07.03.24, 17:00

Podcast Forbes Women w formie wideocastu i z trzema prowadzącymi

Zapowiedź zmienionego pdocastu Forbes Women, fot.: materiały prasowe

8 marca br. „Forbes Women Podcast” będzie miał premierę w nowej odsłonie – z trzema prowadzącymi i w formie wideocastu. Nowe odcinki będą dostępne w każdy piątek na Forbes.pl oraz w Onet Audio i będą prowadzone zamiennie przez Aleksandrę Karasińską, Katarzynę Gaweł i Dorotę Haller.

W Forbes Women Podcast Aleksandra Karasińska będzie rozmawia z wyjątkowymi kobietami o pracy, karierze, pieniądzach i celach, jakie stawiają sobie kobiety oraz o tym, co w osiąganiu tych celów pomaga. Bohaterkami podcastu będą kobiety, które są wzorem, wytyczają nowe drogi, przełamują stereotypy: liderki biznesu, wybitne postaci nauki czy sztuki. W nowej odsłonie podcastu, w roli prowadzących, do Aleksandry Karasińskiej dołączają na stałe: Katarzyna Gaweł oraz Dorota Haller.

Nowe odcinki podcastu będą dostępne w każdy piątek na Forbes.pl oraz w Onet Audio i będą prowadzone zamiennie przez poszczególne gospodynie.

Aleksandra Karasińska

Redaktorka naczelna „Forbes Women Polska”. Prowadzi podcast Forbes Women, wykłada na Digital Media Campus, SWPS. Dziennikarka, która przez 20 lat pracowała i współpracowała z najważniejszymi mediami polskimi i zagranicznymi („Newsweek”, „Forbes”, TVN24, Polsat, Radio Zet, Radio Wolna Europa, TRK Ukraine, CNN and CNN Radio). Feministka. W pracy i działalności społecznej od lat wspiera organizacje działające na rzecz praw kobiet i mniejszości.

Katarzyna Gaweł

Head of Diversity, Equity & Inclusion (DEI) w Ringier Axel Springer Polska, dziennikarka i współprowadząca podcast „Forbes Women”. Posiada wieloletnie doświadczenie w komunikacji. Od kilku lat wspiera równy głos kobiet i mężczyzn w mediach #EqualVoice, bo wierzy, że media mają ogromny wpływ na świadomość społeczeństwa w zakresie równości.

Dorota Haller

Client Solution Director w Ringier Axel Springer Polska, współprowadząca podcast „Forbes Women”. Ekspertka ds. rozwoju biznesu, marketingu, komunikacji, digital oraz DE&I. Pracowała dla wielu marek z różnych sektorów – od FMCG, po media, rozrywkę i technologię. Pełniła funkcję dyrektorki marketingu, m.in. w Medicover, BNP Paribas, PLL LOT, Huawei i Honor Polska. Haller jest wiceprezeską IAA Polska i członkinią Rady Marek Superbrands. W maju br. została powołana do Global DEI Council w światowych strukturach IAA. Dorota Haller jest feministką i aktywistką na rzecz równouprawnienia, różnorodności i rozwoju potencjału kobiet. Angażuje się w mentoring w ramach wielu programów rozwojowych dla kobiet (m.in. Fundacji Vital Voices, Fundacji Girls Future Ready czy Fundacji Liderek Biznesu). Od lipca 2021 r. prowadzi podcast „Hallo Haller”, gdzie rozmawia z inspirującymi kobietami po to, aby inspirować kolejne. W 2022 r. ukończyła studia podyplomowe – Diversity, Equity & Inclusion: DEI Strategies for Business Impact - na Cambridge University Judge Business School.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 20:00
| prasa » informacje
PoRUSZ!my przyszłość naszych dzieci. Akcja edukacyjna Gazety Wyborczej i Wysokich Obcasów
Redakcje “Gazety Wyborczej” i “Wysokich Obcasów” postanowiły w 2024 r. – roku Igrzysk olimpijskich – podjąć wyzwanie rozbudzenia w dzieciach miłości do ruchu, inicjując akcję edukacyjną “PoRUSZ!my przyszłość naszych dzieci”. W ramach projektu powstanie cykl eksperckich artykułów, podcasty i krótkie materiały wideo.
27.05.24, 13:30
| prasa » informacje
Orle Pióro, wydawca tygodnika Do Rzeczy chce zadebiutować na NewConnect
Orle Pióro S.A., wydawca portalu DoRzeczy.pl i tygodnika „Do Rzeczy – Pawła Lisickiego” oraz magazynu „Historia Do Rzeczy”, będący częścią notowanej na GPW grupy medialnej PMPG Polskie Media S.A., planuje debiut na NewConnect.
27.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 27 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 27 maja?
26.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 26 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 26 maja?
25.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 25 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 25 maja?
24.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 24 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 24 maja?
23.05.24, 19:59
| prasa » ludzie
Jan Rybicki na stałe w zespole redakcji Weekend.Gazeta.pl
Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu „Polska Stories”, na stałe dołączył do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl.
23.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 23 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 23 maja?
22.05.24, 20:41
| prasa » informacje
Tele Tydzień Ekstra – Euro. Niezbędnik kibica od Wydawnictwa Bauer
22 maja br. na rynku prasowym ukazał się magazyn „Tele Tydzień Ekstra – „Euro” (Wydawnictwo Bauer) – poświęcony Mistrzostwom Europy w piłce nożnej.
22.05.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 22 maja 2024 r. (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 22 maja?
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.