29.02.24, 19:30

Czwórka ponownie na SnowFest Festival

Logo Czwórki, fot.: materiały prasowe

Od 1 do 2 marca br. Czwórka zawita do Szczyrku na „SnowFest Festival” - największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. Dziennikarze zaproszą na relacje i specjalną audycję plenerową „Czwórka na SnowFest”. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstaStrefę w Miasteczku Festiwalowym. Program jest patronem medialnym wydarzenia.

Relacje reporterskie ze zmagań najlepszych snowboardzistów i narciarzy freestylowych na terenie skoczni Skalite pojawią się w piątek, 1 marca w „Sportowym Podsumowaniu Dnia” (godz. 22.00) i 2 marca w „Sportowym Weekendzie” (godz. 12.00) oraz w audycji „Kto Pytał” ( godz. 13-14) . W sobotę na specjalną audycję „Czwórka na SnowFest” o godz. 21.00 zaprosi Norbert Borzym – DJ Bert. Plenerowe studio Czwórki odwiedzą, m.in. Ros Addiction - jeden z pionierów polskiej sceny klubowej, Mihash - reprezentant śląskiej sceny oraz djka Cougar, która wystąpi na scenie Blonde Music.

Na rozmowę z twórcą setupów Danielem Pulitem, m.in. o wyjątkowej tegorocznej przemianie skoczni narciarskiej Skalite w tor freestylowy zapraszają w niedzielę 3 marca autorzy audycji „Co Was kręci” (godz. 10.00) – Hanna Dołęgowska i Piotr Galus, a podsumowanie festiwalu zarówno od strony sportowej, jak i muzycznej będzie można usłyszeć w relacjach Mateusza Kulika tego dnia w audycji „Czarno na Żółtym” (godz.13.00-14.00) oraz w poniedziałek, 4 marca w „Pierwsze Słyszę” (godz. 7.00-9.00).

Podczas „SnowFest Festival 2024” na scenie zagrają czołowi artyści zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wystąpią m. in. Rudimental, Röyksopp, PRO8L3M, Delta Heavy, Lordofon, Kaliber 44. Festiwal gromadzi fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house, electro, techno i szeroko pojętą alternatywę.

Oprócz muzycznej oprawy festiwalowi towarzyszą sportowe zmagania najlepszych riderów w kraju - SnowFest Games Accelerated by Taycan. Jest to jedno z największych i najbardziej widowiskowych wydarzeń feestyle’owych w tej części Europy. W tym roku rywalizacja będzie przebiegać w konkurencji FIS Rails, co oznacza spektakularne tricki na hopach i poręczach w wykonaniu zawodniczek i zawodników w kategorii Freeski oraz Snowboard.

Komentarze

Powiązane

18.04.24, 10:33
| radio » ludzie
Katarzyna van Rooijen korespondentką Polskiego Radia w Holandii
Polskie Radio ma swoją korespondentkę w Holandii. Katarzyna van Rooijen, związana od lat z Informacyjną Agencją Radiową, powraca do Polskiego Radia.
18.04.24, 06:30
| radio » informacje
Jedynka obchodzi 98. urodziny
W czwartek, 18 kwietnia br. Program 1 Polskiego Radia będzie świętował swoje 98. urodziny. Z tej okazji na antenie stacji pojawią się audycje specjalne związane z jubileuszem, a w nich wspomnienia, rozmowy z gośćmi i niespodzianki dla słuchaczy.
16.04.24, 08:30
| radio » informacje
Pytam o zdrowie. Nowy pdocast w ofercie Radia Nowy Świat
W niedzielę, 14 kwietnia br. w ofercie Radia Nowy Świat zadebiutował nowy podcast extra Kseni Maćczak „Pytam o zdrowie”, który będzie się ukazywał raz w miesiącu.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
15.04.24, 10:57
| radio » informacje
Czwarty Dzień Patronów w Radiu Nowy Świat. Specjalna ramówka i koncert
16 kwietnia br., w Dniu Patronów, ramówka radia zostanie zmieniona. Oprócz stałych, wtorkowych pozycji pojawią się inne, lubiane przez patronów audycje. Na wieczór zaplanowano koncert Waglewski Fisz Emade z udziałem patronów. 
15.04.24, 08:30
| radio » informacje
Fajne radio RMF. Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w kampanii wizerunkowej
Ruszyła kampania wizerunkowa radia RMF FM pod hasłem „Fajne radio RMF”. Jej twarzami została Doda, członkowie zespołu The Kolors oraz prezenterzy stacji. Częścią akcji jest konkurs antenowy oraz event, w ramach którego RMF FM odwiedzi polskie miasta i miasteczka.
15.04.24, 07:30
| radio » badania rynku
Badanie Total Audio: dlaczego wybieramy treści audio? Informacje, muzyka i ulubieni prowadzący
Szybki dostęp do newsów, dostarczanie wiedzy, oferta muzyczna, kontakt z lubianymi osobowościami, możliwość dopasowania do nastroju czy towarzyszenie podczas różnych form aktywności – m.in. takie powody wskazali uczestnicy badania Total Audio, dla których Polacy sięgają po treści audio. Każdego dnia 79 proc. Polaków. „czegoś” słucha.
11.04.24, 12:51
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Nadawcy radiowi będą promować radio jako efektywne medium reklamowe
11 kwietnia br., z okazji Dnia Radia, ruszyła ogólnopolska akcja pod hasłem „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce, jako efektywnego medium reklamowego. Organizują ją wspólnie najwięksi, na co dzień konkurujący ze sobą, nadawcy radiowi: Polskie Radio, Grupa Eurozet, Grupa RMF oraz Grupa ZPR Media.
11.04.24, 10:00
| radio » ludzie
Bilguun Ariunbaatar jako Szalony Reporter w Radiu ZET
11 kwietnia br. do ekipy porannego programu Radia ZET „Dzień dobry bardzo” dołączył Bilguun Ariunbaatar.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy