10.01.24, 21:00

Zlecone. Zrobione! Kampania Oferteo.pl

Kadr ze spotu Oferteo.pl, fot.: materiały prasowe

Platforma Oferteo.pl wystartowała z kampanią wizerunkową prowadzoną pod hasłem "Zlecone. Zrobione!".

Kampania Oferteo.pl ma na celu podkreślenie wygody i prostoty zlecenia usług profesjonalistom za pośrednictwem Oferteo.pl. Wysyła także użytkownikowi komunikat, że nie musi on znać się na wszystkim - wystarczy, że zna odpowiedni adres strony internetowej.

„Z nastaniem nowego roku, w Oferteo.pl stawiamy sobie ambitne cele. Wiemy, że wzmacnianie brandu i nasza nowa kampania “Zlecone. Zrobione!” będą stanowić mocny fundament, aby jeszcze szerzej przedstawić naszą markę. Wierzymy w utrzymanie koncepcji prostoty i wygody dla naszych użytkowników, niezależnie od skomplikowania zlecenia. Jest to nasz sposób na podkreślenie tego, że dzięki Oferteo.pl, każda przeszkoda jest do pokonania - zarówno na naszych planach filmowych, jak i w realnych sytuacjach naszych klientów” - mówi kampanię Martyna Głowińska-Gryglewska, Brand Manager Oferteo.

W najnowszym spocie wizerunkowym Oferteo.pl, można zobaczyć trójkę bohaterów próbujących swoich sił w domowych sprawunkach: malowaniu, elektryce oraz remontach. Dzięki platformie, dostępnej również z poziomu aplikacji mobilnej, bohaterowie z łatwością odnajdują profesjonalistów, dzięki którym osiągają swoje cele, zyskując więcej czasu dla rodziny czy na swoje hobby.

Nie ma nic lepszego przy tworzeniu reklamy niż autentyczna atmosfera reklamowanego produktu. Na planie były wszystkie elementy towarzyszące prawdziwym remontom - rozlana farba, przerwy w dostawach prądu i walka z czasem. Całe szczęście Oferteo nie współpracuje z przypadkowymi ekipami, nawet filmowymi! Wspólnymi siłami udało nam się zainscenizować trzy przestrzenie, które w trakcie pracy na planie zmieniły się nie do poznania, a wraz z nimi postacie grane przez naszych aktorów. Dzięki fantastycznej charakteryzacji oraz scenografii przenieśliśmy na ekran najgorsze koszmary każdego amatora remontów. Jednak, dzięki Oferteo.pl, wspomniane koszmary nie trwały wiecznie, a sytuacje zostały opanowane przez sprawdzonych fachowców” - mówi Łukasz Zembalski, reżyser & video art director.

Kampania została, przygotowana została we współpracy z Agencją TIGERS. Obejmuje ona emisję spotu głównego, 15- i 6-sekundowych wersji, a także materiały statyczne wykorzystywane do działań digital, kampanii display, rich media oraz treści do mediów społecznościowych. Dodatkowo, przewidziane są również działania promocyjne wewnątrz platformy Oferteo.pl.

To pierwsza, od dłuższego czasu kampania marki, która promuje sprytne i zwinne podejście do codziennych wyzwań, które spotykają każdego. Całość realizacji dostępna jest na kanale Youtube Oferteo oraz w mediach społecznościowych marki.

Komentarze

Powiązane

15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
14.06.24, 18:15
| reklama & PR » informacje
Danio stawia na sztuczną inteligencję we współpracy z influencerami
Marka Danio, należąca do portfolio Danone, rozpoczyna innowacyjną kampanię influencerską kremowych jogurtów pitnych. Do przygotowania kreacji użyto zaawansowanych technologii, takich jak CGI (Computer Generated Imagery) oraz AI (Artificial Intelligence. To kolejna odsłona rozpoczętej w kwietniu br. kampanii. 
14.06.24, 17:57
| reklama & PR » ludzie
Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansują w Salestube
Magdalena Pobikrowska oraz Dominika Niekraszewicz awansowały w strukturach należącej do Group One spółki MarTech & e-commerce connected Salestube. Pobikrowska objęła stanowisko Senior Media Operations Director, a Niekraszewicz awansowała na stanowisko Senior Business Development Director.
14.06.24, 17:03
| reklama & PR » informacje
Zielona loteria PGE. Spółka PGE Obrót promuje usługi online
W wyniku wygranego przetargu, PGE Obrót Spółka Akcyjna powierzyła agencji UNIQUE ONE organizację ogólnopolskiej loterii pod hasłem „Zielona loteria PGE”.
14.06.24, 14:05
| reklama & PR » ludzie
Alina Lysychkina została COO w adcookie
Agencja adcookie dokonała zmian w strukturze zarządczej. Nowo utworzoną funkcję chief operating officer objęła Alina Lysychkina. Dołączyła także do zarządu spółki.
14.06.24, 10:30
| reklama & PR » ludzie
Wojciech Białecki przeszedł do WowMedia&Metrics
Wojciech Białecki dołączył do domu mediowego WowMedia&Metrics i objął stanowisko Head of Media Strategy.
14.06.24, 08:40
| reklama & PR » informacje
Value Media zdobywa budżet mediowy Komfort
Agencja mediowa Value Media (Group One) została partnerem strategicznym i mediowym sieci sklepów Komfort. Działania mediowe będą realizowane w modelu House of Communication we współpracy ze spółkami Labcon i Salestube.
14.06.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Arkadiusz Kawecki Dyrektorem Działu Handlowego w Sigma Bis. Tomasz Trojnar odchodzi z agencji
Arkadiusz Kawecki został nowym Dyrektorem Działu Handlowego agencji Sigma BIS, zastępując na tym stanowisku Tomasza Trojnara.
13.06.24, 20:30
| reklama & PR » ludzie
EssenceMediacom od sierpnia z nowym składem zarządu
W sierpniu br. Katarzyna Kazana i Anna Krzysiak dołączą do zarządu EssenceMediacom – agencji będącej częścią GroupM. Dotychczasowi członkowie zarządu: Stanisław Grabowski i Jan Muszyński z końcem lipca podejmą nowe wyzwania poza strukturami agencji mediowych.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.