25.01.24, 17:45

TVN Warner Bros. Discovery uruchamia 15 kanałów FAST

Nowe kanały FAST w ofercie platformy Player.pl; fot.: materiały prasowe

18 stycznia br. portfolio TVN Warner Bros. Discovery powiększyło się o 15 kanałów nowej generacji (FAST) dostępnych w sieci za pośrednictwem platformy Player.

18 stycznia br. w Internecie zadebiutowało 15 kanałów nowej generacji opartych o programy i seriale TVN, dostępnych online za pośrednictwem platformy Player. Tego samego dnia Player powiększył się też o nową strefę z biblioteką treści dostępnych bez opłat.

Każdy z 15 zupełnie nowych kanałów FAST dostępnych jedynie w Internecie oferuje dostęp do najpopularniejszych jakościowych programów z biblioteki TVN “tu i teraz” - tzn. na każdym urządzeniu podłączonym do sieci. Jak przekonuje nadawca, kanały nowej generacji (FAST) stanowią odpowiedź na współczesne potrzeby widzów – łączą najlepsze programy i osobowości znane z tradycyjnej telewizji ze światem streamingu, oferującym swobodę wyboru urządzenia i możliwość oglądania wielu odcinków tego samego programu lub serialu z rzędu (binge watching).

15 nowych kanałów będzie dostarczanych w ramach usługi FAST (Free Ad Supported Television), która zadebiutowała na światowym rynku streamingowym w ostatnich latach. Pod tą nazwą kryją się kanały nowej generacji, nadawane przez internet – z ramówką złożoną z popularnych treści. Usługa ta już zrewolucjonizowała przemysł rozrywkowy w USA.

Zawsze szukamy nowych rozwiązań, które pomogą naszym widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione programy. Wiemy, jak wiele czasu może zająć poszukiwanie interesujących treści w różnych serwisach streamingowych. Dlatego właśnie uruchamiamy kanały FAST. To dogodne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z biblioteki uwielbianych programów TVN w nowoczesny sposób. Sukces kanałów FAST na światowych rynkach potwierdza, że połączenie zalet telewizji liniowej i streamingu zdobywa coraz większą popularność. Cieszę się, że możemy dziś zaprezentować polskim odbiorcom aż 15 zupełnie nowych kanałów, bo skala tego projektu jest wyjątkowa zarówno z perspektywy naszego kraju, jak i rynków międzynarodowych. Inwestycja w kanały FAST to krok w kierunku przyszłości telewizji" - mówi Kasia Kieli, President and Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce i CEO TVN.

Kanały nowej generacji (FAST) to treści bez opłat ze strony widzów, które mogą być udostępniane i rozwijane dzięki reklamom podmienianym w technologii DAI (Dynamic Ad Insertion).

Pojęcie telewizji nieustannie zmienia się, bo zmieniamy się my – widzowie. Wszyscy żyjemy coraz szybciej i nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować swój plan dnia do ramówki telewizyjnej. (…) Przed nami największe medialne wydarzenie 2024 roku w Polsce – wejście platformy MAX, które wymagało przejrzenia i konsolidacji digitalowego portfolio TVN WBD. W związku z tym zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej zbudować i ugruntować pozycję Playera, włączając ogromny potencjał treści VOD.pl do nowej bezpłatnej strefy Playera. Dostęp do naszych programów będzie dzięki temu łatwiejszy i bardziej intuicyjny" - dodaje Maciej Gozdowski, Group Vice President – Streaming w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Bezpłatna strefa Playera ruszyła w serwisie 18 stycznia. Funkcjonalności i treści VOD.pl zostały przeniesione do Playera w poszerzonej odsłonie. Ofertę nowej – bezpłatnej – strefy Playera będą stanowić najlepsze programy od TVN WBD, ale również premierowe produkcje, a także hity (np. seriale „Upadek” i „Peaky Blinders”) oraz wydarzenia tworzące ekskluzywną bibliotekę serwisu dla wszystkich. Wszyscy użytkownicy VOD.pl będą przekierowywani do nowej strefy Playera, do której będą mogli zalogować się używając konta TVN (czyli dotychczasowego loginu i hasła do logowania w serwisie VOD.pl).

W ofercie platformy znalazły się takie kanały i propozycje programowe jak:

 • 1. TVN KULTOWE SERIALE ( „Kasia i Tomek”, „BrzydUla”, „Camera Cafe” czy „39 i pół”).
 • 2. TVN TELENOWELE („Na Wspólnej”, „Zakochani po uszy”, „Singielka”),
 • 3. TVN SERIALE O KOBIETACH („Magda M”, „Prawo Agaty”, „Przepis na życie”, „Ukryta prawda”).
 • 4. TVN MOMENTY PRAWDY („Ukryta prawda”, „Ten Moment”, „Zapisane w gwiazdach”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”).
 • 5. TVN PRAWO I ŻYCIE (paradokumenty, m.in.: „Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”, a także wybrane odcinki takich seriali i programów jak: „Ukryta prawda” czy „Rozmowy w toku”).
 • 6. TVN SZKOŁA ŻYCIA (kanał dla młodego widza z wybranymi serialami paradokumentów: „Szkoły”, „19+” i „Ukrytej prawdy”).
 • 7.TVN SZPITALNE HISTORIE („Szpital” i „S.O.S. Ekipa w akcji”).
 • 8. TVN ŻYCIE JAK W BAJCE( programy z gatunku reality: „Żony Hollywood”, „Damy i wieśniaczki”, „Dżentelmeni i wieśniacy” czy „Królowe życia”).
 • 9. TVN TALK SHOW ( „Rozmowy w toku”, „Miasto kobiet”, „Szymon Majewski Show” czy „Kuba Wojewódzki”).
 • 10. TVN USTERKA (cykl „Usterka”).
 • 11. TVN RAJSKA MIŁOŚĆ(„Hotel Paradise”, „40 kontra 20” czy „Pałacowe Love”).
 • 12. TVN W DOMU („Ugotowani”, „Maja w ogrodzie”, „Nieoczywiste miejsca”, „Totalne remonty Szelągowskiej”, „Odpicowane mieszkania” i „Misja ratunkowa” ).
 • 13. TVN KRYMINALNIE („Detektyw”, „Kryminalni”, „Herkules”, „Żywioły Saszy – Ogień”).
 • 14. TVN REWOLUCJE W KUCHNI („Kuchenne rewolucje”, „Ugotowani”, „10 zadań specjalnych Michel Morana”, „Pascal: po prostu gotuj!” czy „Kolekcja smaków”).
 • 15. TVN MOTO („Moto-on”, „Emil. Łowca radarów”, „Jazda nie-polska”, „Motocyklicznie”, „Operacja tuning”, „Projekt warsztat” czy „Wypadek-przypadek”).

