22.04.24, 06:30

Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados

Kadr ze spotu marki Desperados, fot.: materiały prasowe

Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.

Reto to artysa młodego pokolenia, który nie boi się żyć w zgodzie ze sobą. Kwintesencją tego podejścia jest najnowszy utwór rapera – „Gasolina”, wykorzystujący motyw muzyczny Cancion Del Mariachi z kultowego filmu „Desperado”. W tej nawiązującej do popularnego obecnie trendu tex-mex konwencji utrzymany jest również tegoroczny spot Desperadosa z udziałem Reto. Klip wykorzystujący utwór „Gasolina” wspiera aktywację marki, w której do wygrania są nagrody.

Kampanii wizerunkowej towarzyszy loteria, w której kontynuowany jest unikalny, ubiegłoroczny mechanizm – konsument ponownie może wybierać nagrodę, o jaką chce grać. W tym roku do zdobycia są wyjazdy na imprezy w Hiszpanii, kurtki Desperadosa, słuchawki bezprzewodowe JBL, maszyny do nachosów oraz nagrody pieniężne. Sprzedaż promocyjna potrwa do 29 września br. i dotyczy wszystkich wariantów smakowych marki z kodami loteryjnymi.

Spot emitowany jest od 15 kwietnia w stacjach ogólnopolskich i tematycznych. Marka otrzyma również silne wsparcie w internecie i mediach społecznościowych oraz w punktach sprzedaży.

Za działania ATL marki, komunikację digital i w mediach społecznościowych odpowiedzialna jest agencja Artegence. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Dentsu (kwiecień) i Starcom (od maja). Organizatorem loterii jest G3. Materiały POSM stworzyła agencja Global Shopper Marketing. Działania PR prowadzi agencja Hope. Licencja do utworu Cancion Del Mariachi – Massive Music. Reżyserem spotu jest Szymon Pawlik, a producentem – Watchout Studios.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.