04.04.24, 06:30

Radio ZET nr 1 w Twojej pracy. Wiosenna kampania Radia Zet

KV kampanii Radia Zet, fot.: materiały prasowe

3 kwietnia br. wystartowała kampania „Radio ZET nr 1 w Twojej pracy”. Towarzyszy jej zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać premie do swojej pensji oraz dodatkowo ekspresy do kawy.

W najnowszej kampanii promującej Radio ZET sięgamy po sprawdzone rozwiązania i nawiązujemy do ostatnich reklam stacji. Mieliśmy już kampanię "Radio ZET nr 1 w Twoim samochodzie", uznanej za jedną z najefektywniejszych polskich reklam w konkursie Kantar Creative Effectiveness Awards 2023, teraz chcemy być również nr 1 w twojej pracy. Nasz przekaz pozostaje niezmienny – Radio ZET towarzyszy nam zawsze i wszędzie, a siłę muzyki ma wpisaną w swoje DNA” – mówi Katarzyna Piecuch dyrektor marketingu Grupy Eurozet.

W przygotowanym spocie po raz kolejny wykorzystano piosenkę Sylwii Grzeszczak „Bang, bang” znaną z ostatniej kampanii "Lubię tak jak Ty słuchać Radia ZET". Tym razem wykonują ją słuchacze w różnych miejscach pracy – warsztacie samochodowym, biurze i salonie fryzjerskim.

Do wygrania pieniądze i ekspresy do kawy

Kampanii towarzyszy codzienny konkurs antenowy, w którym uczestnicy mają uzasadnić dlaczego Radio ZET jest numerem 1 w ich pracy. Do autorów najciekawszych z nich wybierze się ekipa rozgłośni. Jeśli wywołany z anteny pracownik wyjdzie do niej we wskazanym czasie, otrzyma premię wynoszącą 3 tys. zł wraz z profesjonalnym ekspresem do kawy.

Niezależnie słuchacze będą mieli szanse na wygranie 500 zł premii. Wystarczy, że jako pierwsi odgadną, jaki zawód jest zawodem dnia i dodzwonią się pod wskazany numer. Zabawę zaplanowano do 26 kwietnia.

Wiosenna kampania Radia ZET obejmie ogólnopolskie i tematyczne stacje telewizje, w tym Polsat, TVN i TVP, a także internet, media własne oraz społecznościowe. Za planowanie i zakup mediów był odpowiedzialny Zenith we współpracy z Działem Marketingu Radia ZET, który przygotował koncepcję kreatywną spotu.

Komentarze

Powiązane

20.05.24, 01:00
| radio » multimedia
Codziennik medialny: 20 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 20 maja?
18.05.24, 19:00
| radio » informacje
Koncert z otwarcia sezonu Pokoju na lato. Mikromusic na żywo w Trójce
18 maja o godz. 21.30 Trójka przeprowadzi transmisję koncertu z otwarcia sezonu „Pokoju na lato”. Zespół Mikromusic wystąpi z gościnnym udziałem Julii Pietruchy i Miuosha. Patronami medialnymi wydarzenia są Program 3 Polskiego Radia oraz Czwórka.
18.05.24, 18:15
| radio » informacje
Noc Muzeów w Archiwum Polskiego Radia
Archiwum Polskiego Radia organizuje „Noc Muzeów”. Spotkanie z dziennikarzami PR, prezentacja nadzwyczajnych nagrań z Archiwum Polskiego Radia, emisja filmu „Był sobie fono-gram”, kolekcja unikatowych głosów uwiecznionych w wydrukach 3 D – to będzie czekać na odwiedzających 18 maja br. Pałac Staszica (Sala Okrągłego Stołu). Rozpoczęcie o godz. 19.00.
16.05.24, 09:52
| radio » informacje
Próbny lot wraca. Radio Nowy Świat szuka nowych dziennikarzy
Od 9 maja br. w środy o godz. 10:00 i w czwartki o 22:00 Radio Nowy Świat emitować będzie program „Próbny lot”, w której będą prezentować się debiutanci. Zainteresowani, którzy sprawdzą się w roli „lotników” dołączą do redakcji muzycznej Radia Nowy Świat.
15.05.24, 00:01
| radio » informacje
RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki nadaje już testowo
W poniedziałek, 13 maja br. wystartowało nowe radio lokalne – RMF MAXX Tomaszów Mazowiecki. Rozgłośnia nadaje na częstotliwości 88,4 FM i słychać ją w mieście oraz okolicach.
14.05.24, 23:35
| radio » informacje
Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak? Debata w Czwórce
„Świat zwariował, czy z nami jest coś nie tak?”. Radiowa Czwórka organizuje debatę o kondycji psychicznej młodych i nieco starszych. Wezmą w niej udział nastolatki, studenci, psycholożki, psychiatrzy, pedagodzy i rodzice. Spotkanie poprowadzą Justyna Dżbik - Kluge i Jakub Jamrozek. Start w czwartek, 16 maja br. o godz. 20.00.
14.05.24, 07:30
| radio » badania rynku
RMF FM liderem. Najlepszy wynik Radia Zet od dziesięciu lat
Radio RMF FM umocniło pozycję najchętniej słuchanej stacji w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 lutego 2024 r. do 30 kwietnia 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
13.05.24, 11:44
| radio » informacje
Twoje fajne miasto. RMF wznawia akcję sprzed kilku lat w nowej formule
W sobotę, 18 maja br. ruszy akcja „Twoje fajne miasto w RMF FM”. Co tydzień ekipa rozgłośni odwiedzać będzie polskie miasta i miasteczka. Pierwszym miejscem na trasie stacji będzie Rawicz.
13.05.24, 10:32
| radio » informacje
Jedynka wprowadza do oferty nowe audycje historyczne
Program 1 Polskiego Radia rozpoczyna emisję audycji „Odrodzona-nieznana” Grzegorza Kalinowskiego (niedziele po godz. 12.00) oraz „Historia bliska” Marka Stremeckiego i Michała Wójcika (poniedziałki po 21.00).
10.05.24, 14:00
| radio » informacje
Oxford Drama w Trójce na żywo
W niedzielę, 12 maja br. o godz. 19.05 w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej odbędzie się koncert wrocławskiego duetu Oxford Drama, który zagra m.in. utwory z najnowszej płyty „The World Is Louder”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy