11.01.24, 10:29
Limitowane Scrabble w szczytnym celu. Grę zaprojektował Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło jako pierwszy w Polsce wypuszcza zaprojektowaną przez siebie, limitowaną grę Scrabble.
Scrabble Honors Edition jest hołdem dla tych, którzy wykorzystują moc języka w inspirujący, mający wpływ na społeczeństwo sposób. Marka Scrabble chce podkreślić w ten sposób, że słowa mają znaczenie.
Takiego wyróżnienia jako pierwszy w Polsce doczekał się Dawid Podsiadło – jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Muzyk, piosenkarz i autor tekstów, który bawi się słowem w sposób nietuzinkowy, zabawny, ale też poetycki. Muzyk w każdym utworze tworzy osobną historię, w której porusza, daje do myślenia i zabiera słuchacza do swojego świata.
„Marka Scrabble od zawsze podkreśla i wspiera wartościowe relacje między graczami poprzez kreatywną zabawę słowem, a Dawid Podsiadło to artysta, którego słowa i twórczość od lat pozytywnie oddziałują na słuchaczy i polski rynek. Jego wyjątkowy, indywidualny styl wybija się wśród innych i porywa różnorodną publiczność” – mówi Ewa Bielawa, Brand Manager marki Scrabble w Polsce. „Kiedy Dawid – prywatnie fan Scrabble - zgłosił się do nas, chcąc wspólnie świętować swój jubileusz na scenie, od razu postanowiliśmy wdrożyć ten projekt w życie! To zaszczyt dla marki wydać pierwszą w Polsce Honors Edition z artystą, który w tak inspirujący sposób wykorzystuje potencjał języka” – dodaje Bielawa.
Współpraca artysty z warszawskim Osom Studios zaowocowała unikalnym designem planszy, pudełka i woreczka, które nawiązują do ostatniej płyty Dawida – „Lata Dwudzieste”. Limitowana edycja powstała w zaledwie 100 egzemplarzach. Wszystkie zostaną ponumerowane i zadedykowane przez artystę i trafią na licytacje na rzecz wybranej przez artystę fundacji - Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcje potrwają do 30 stycznia, a cały dochód ze sprzedaży zasili 32. finał WOŚP.
Projekt powstał przy udziale agencji kreatywnej Coollective.
Stanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertySpecjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyOd wirtualnej rozrywki i (nie)etycznych zagrywek w marketingu po historie opowiedziane za pomocą liczb. Ruszyły zapisy na pierwszy tej jesieni webinar w ramach cyklu DIMAQ Voice.
Komentarze