10.04.24, 18:12

Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii

Zmiany w kadrze managerskiej, fot.: materiały prasowe

Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.

Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu, będzie współpracował przy bieżących zadaniach z trzema zastępcami. Dorota Bugajska – Marzec, dotychczasowa szefowa wydawców, zajmie się rozwojem strony głównej Interii. Łukasz Noszczak, Dyrektor Serwisów Informacyjnych, wykorzysta doświadczenie z obszaru newsowego i pokieruje pracą czterech serwisów (Interia Wydarzenia, Interia Biznes, Interia Pogoda i Polsatnews.pl). Maciej Kucharski połączy natomiast nową funkcję z obowiązkami Dyrektora ds. Zasięgu i Rozwoju i będzie odpowiedzialny za pozostałe obszary redakcyjne. Witwicki będzie w dalszym ciągu współpracował bezpośrednio z Bartoszem Mieleckim, Dyrektorem Działu Rozwoju Produktów.

W Interii powstaną dwa nowe stanowiska dyrektorskie. Agnieszka Maciaszek pokieruje działaniami połączonych Sektorów Show – Biznes i Rozrywka. Z kolei Daniel Bednarek natomiast jako dyrektor, wcześniej był szefem redakcji, będzie dalej rozwijał serwis sportowy Interii. Dyrektorem Działu Serwisów Tematycznych pozostaje dalej Andrzej Potocki.

Daniel Bednarek

Dziennikarz, wydawca i menedżer. Od 25 lat związany z mediami, głównie internetowymi. Pracował w obszarze digital m.in. w RASP jako szef strony głównej Onet.pl. Do Interii dołączył we wrześniu 2021 r. i objął stanowisko Szefa Sektora Sport, odpowiedzialnego za aspekty biznesowe oraz wydawnicze obszaru, którego celem jest stworzenie największej i najlepszej redakcji sportowej w Polsce.

Dorota Bugajska – Marzec

W Interii od 18 lat. Zaczynała jako dziennikarz Interii Fakty (obecne Interia Wydarzenia). Później pełniła funkcje kierownika serwisu Polska Lokalna, serwisów specjalnych, wydawcy strony głównej, a od lutego 2021 r. jest szefem wydawców strony głównej.

Maciej Kucharski

W Interii od sierpnia 2022 r. Odpowiada za rozwój zasięgowy portalu i jego serwisów. Wcześniej przez 10 lat związany z Gazeta.pl i Sport.pl, gdzie pełnił m.in. funkcje szefa newsroomu, a później dyrektora Sport.pl.

Agnieszka Maciaszek

Z branżą digital związana jest od niemal 20 lat, z Interią od 12 lat. W swojej karierze odpowiadała za realizację projektów, działań marketingowych i produktowych z zakresu video, mobile, e-commerce i content marketingu w największych portalach internetowych. Od ponad trzech lat wdraża nowe strategie i optymalizuje działania prac zespołów redakcyjnych opierając się o filozofię Agile.

Bartosz Mielecki

Ww Interii pracuje od trzech lat i jako dyrektor odpowiada za obszar związany z rozwojem produktów. Posiada 20-letnie doświadczenie w branży digital. Pracował w sektorze medialnym (Onet, TVN, TVP) oraz IT, gdzie kierował projektami oraz zespołami developerskimi wykorzystując umiejętności managerskie oraz specjalistyczną wiedzę z zakresu biznesu oraz rozwoju cyfrowych produktów.

Łukasz Noszczak

Z Grupą Polsat Plus związany od blisko 16 lat. Pracował m.in. przy powstawaniu serwisu Polsatnews.pl, w którym przez kilka lat pełnił rolę wydawcy. W Interii od września 2020 r. Od początku był związany z redakcją Wydarzeń. Od półtora roku jest Dyrektorem Serwisów Informacyjnych (Interia Wydarzenia, Interia Biznes, Interia Pogoda i Polsatnews.pl).

Andrzej Potocki

Z Interią związany od 18 lat. Od 2008 r. pełnił rolę Kierownika Serwisów Społecznościowych. W 2015 r. został Dyrektorem Działu Serwisów Tematycznych w portalu. Zarządza jednymi z największych serwisów tematycznych w polskim Internecie takimi, jak: Deccoria.pl, Smaker.pl, Maxmodels.pl, Bryk.pl i Opracowania.pl.

