17.04.24, 07:30

Start it well. Well Fitness w kampanii promuje treningi medyczne i współpracę z Rehasport

KV kampanii Well Fitness, fot.: materiały prasowe

Well Fitness wystartowało z kampanią "Start it well", która promuje treningi medyczne i ogłasza swoją współpracę z Rehasport.

W marcu br. rozpoczęła się kampania Well Fitness, której celem jest poinformowanie o nowej usłudze ogólnopolskiej sieci klubów fitness - treningach medycznych z Trenerami Certyfikowanymi przez Rehasport oraz zajęciach certyfikowanych przez Rehasport. W ramach kampanii przygotowanej przez agencję digital marketingu Tigers pojawiła się seria postów w mediach społecznościowych sieci, działania z zakresu PR oraz współpraca z influencerami.

W pierwszej fazie kampanii przygotowanej i wdrożonej przez agencję digital marketingu Tigers w social mediach sieci siłowni pojawiła się seria postów, nawołujących do dbania o swoje zdrowie w sposób mądry, zaplanowany i przede wszystkim - bezpieczny. Posty na Facebooku i Instagramie Well Fitness miały na celu zakwestionowanie niektórych podejść do treningu, skupionych jedynie na testowaniu swojego progu bólu, nieustannego zwiększania wysiłku i obciążeń czy przekraczania swoich możliwości, co tak naprawdę ma rację bytu jedynie w przypadku zawodowych sportowców, a nie osób trenujących dla utrzymania zdrowia czy kondycji. Nowa komunikacja Well Fitness odchodzi tym samym od stereotypowych sloganów promujących siłownię i podkreśla, czym tak naprawdę jest zdrowy i efektywny trening. I tak na grafikach sieci klubów pojawiły się hasła takie jak, „No gain without pain brain”, „Make it harder better” czy “Push Know your limits”. Marka chce zwrócić w ten sposób uwagę na fakt, że osoby zaczynające swoją przygodę z siłownią lub wracające na nią po dłuższej przerwie, powinny w pierwszej kolejności skorzystać z doświadczenia i wiedzy Trenerów Certyfikowanych przez Rehasport, wyszkolonych w zakresie treningu medycznego.

Kampania w mediach społecznościowych została wzmocniona działaniami performance, obejmującymi płatną promocję reklamową, realizowaną poprzez kanały takie jak Meta Ads, Google Ads czy LinkedIn Ads. Jej dopełnieniem w kolejnych etapach będą też działania PR-owe oraz współpraca z liderami opinii, którzy z różnych względów ograniczyli w ostatnim czasie swoją aktywność fizyczną lub potrzebują merytorycznego wsparcia w zakresie treningu. W gronie influencerów promujących nową usługę Well Fitness znaleźli się Ola Żuraw-Świątek (@aleksandrazuraw oraz Mateusz Zielonka (@mateusz_zielonka).

Celem naszych działań w ramach tej kampanii jest dotarcie do nowej grupy docelowej ze specyficznymi potrzebami treningowymi. Głównym przekazem naszej komunikacji było potraktowanie dobrze dobranych i wykonywanych ćwiczeń w ramach treningu medycznego jako pierwszego kroku w kierunku zdrowia. Stąd też hasło inicjujące całą akcję - Start it well. Mając na uwadze, że Well Fitness zaczyna budować wizerunek eksperta w dziedzinie treningów na pograniczu sportu i rehabilitacji, dobraliśmy do kampanii najlepsze możliwe rozwiązania i kanały komunikacyjne” – podsumowuje Oscar Dąbkowski, Specjalista PR Tigers.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.