13.04.24, 12:56

Łucja Zaorska w zespole Flying Bisons i FDC

Łucja Zaorska, fot.: materiały prasowe

Łucja Zaorska, objęła nowo powstałe stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead w połączonym Flying Bisons i FDC.

Do połączonych zespołów Flying Bisons i FDC pod koniec 2023 r. dołączyła Łucja Zaorska, posiadająca doświadczenie w produkcji filmowej, obejmując stanowisko Senior Digital Producer & Team Lead. Zaorska odpowiada za produkcję projektów realizowanych przez Flying Bisons i FDC. Do jej obowiązków należy m.in. prowadzenie projektów dla głównych międzynarodowych klientów FDC, uczestniczenie w przetargach, koordynowanie i nadzorowanie prac zespołu FDC wraz z CEO & Founderem firmy - Krzysztofem Kowalskim.

Łucja Zaorska posiada doświadczenie zarówno w tradycyjnej produkcji, jak również postprodukcji czy ostatnio coraz bardziej popularnej wirtualnej produkcji. Swoją przygodę w tej branży zaczęła w 2013 r. od seriali fabularnych, jednak w ostatnich latach mocniej związała się z rynkiem reklamowym w OTO Film. Z uwagi na swoje umiejętności językowe (posiada tytuł magistra filologii angielskiej) i biznesowe jest specjalistką w prowadzeniu międzynarodowych projektów dla globalnych marek.

W swoim portfolio posiada kampanie zrealizowane dla takich marek jak m.in. Huawei, T-Mobile, Reckitt, Mercedes, ASAHI, McDonald’s, teledyski sponsorowane przez Puma z udziałem takich artystów jak Daria Zawiałow, Ralph Kamiński, Vienio & Kosi, Mary Komasa & the Dumplings czy Ben Cristovao, oraz nagradzany film dokumentalny amerykańskiego reżysera Nathaniela Lezra - Don’t Leave Me Behind: Stories of Ukranian Survival. Przed dołączeniem do Flying Bisons i FDC Zaorska zrealizowała jako producent, we współpracy z domem produkcyjnym RIOTS, kampanię dla polskiej marki Kapitan Navi.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.