Komentarze

Powiązane

21.05.24, 16:00
| internet » ludzie
Zmiany w dziale Video Havas Media Network. Radosław Zamieciński na stanowisku Head of Video
Zgodnie z wprowadzoną na początku br. strategią Data Driven, agencja Havas Media Network inwestuje w rozwój narzędzi do optymalizacji kampanii wideo, zmienia się także struktura działu odpowiedzialnego za kampanie wideo.
20.05.24, 20:17
| internet » informacje
Grupa PTWP w I kwartale 2024 r. wypracowała 21,5 mln zł netto przychodów
Grupa PTWP w I kw. 2024 r. wypracowała 21,5 mln zł przychodów netto ze sprzedaży, co oznacza 9 proc. wzrost rdr. Równocześnie w raportowanym okresie Grupa odnotowała wzrost kosztów działalności operacyjnej, przeznaczonych na inwestycje oraz jednorazowe koszty związane z procesem przeniesienia notowań na główny parkiet GPW.
20.05.24, 07:45
| radio » informacje | internet » informacje
Specjalny serwis Polskiego Radia z okazji Roku Melchiora Wańkowicza
Z okazji Roku Melchiora Wańkowicza i 80. rocznicy bitwy o Monte Cassino Polskie Radio przygotowało serwis specjalny montecassino.polskieradio.pl poświęcony jednemu z najwybitniejszych polskich reportażystów, korespondentowi wojennemu 2 Korpusu Polskiego – Melchiorowi Wańkowiczowi. 
12.05.24, 18:00
| internet » informacje
Zielony Onet poinformuje internautów na temat polityki klimatycznej w Polsce i na świecie
Ringier Axel Springer Polska uruchamia serwis internetowy, który ma na celu dostarczanie bieżących informacji w tematach związanych z ekologią, klimatem oraz szeroko rozumianą przyrodą. Zielony Onet jest bazą wiedzy na temat środowiska naturalnego – od reportaży i artykułów po raporty i analizy najnowszych badań naukowych.
10.05.24, 22:22
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba. Platformy OLX promue kategorię Wypożyczalnia
"Wszystko, co trzeba, kiedy potrzeba" - tak brzmi hasło najnowszej kampanii marki OLX. Projekt dotyczy reklamy kategorii w serwisie - Wypożyczalnia. Za koncepcję kreatywną i egzekucję kampanii odpowiada VML.
10.05.24, 15:30
| internet » ludzie | reklama & PR » ludzie
Łukasz Wyrzykowski dołącza do rankomat.pl. Pokieruje pracami Departamentu Marketingu
Na początku maja br. do zespołu zarządzającego porównywarki ubezpieczeń i produktów finansowych rankomat.pl dołączył Łukasz Wyrzykowski i objął stanowisko Chief Marketing Officer. Wtej roli będzie kierował pracami Departamentu Marketingu.
07.05.24, 14:45
| internet » informacje
Polska inspiruje Polskę. Mobilne studio Onetu odwiedzi 15 miast
Redakcja Onetu wyrusza ze studiem mobilnym i jedzie do najbardziej inspirujących miejsc w Polsce. Celem akcji jest pokazanie lokalnej pozytywnej Polski, w której dzięki zaangażowaniu lokalnej społeczności dzieją się ciekawe i inspirujące rzeczy. W ramach trzytygodniowej akcji, która ruszyła 6 maja i potrwa do 24 maja br., Onet odwiedzi w sumie 15 miejscowości na trzech trasach o łącznej długości 3,5 tys. kilometrów.
06.05.24, 08:30
| prasa » informacje | internet » informacje
KNF zatwierdziła prospekt PTWP. Grupa wejściem chce przejść na główny rynek GPW
Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt notowanej na NewConnect spółki PTWP, który został sporządzony w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu akcji serii A i B na rynku regulowanym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
06.05.24, 07:30
| prasa » informacje | internet » informacje
Grupa PMPG Polskie Media: 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży w 2023 r. Firma chce rozwijać Orle Pióro i AWR Wprost
Holding mediowy PMPG Polskie Media opublikował wyniki za 2023 rok. Grupa wygenerowała 47,2 mln zł przychodów ze sprzedaży, a EBITDA oraz zysk netto osiągnęły wartość kolejno 2,6 i 2,4 mln zł.
24.04.24, 07:30
| internet » informacje
Interia wprowadza rolki wideo na mobilnej stronie głównej
Interia wprowadziła rolki wideo znane z mediów społecznościowych. Dzięki współpracy z Grupą Polsat Plus poza materiałami z własnych serwisów (m.in. Wydarzenia, Biznes, Sport, Geekweek i Pomponik.pl) zaprezentuje w nich fragmenty najlepszych programów stacji Wydarzenia 24.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.