01.03.24, 14:09

OSM Łowicz głównym sponsorem formatu MasterChef Nastolatki

Produkty OSM Łowicz, fot.: materiały prasowe

OSM Łowicz, polska spółdzielnia mleczarska, dzięki współpracy z agencją LiquidThread, rozszerza swoje działania branded content o kolejny format – „MasterChef Nastolatki”. Marka OSM Łowicz pojawi się w programie jako sponsor główny.

„MasterChef Nastolatki” to nowa wersja programu kulinarnego, w którym o nagrodę główną powalczą kucharze w wieku 13-17 lat. Umiejętności uczestników oceniać będą: Michel Moran, Tomasz Jakubiak, Dorota Szelągowska. Gościnnie w programie wystąpią, m.in. Martyna Wojciechowska i Ewa Chodakowska. W nowym show zadebiutuje również influencer Michał "Rozkoszny" Korkosz – twórca bloga, autor książek kulinarnych i przepisów. Premierapierwszego odcinka „MasterChef Nastolatki” została zaplanowana na 3 marca o godz. 20.00 w TVN.

MasterChef Nastolatki” to format bliski wartościom naszej firmy. Program przedstawia nastolatków od twórczej i pracowitej strony, pełnych pasji i ciekawych pomysłów. Produkty OSM Łowicz będą nieodłącznym elementem kulinarnych zmagań młodych uczestników, którzy lubią gotować zdrowo i inspirują do tego innych. Myślę, że ten format pozwala odwrócić dotychczasową narrację o młodzieży, ukazując ich z pozytywnej perspektywy” – mówi Anna Siuda Kierownik marketingu OSM Łowicz.

OSM Łowicz dostarczył na plan programu swoje produkty nabiałowe, z których przez cały sezon korzystać będą uczestnicy podczas przygotowywania dań. Uzupełnieniem działań z zakresu product placement, będzie seria billboardów sponsorskich. Zaplanowane są również działania digitalowe, a w tym komunikacja w mediach społecznościowych stacji TVN oraz programu „MasterChef Nastolatki”. Za strategiczne planowanie i zakup mediów odpowiada Spark Foundry.

To kolejna tego typu współpraca OSM Łowicz z agencją LiquidThread, z którą firma związana jest od 2018 r. Marka była już obecna w poprzednich edycjach programu „MasterChef”. Produkty OSM Łowicz były lokowane również w formatach śniadaniowych („Pytanie na Śniadanie”, „Dzień Dobry TVN”), programie „Magia Świąt”, a także podczas większych wydarzeń telewizyjnych („Wakacyjna Trasa Dwójki” czy „Sylwester Marzeń TVP”).

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 09:36
| telewizja / VOD » informacje
10 nowych kanałów. Vectra wprowadza pakiet Ukraina
Vectra wprowadziła specjalną ofertę programową stworzoną z myślą o ukraińskich widzach. Nowy pakiet Ukraina obejmuje 10 programów w języku ukraińskim o różnorodnej.
16.04.24, 18:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Agnieszka Woźniak-Starak wśród gospodarzy programu Onet Rano
Agnieszka Woźniak-Starak dołączyła do grona prowadzących format „Onet Rano”. Prezenterka w roli gospodyni flagowego programu Onetu zadebiutowała 15 kwietnia br. 
16.04.24, 12:59
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Play kupiła śląską spółkę Miconet
Grupa Play nabyła 100 proc. udziałów spółki Miconet z Mikołowa .w której zasięgu jest 42 tys. gospodarstw domowych.
16.04.24, 11:08
| telewizja / VOD » informacje
Prawie 2 tysiace osób aplikowało w projekcie rekrutacyjnym TVP
14 kwietnia br. zakończył się pierwszy etap nowego projektu rekrutacyjnego Telewizji Polskiej - „Włącz się! Zmieniajmy się razem”.
15.04.24, 15:15
| telewizja / VOD » informacje
CANAL+ online i FAME rozpoczynają współpracę. Gala FAME 21 w usłudze serwisu
18 maja br. odbędzie się Gala FAME 21: Pretendent gdzie w walce wieczoru Patryk „Bandura” Bandurski zmierzy się z Tomaszem Adamkiem. Dzięki nawiązaniu współpracy FAME z CANAL+ online wydarzenie po raz pierwszy w historii będzie można obejrzeć wyłącznie za pośrednictwem serwisu streaminowego CANAL+ online.
15.04.24, 14:25
| telewizja / VOD » informacje
TVP kontra Fundacja Otwarty Dialog. Nadawca publiczny nie utożsamia się z audycjami ze spornego okresu
W apelacji od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie w sprawie Fundacji Otwarty Dialog (i innych) Telewizja Polska S.A. w likwidacji kwestionuje wysokość zasądzonego zadośćuczynienia oraz formę i skalę przeprosin, a także innych zasądzonych środków, które według Sądu pierwszej instancji mają usunąć skutki naruszenia dóbr osobistych. 
15.04.24, 05:00
| telewizja / VOD » informacje
Atak na Izrael: TVP INFO i Polsat News nie zdały egzaminu. TVN24 i TV Republika z najdłuższym programem na żywo
Polskie kanały informacyjne szeroko informowały o wystrzeleniu przez irańską armię w kierunku Izraela drony i pociski. Jednak nie wszystkie zdecydowały się nadawać „na żywo” program nocą.
12.04.24, 13:00
| telewizja / VOD » seriale | kultura » film
Warner Bros Discovery oraz Mennica Gdańska wprowadzają na rynek kolekcjonerskie monety „Rick and Morty”
9 kwietnia br. swoją premierę miała moneta kolekcjonerska, która powstała dzięki współpracy Mennicy Gdańskiej z Warner Bros Discovery Global Consumer Products. W ramach umowy licencyjnej, Mennica Gdańska wprowadza na rynek numizmat z bohaterami animowanego serialu komediowego “Rick i Morty”.
12.04.24, 10:00
| telewizja / VOD » seriale
Minuta ciszy 2. Ruszyły zdjęcia do kontynuacji serialu CANAL+
Rozpoczęły się zdjęcia do dalszej historii Mietka Zasady, emerytowanego listonosza, który zakłada dom pogrzebowy. Za reżyserię ponownie odpowiada Jacek Lusiński, który wraz z Szymonem Augustyniakiem jest również autorem scenariusza.
12.04.24, 07:40
| telewizja / VOD » informacje
Grupa Kino Polska w 2023 r.: zysk netto powyżej 50 mln zł
Na koniec 2023 r. Grupa Kino Polska odnotowała przychody na poziomie 294,2 mln zł (+3,3 proc. r/r), głównie za sprawą wzrostu przychodów z nadawania kanałów płatnych i sprzedaży praw licencyjnych. Zysk netto Grupy wyniósł 51,9 mln zł (+8,8 proc. r/r).
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy