11.04.24, 22:52

Design by Śliwka Nałęczowska 2024. Piąta edycja konkursu dla pasjonatów grafiki i designu

Plakat promujący konkurs Design by Śliwka Nałęczowska, fot.: materiały prasowe

Z początkiem kwietnia br. ruszyła piąta, jubileuszowa odsłona konkursu Design By Śliwka Nałęczowska. W tym roku zadaniem młodych artystów jest zaprojektowanie grafiki na opakowanie kultowych pralin. Nadesłane prace powinny być ilustracją hasła marki: „Śliwka Nałęczowska – inspiruje wszystkie zmysły”. 

Marka Śliwka Nałęczowska należąca do portfolio firmy Colian po raz piąty organizuje konkurs Design by Śliwka Nałęczowska. Tegorocznym tematem przewodnim jest stworzenie autorskiej grafiki na opakowanie produktu w kształcie sztabki, ilustrującej hasło: „Śliwka Nałęczowska - inspiruje wszystkie zmysły". Zgłoszenia powinny zawierać projekt grafiki wykonany na siatce opakowania oraz jej wizualizację.

"Ideą przyświecającą Design by Śliwka Nałęczowska jest wspieranie i promocja młodych twórców, grafików, ilustratorów i projektantów - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Z tego względu w tym roku na laureatów pierwszych dziesięciu miejsc czekają atrakcyjne nagrody finansowe, wynoszące w zależności od zajętego miejsca od 10 tys. zł do 1 tys. zł, a także zapasy Śliwki Nałęczowskiej" – mówi Bożena Piotrowska odpowiedzialna za markę Śliwka Nałęczowska.

Konkurs Design by Śliwka Nałęczowska łączy w sobie aspekt artystyczny z użytkowym. Dlatego w tym roku jury reprezentują zarówno eksperci z dziedziny sztuki, designu i wzornictwa przemysłowego, jak również specjaliści z obszaru marketingu.

Skład jury Design by Śliwka Nałęczowska 2024:

  • dr Piotr Kuczkowski - Prodziekan Wydziału Architektury Wnętrz, Wzornictwa i Scenografii we wrocławskiej ASP
  • Katarzyna Puczyłowska – odpowiedzialna za koordynację projektów w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, która za swoje działania artystyczne w 2021 r. otrzymała odznaczenie ministerialne Zasłużony dla Kultury Polskiej
  • Lena Pianovska - członkini Zarządu STGU, inicjatorka, koordynatorka oraz mentorka w programie Mentoringowym STGU
  • Aleksandra Tulibacka - redaktor naczelna magazynu Grafmag, współorganizatorka konferencji dla projektantów GrafConf
  • Renata Krawczyk - ilustratorka i graficzka, znana w mediach społecznościowych jako @rena.illustration
  • Marcin Małecki - redaktor naczelny i współzałożyciel tytułów Nowy Marketing oraz MamStartup

Produkty ze zwycięskimi projektami trafią do ogólnopolskiej sprzedaży w 2025 r. jako część limitowanej linii Art Collection. Zgłoszenia można przesyłać do 15 maja br. Wyniki zostaną ogłoszone 20 czerwca br.

Design by Śliwka Nałęczowska 2024 zyska szerokie wsparcie medialne i PR, w tym zasięgową kampanię internetową, w social mediach, promocję w kanałach patronów medialnych oraz w kanałach własnych marki Śliwka Nałęczowska. Partnerami V edycji są: Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta, Instytut Wzornictwa Przemysłowego oraz Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej. Działania PR prowadzi Kolterman Media Communications.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.