Instytut Publico zyskuje nowego klienta - Republikę Smakoszy i rozpoczyna video podcast: PROSTO o PR.

Prosto o PR, fot.: materiały prasowe

Instytut Publico to zespół wykwalifikowanych profesjonalistów specjalizujących się w komunikacji, public relations, mediach oraz marketingu. Nowym klientem firmy została Republika Smakoszy. Ponadto Instytut Publico od kilku miesięcy zlokalizowany jest w nowym biurze, w którym nagrywany jest video podcast „Krystian Dudek – PROSTO o PR”,  prowadzony przez dr. K. Dudka.

Nowy klient z nową ambasadorką 

Do grona klientów Instytutu Publico dołączyła Republika Smakoszy – ogólnopolska firma dostarczająca zbilansowany catering dietetyczny. Ambasadorką jej została była zawodniczka MMA, mistrzyni UFC – Joanna Jędrzejczyk. Do zadań agencji należy m.in. wsparcie w zakresie komunikacji i strategii PR marki, CSR i influencermarketingu.

Za koordynowanie projektów dla nowego klienta z ramienia agencji odpowiadają: dr Krystian Dudek – właściciel Instytutu Publico, Justyna Szreter – Główny Specjalista ds. Public Relations oraz Marlena Tomaszewska – Specjalista ds. Public Relations. Umowa została podpisana na rok. Agencja została wybrana na podstawie oferty złożonej w odpowiedzi na zaproszenie.

 Nowa siedziba i start podcastu PROSTO o PR

Instytut Publico od kilku miesięcy zlokalizowany jest w nowym biurze – to biurowiec Media Centrum, w którym siedzibę ma m.in. Dziennik Zachodni – jedna z największych gazet regionalnych w Polsce. Właśnie w nowej siedzibie nagrywany jest video podcast „Krystian Dudek – PROSTO o PR”, prowadzony przez dr. K. Dudka.

- "To pomysł, który zrodził się już jakiś czas temu, w odpowiedzi na zapytania uczestników szkoleń i słuchaczy studiów MBA. Śladem działań, jakie realizowałem podczas swojej aktywności w ramach Polskiego Stowarzyszenia Public Relations – będę prezentował analizę zjawisk i zagadnień z obszaru PR, ubierając to w lekką i prostą formę" –podsumowuje dr Dudek, pełniący także funkcję Pełnomocnika Rektor Akademii WSB ds. PR i prowadzący zajęcia na studiach MBA tej uczelni.

W sieci opublikowane są już trzy pierwsze odcinki video podcastu poświęcone marketingowi politycznemu i trwającej kampanii wyborczej. Można je zobaczyć na platformach YouTube i Spotify.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Unilever w przetargu wybiera 38 Content Communication
Do grona klientów 38 Content Communication, dołączył Unilever – jeden z największych światowych graczy rynku FMCG. Agencja została wybrana w drodze przetargu i będzie odpowiedzialna za komunikację korporacyjną, przygotowanie i wdrożenie strategii PR, a także pozycjonowanie ekspertów w mediach.
17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.