22.01.24, 16:45

Materiały WELT, BILD i Politico w Onet Audio

Nowe tytuły prasowe w Onet Audio, fot.: materiały prasowe

20 stycznia br. w aplikacji Onet Audio ruszył specjalny cykl "Głos ze świata". Subskrybenci Onet Premium będą mogli posłuchać wyselekcjonowanych i tłumaczonych na język polski materiałów z renomowanych międzynarodowych brandów: "WELT", "BILD" i "Politico". 

Dzięki nowej serii "Głos ze świata" dostępnej w Onet Audio polscy słuchacze będą mogli śledzić międzynarodowe wydarzenia i analizy od najlepszych światowych dziennikarzy. 

Dziennikarstwo audio oparte na najlepszych zagranicznych tekstach ma moc przybliżania historii i informacji, a nasza aplikacja pozwala naszym użytkownikom zabrać ze sobą WELT, Politico, Onet, Newsweek czy Forbes na spacer z psem czy do samochodu w czasie dojazdu do pracy. Najważniejsze informacje zawsze tam, gdzie czytanie nie jest możliwe” — mówi Sabina Lipska, dyrektor video i audio w Ringier Axel Springer Polska. „Chcemy, aby seria 'Głos ze świata' stała się codziennym źródłem informacji dla użytkowników. Naszym celem jest dostarczanie treści, które nie tylko informują, ale także inspirują i poszerzają horyzonty naszych słuchaczy” — dodaje Jacek Gratkiewicz, Head of Audio&Podcast.

Zakres tematyczny materiałów dziennikarskich w serii „Głos ze świata” jest szeroki – od polityki, przez gospodarkę, po kulturę i naukę. Jak tłumaczy RASP, „Głos ze świata” jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie użytkowników Onet Audio na rzetelne informacje z globalnym kontekstem, przedstawione w dostępny i wygodny sposób. 

Komentarze

Powiązane

17.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
16.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
15.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 15 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 15 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba  wiedzieć.
14.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 14 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 14 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
13.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 13 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 13 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
12.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 12 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 12 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
11.07.24, 06:30
| prasa » informacje
Czułość. Wolność. Równowaga. Akcja społeczna Wysokich Obcasów i Wyborczej
Rozpoczęta 5 lipca br. nowa akcja społeczna „Czułość. Wolność. Równowaga” to inicjatywa „Wysokich Obcasów” i „Wyborczej”. Akcja potrwa rok.
11.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 11 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 11 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.
10.07.24, 11:00
| prasa » informacje
Forbes Women rozpoczyna akcję 50 po 50
„Forbes Women” rozpoczyna inicjatywę „50 po 50”. W kolejnym numerze magazynu zostanie opublikowana lista kobiet po 50. roku życia, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach. Redakcja czeka na zgłoszenia.
10.07.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 10 lipca (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 10 lipca? Media zapowiedzi, ważne daty, przegląd informacji. Wszystko, co trzeba wiedzieć.