Komentarze

Powiązane

12.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja Polska ogłasza beneficjentów 31. akcji charytatywnej Reklama Dzieciom
Siedemdziesiąt organizacji i placówek zostało beneficjentami 31. akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, organizowanej przez Telewizję Polską. Dochód ze specjalnego bloku reklamowego wyemitowanego 25 i 26 grudnia 2023 r. w TVP1, wyniósł  1 640 000 zł.  Akcję wsparło piętnastu  reklamodawców.
11.05.24, 20:32
| telewizja / VOD » informacje
Dodatkowe kanały Eurosportu w ofercie Play na czas igrzysk olimpijskich w Paryżu
Warner Bros Discovery w Polsce i Play ogłaszają współpracę, dzięki której abonenci platformy telewizyjnej Play zyskują dostęp do transmisji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na ośmiu kanałach okazjonalnych Eurosportu. 
10.05.24, 13:00
| telewizja / VOD » ludzie
Isobel Yeung dołącza do CNN
Isobel Yeung zajęła stanowisko korespondentki międzynarodowej w biurze sieci CNN w Londynie. Znana ze swoich śledztw i przełomowych reportaży ze stref konfliktów na całym świecie, Yeung będzie relacjonować najważniejsze wydarzenia dla telewizyjnych i cyfrowych platform CNN.
10.05.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
1,7 mln widzów obejrzało transmisję 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 w TVP
We wtorek, 7 maja br. ponad 1,7 mln widzów przy udziałach na poziomie 16,5 proc. obejrzało w TVP1 i TVP Polonia pierwszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji 2024 z udziałem reprezentantki Polski.
10.05.24, 06:30
| telewizja / VOD » ludzie
Iwona Poreda-Łakomska w zespole programu Reporterzy (TVP1)
Iwona Poreda-Łakomska wzmocniła zespół programu interwencyjnego „Reporterzy” TVP1. Razem z Pawłem Gregorowiczem pokieruje pracą redakcji. Wesprze go w kreowaniu tematów reportaży poruszanych w programie i nadzorowaniu wydań.
09.05.24, 22:25
| telewizja / VOD » ludzie | reklama & PR » ludzie
Z telewizji do MediaMarktPolska. Maciej Dolega szefem PR i rzecznikiem prasowym
Na początku maja br. Maciej Dolega został szefem działu PR i rzecznikeim prasowym MediaMarkt Polska.
09.05.24, 16:45
| telewizja / VOD » informacje
Ruszyły castingi do nowych edycji programów The Voice
Twórcy programów "The Voice of Poland", "The Voice Senior" oraz "The Voice Kids" rozpoczęli poszukiwania nowych muzycznych talentów z całej Polski. Do nowych edycji talent show można zgłaszać się przez internet. 
09.05.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Hokejowe Mistrzostwa Świata w kanałach Polsat Sport. Nadawca szykuje widowiskową scenografię i rozbudowany program
10 maja br. ruszają Hokejowe Mistrzostwa Świata . Kanały z rodziny Polsat Sport pokażą wszystkie 64 mecze mistrzostw na żywo z polskim komentarzem. Transmisjom towarzyszyć będzie rozbudowany program studyjny z udziałem czołowych ekspertów, komentatorów oraz gwiazd hokeja.
05.05.24, 16:00
| telewizja / VOD » informacje
Teatr TV w nowej formie graficznej. W maju cztery premierowe spektakle o nowej godzinie emisji
Teatr Telewizji TVP 6 maja br. rozpoczyna emisję premierowych spektakli w nowej oprawie graficznej. Po kilkudziesięciu latach logo i czołówka otrzymują odświeżoną formę, a godzina emisji premier zostaje przesunięta na 20:30. W maju TVP1 wyemituje cztery premiery spektakli. 
05.05.24, 12:00
| telewizja / VOD » informacje | kultura » muzyka
Znamy wykonawców koncertów Debiuty i Premiery 61.KFPP w Opolu [lista uczestników]
Rada Artystyczna 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, powołana przez Telewizję Polską i Miasto Opole, wyłoniła uczestników konkursów „Debiuty” i „Premiery”. Tegoroczny festiwal będzie trwał od 31 maja do 2 czerwca 2024 r. Koncerty „Debiuty” i „Premiery” będzie można zobaczyć w pierwszy dzień festiwalu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy