wieku); Dacha TV HD (różnorodne tematy związane z domem i ogrodem, majsterkowaniem oraz remontami); Film UA Drama HD (filmy i seriale, w tym ukraińskie kryminały, dramaty oraz thrillery); Star Family HD ( seriali filmy i seriale skierowane zarówno do najmłodszych widzów, jak i do dorosłych; biblioteka kanału zawiera m.in. filmy edukacyjne, seriale rozrywkowe dla nastolatków, dramaty, romanse czy filmy sensacyjne); Star Cinema HD (filmy fabularne, seriale oraz aktualności ze świata kina); Kus Kus HD (kanał o tematyce lifestylowej, zapewniający widzom inspirację i rozrywkę związane z ich codziennym życiem); X-Sport HD (relacje z najważniejszych wydarzeń sportowych, takich jak siatkówka, koszykówka, motosport, hokej czy MMA); NIKI Kids HD (kanał skierowany do najmłodszych widzów, oferuje unikalną mieszankę programów dla dzieci w wieku 5+, w tym treści francuskich firm Studio Hari i Xilam); Nicki Junior HD (kanał dla dzieci w wieku 1-16 lat, zawierający zróżnicowane programy, dostosowane dla różnych grup wiekowych).

W ofercie Vectry w języku ukraińskim, poza nowym pakietem Ukraina, dostępny jest także kanał Espreso — w telewizji kablowej na pozycji 826 od pakietu Srebrnego oraz w ramach OTT na pozycji 826 od pakietu Start.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 17:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Chylewska po siedmiu latach powraca do Telewizji Polskiej
Paulina Chylewska – dziennikarka i prezenterka po siedmiu latach wraca do TVP. Przez ostatni okres pracy zawodowej związana była z Polsatem.
27.05.24, 11:55
| telewizja / VOD » informacje
Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+
Międzynarodowa grupa medialna Viasat World ogłosiła start nowego kanału telewizyjnego o tematyce kryminalnej. Viasat True Crime zadebiutuje na polskim rynku we współpracy z CANAL+.
26.05.24, 21:00
| telewizja / VOD » informacje
Magdalena Schejbal gospodynią cyklu Pokochaj mnie w Pytaniu na śniadanie
17 maja br. do ekipy programu „Pytanie na śniadanie” dołączyła Magdalena Schejbal. Aktorka będzie gospodarzem cyklu „Pokochaj mnie”, który jest emitowany dwa razy w miesiącu, w piątki.
24.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w I kwartale 2024 r.: wzrost przychodów z reklam o ponad 30 proc.
Grupa Kino Polska opublikowała wyniki finansowe za I kwartał 2024 r. Spółka osiągnęła znaczący wzrost przychodów reklamowych. Wzrósł zysk netto Grupy.
23.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Unlimited. Krzysztof Machajski gospodarzem wideocastu Polsat Box Go
Polsat Box Go uruchomił wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Program prowadzi dziennikarz Krzysztof Machajski.
22.05.24, 19:37
| telewizja / VOD » informacje
Zabójcze potrawy. Nowa produkcja własna Zoom TV
Kanał Zoom TV rozpoczyna emisję nowej własnej produkcji podróżniczo-kulinarnej „Zabójcze potrawy”. Gospodarzem formatu jest Jarek Nowak.
22.05.24, 18:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Podcast Ja i moje przyjaciółki idiotki reaktywowany. Netflix partnerem dwóch pierwszych odcinków
Cykl Joanny Okuniewskiej „Ja i moje przyjaciółki idiotki” po dwóch latach od ostatniego odcinka, powraca. Pierwsze dwa odcinki powstały we współpracy z Netflix, z okazji premiery III sezonu serialu „Bridgertonowie”.
21.05.24, 17:45
| telewizja / VOD » seriale
Breslau. Pierwsza polska produkcja Disney+
Disney+ rozpoczął zdjęcia do serialu „Breslau” (tytuł roboczy), swojej pierwszej polskiej produkcji oryginalnej.
21.05.24, 14:02
| telewizja / VOD » badania rynku
Rekordowa wyniki kanałów BBC Studios w Polsce. BBC First z najwyższymi udziałami w historii
W kwietniu br. portfolio kanałów osiągnęło 0,84 proc. proc., czyli najwyższy miesięczny udział w rynku od uruchomienia pięciokanałowego portfolio w 2015 r.
21.05.24, 08:45
| telewizja / VOD » informacje
TVN Pora na show. 17 kanał FAST w ofercie TVN Warner Bros. Discovery
Koncern TVN Warner Bros. Discovery uruchomił kolejny kanał typu FAST - TVN Pora na show.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.