28.02.24, 15:30

Twój Styl, PANI oraz Show patronami medialnymi Festiwalu Mastercard OFF CAMERA. Recenzje filmowe na twojstyl.pl

Logo wydarzenia, fot.: materiały prasowe

Mastercard OFF CAMERA rozszerza współpracę z Wydawnictwem Bauer. W ramach współpracy, magazyny „Twój Styl”, „PANI” oraz dołączający od tegorocznej edycji magazyn „Show”, będą patronami medialnymi wydarzenia.

W zeszłym roku czytelnicy magazynów wydawnictwa Bauer mieli możliwość zapoznać się także z wywiadami z postaciami polskiego kina, takimi jak Krystyna Zachwatowicz, Aleksandra Twardowska i Jan A.P. Kaczmarek. W tym roku współpraca z magazynami wkracza na nowy poziom - na portalu twójstyl.pl pojawią się recenzje filmów, przygotowane przez redakcję Mastercard OFF CAMERA.

W obliczu wszechobecnych komunikatów na temat zmniejszania zasięgów prasy, magazyny premium nadal odgrywają kluczową rolę w dotarciu do zróżnicowanych grup odbiorców, w tym do fanów kina. Nasza współpraca z wydawnictwem Bauer i tak prestiżowymi tytułami jak „Twój Styl”, „Pani” i a także lifestyle’owym „Show”, to kolejny krok w dotarciu do bardzo szerokiego grona odbiorców, którzy kochają kino. Wierzymy, że dzięki tej współpracy będziemy mogli jeszcze głębiej dotrzeć do serc miłośników filmu, także osób, które są zainteresowane nie tylko twórczością, ale także codziennym życiem naszych gości” - mówi Michał Zalewski, rzecznik i szef komunikacji Mastercard OFF CAMERA.

„Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA co roku otwiera na nowe doznania, pobudza do myślenia, inspiruje. Dla Czytelniczek „Twojego Stylu” to także gratka, bo dzięki współpracy z organizatorami mamy okazję przeprowadzać wywiady z wybitnymi gośćmi Festiwalu z całego świata. Nas, jako tytuł od ponad trzech dekad wspierający kobiety, szczególnie cieszą filmy pokazujące rzeczywistość z kobiecej perspektywy. Dlatego z ciekawością zerkamy w stronę tegorocznej sekcji „Girl Power!” I niezmiennie uważamy, że ten Festiwal to jeden z najlepszych pomysłów na majówkę” – zauważa Joanna Nojszewska z „Twojego Stylu”.

Tegoroczna, 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA odbędzie się w Krakowie od 26 kwietnia do 5 maja. W czasie wydarzenia będzie można zobaczyć k.. dwustu produkcji z ponad 80 krajów podczas ponad stu projekcji. Podczas Gali Zamknięcia zostanie wręczonych 10 nagród o łącznej wartości blisko pół miliona zł.

Komentarze

Powiązane

19.04.24, 20:00
| prasa » informacje
Z przepiśników naszych mam i babć. Wydanie specjalne Kobiety i Życia
17 kwietnia br. na rynku prasowym ukaże się kolejne wydanie zbioru przepisów, które kojarzą się z najpiękniejszymi chwilami dzieciństwa - „Z przepiśników naszych mam i babć” (Wydawnictwo Bauer).
19.04.24, 15:11
| prasa » informacje
Agora odświeżyła miesięcznik Wysokie Obcasy Extra
W sprzedaży pojawiło się odświeżone wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora), w którym znalazły się nowe rubryki i teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa.
19.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 kwietnia?
18.04.24, 15:00
| prasa » informacje
Piąte urodziny Forbes Women. Specjalna wystawa plenerowa w warszawskich Łazienkach
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu „Forbes Women” (Ringier Axel Springer). Najnowsze urodzinowe wydanie czasopisma zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich pięciu lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska.
18.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 kwietnia?
17.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 kwietnia?
16.04.24, 20:28
| prasa » informacje
Świat Wiedzy Extra. 150 pytań i odpowiedzi
17 kwietnia br. na rynku prasowym ukaże się najnowsze wydanie magazynu „Świat Wiedzy Extra” (Wydawnictwo Bauer).
16.04.24, 15:30
| prasa » informacje
Wysokie Obcasy świętują 25. urodziny
Wysokie Obcasy obchodzą w kwietniu br. 25 urodziny. Redakcja serwisu przypomina 25 przełomowych tekstów magazynu, a 13 kwietnia br. ukazało się jubileuszowe wydanie z 25 najlepszymi okładkami.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
16.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 kwietnia?
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy