14.04.24, 08:00

Zróbmy razem coś dobrego! Rusza Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Pod hasłem „Zróbmy razem coś dobrego!” ruszył Klub Pomagania i Niemarnowania WINIARY - program lojalnościowy marki przygotowanego wspólnie przez Publicis Poland oraz Unique One.

Celem Klubu jest pomoc kuchniom i stołówkom szkolnym w procesie ograniczania marnowania żywności. Na program składają się dwa filary: loteria promocyjna oraz program społeczny. Aby wziąć udział w losowaniu nagród pieniężnych i rzeczowych wystarczy zarejestrować dowód zakupu produktów WINIARY na stronie internetowej konkursu. Oprócz szansy na nagrody klubowicz otrzymuje także punkty, które może przekazać na wsparcie szkolnych stołówek w walce z marnowaniem żywności. Co miesiąc, na TOP 5 szkół z największą liczbą punktów czekają nagrody o wartości ponad 25 tys. zł.

Działania będą realizowane w telewizji, radio, internecie, mediach społecznościowych, displayu oraz materiałach POS. Do zadań agencji Publicis Poland należało opracowanie strategii komunikacji oraz nadzór nad powstaniem wszystkich formatów reklamowych. Na potrzeby kampanii agencja przygotowała: spoty TV - jeden 30- oraz trzy 15-sekundowe, spot radiowy, kreacje do mediów społecznościowych i display oraz podstronę www WINIARY o programie. Za przygotowanie koncepcji kreatywnej oraz strategii działania programu odpowiada agencja Unique One.

Produkcją spotów zajęło się studio GRAFFITI, a postprodukcją ORKA. Reżyserię powierzono Natalii Jakubowskiej i Łukaszowi Gronowskiemu. Za planowanie mediów odpowiada agencja mediowa Mindshare. Działaniami PR dla klienta oraz aktywacją edukacyjną na temat problemu marnowania w szkolnych stołówkach zajęła się Publicis Consultants. Działania z influencerami przygotowano wewnętrznie w ramach struktury Publicis Groupe Poland. Ponadto agencja Unique One odpowiada za mechanikę programu lojalnościowego, kreację materiałów rekrutacyjnych (ulotki i plakaty dla szkół), ich rekrutację, stronę internetową Klubu oraz obsługę programu. Stronę internetową WINIARY na bazie kreacji Publicis Poland przygotowało Ogilvy.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.