23.02.24, 18:30

Katarzyna Kamińska w zespole oLIVE media. Objęła stanowisko PR Team Leaderki

Katarzyna Kamińska, fot.: materiały prasowe

Do zespołu oLIVE media dołączyła Katarzyna Kamińska, która poprowadzi dział PR w obszarze komunikacji skupionej wokół tematów biznesowych, technologicznych, ekologicznych.

Kamińska odpowiada obecnie w oLIVE media za zarządzanie pięcioosobowym zespołem PR, budowanie strategii komunikacji w mediach tradycyjnych, a także za koordynację i egzekucję kompleksowych kampanii wizerunkowych dla marek, w tym za działania z obszaru media i public relations.

W oLIVE media zespół kierowany przez Katarzynę Kamińską zajmuje się projektami, m.in. z sektora nowych technologii, ekologii, finansów, prawa oraz sportu. Do klientów obsługiwanych przez ten dział należą m.in.: IBI Polska, partner w pozabankowym finansowaniu, spółki technologiczne Envirly i Bookero, kancelaria Armińska czy Fundacja KSG Olympic Dreams, wspierająca sportowców w ich drodze na Igrzyska Olimpijskie. Zespół koordynowany przez Kamińską odpowiedzialny jest także za działania wizerunkowe agencji oraz organizację cyklu wydarzeń Social Town w Fabryce Norblina, który oLIVE media wraz z Wojtkiem Kardysiem, partnerem agencji, przywracają po rocznej przerwie.

Katarzyna Kamińska posiada doświadczenie w branży marketingowej i PR. W trakcie kilkunastu lat pracy w zawodzie była odpowiedzialna za projekty po stronie klienta, jak i działała agencyjne. Swoje zawodowe szlify zbierała w branży marketingowej obsługując, m.in. takie marki jak m.in. Estée Lauder, Bobbi Brown czy Clinique, branży nowych technologii, prawniczej w Kancelarii Kulicki czy przez ostatnie lata - ed-techowej, realizując projekty marketingowe i wizerunkowe w Gigantach Programowania.

Kamińska na swoim stanowisku zastąpi w tym obszarze Olivię Drost, założycielkę i CEO agencji, która wcześniej koordynowała pracę zespołu PR-owego i czuwała nad projektami, a teraz chce skupić się na relacjach biznesowych i rozwoju agencji. Zatrudnienie Kamińskiej na to stanowisko wpisuje się w strategię rozbudowy wewnętrznej struktury i zwiększania kompetencji zespołu.

Katarzyna Kamińska jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją języka w mediach i reklamie, uzyskała także dyplom studiów podyplomowych public relations na wydziale ekonomiczno-socjologicznym UŁ.

Komentarze

Powiązane

23.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
T&Pm wygrywa przetarg na obsługę mediową Grupy Amica
T&Pm został zwycięzcą przetargu na obsługę mediową Grupy Amica –europejskiego producenta sprzętu gospodarstwa domowego.
22.04.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
King of the Night. Energetyk BLACK w nowych szatach
Najnowsza odsłona kampanii King of the Night marki Black (FoodCare) ma podkreślać rynkowy sukces ostatnich lat.
22.04.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Lotna przygotowała projekt opakowań produktów SEKO
Agencja kreatywna i brandingowa Lotna przygotowała nowe projekty opakowań dla jednej z linii produktowych marki SEKO należacej do firmy zajmującej się przetwórstwem i produkcją dań rybnych.
22.04.24, 15:10
| reklama & PR » informacje
Thirsty for more. Nowy design marki Pepsi duża kampania promocyjna
Marka Pepsi ruszyła z kampanią marketingową pod hasłem „Thirsty for more”. W ramach działań zaplanowano szereg aktywności mających na celu zachęcenie konsumentów do odkrycia nowej ery ikonicznego świata Pepsi. Aktywacja jest efektem globalnej transformacji marki, która przeszła największy rebranding od ponad 14 lat.
22.04.24, 13:34
| reklama & PR » informacje
Dziedzictwo Beko. Urządzenia na pokolenia w kampanii Beko
Firma Beko, producent artykułów gospodarstwa domowego na świecie, rozpoczęła kampanię „Dziedzictwo Beko”, której głównym celem jest ponowne zdefiniowanie standardów trwałości sprzętów AGD. W kreacji powaga miesza się z humorem, tworząc niekonwencjonalną narrację z ważnym przesłaniem.
22.04.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tysiąc drapaków i tysiąc zestawów produktów Felix do zdobycia w Loterii Felix 2024
Marka PURINA Felix (Nestle Polska) powierzyła agencji UNIQUE ONE przygotowanie kolejnej loterii promocyjnej pod hasłem „Loteria Felix 2024”.
22.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
PayPo z szerszą współpracą z PR Calling
Firma PayPo działająca w sektorze usług BNPL (z ang. buy now, pay later) w Polsce adresowanych do sklepów internetowych, rozszerza współpracę z PR Calling.
22.04.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Bierz, co chcesz. Reto w najnowszej kampanii marki Desperados
Marka Desperados w swojej komunikacji zachęca do życia na własnych zasadach i wychodzenia poza utarte schematy. Bohaterem tegorocznej kampanii marki jest Reto. Działania wizerunkowe wspiera loteria „Bierz, co chcesz i wygrywaj, co chcesz”.
21.04.24, 18:50
| reklama & PR » informacje
Loteria Sephora Polska dla członków Klubu Sephora UNLIMITED. Do wygrania 2500 nagród natychmiastowych
Agencja UNIQUE ONE organizuje loterię promocyjną na 25. urodziny sieci sklepów Sephora Polska, która potrwa do 28 kwietnia br. 
21.04.24, 13:26
| reklama & PR » informacje
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, firma działająca w obszarze rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy