08.01.24, 19:00

Zimowa ramówka TVP Kobieta

Kadr z serialu "Wspaniałe stulecie", fot.: materiały prasowe

W zimowej ofercie TVP Kobieta znajdą się premierowe odcinki seriali, nowości filmowe, a także programy lifestylowe i dokumenty.

W środowym paśmie o godz. 23:50, widzowie TVP Kobieta będą mogli obejrzeć filmy dokumentalne przedstawiające sylwetki znanych kobiet, w tym m.in. „Fridę Kahlo” (10 stycznia) i „Halinę Konopacką” (31 stycznia). Również w środę w programie Marty Manowskiej „Kobiety w drodze” (24 stycznia) TVP Kobieta przypomni wywiad z ocalałą z Auschwitz Lidią Maksymowicz. 21 i 28 lutego wyemitowany zostanie dokument z serii „Matki wojny” poświęcony kobietom, które uciekły z pogrążonej wojną Ukrainy.

W poniedziałkowe wieczory około północy antena zaprasza widzów na cykl „Czarna wołga. Kryminalne historie PRL”. Od poniedziałku do piątku o godz. 7:00 emitowany będzie program „Wszystkie kolory świata” prezentujący wyjątkowe miejsca na świecie.

W zimowej ofercie TVP Kobieta interesujących znajdą się programy lifestylowe, , a wśród nich nowość „Kurorty miliarderów”. Specjaliści od najtrudniejszych zabrudzeń i bałaganu służą niejedną dobrą radą jak sprawić, by dom był przykładem czystości i porządku. Wszystko to odbywać się będzie w ramach programu „Brudne domy” od 2 stycznia do 17 stycznia o godz.17:30.
W ofercie TVP Kobieta znajdą się również „Wnętrza z odzysku”: emisja w soboty od 13 stycznia o godz.18:30, czyli inspirujący program wnętrzarski dla entuzjastów dobrego stylu i smaku. Również w soboty od 10 lutego o godz. 18:30 „Operacja aranżacja”, czyli metamorfozy wnętrz przeprowadzone tak, aby stały się jedyne w swoim rodzaju.

5 stycznia o godz.6:30 wraz z Edytą Herbuś widzowie zwiedzą Tunezję w programie „Tańcząca ze światem”. Z kolei w cyklu „Najpiękniejsze hotele świata” zaprezentowane zostaną najciekawsze obiekty wypoczynkowe(od 18 stycznia o godz.17:30).
Kolejną propozycją anteny jest program „Zmysłowe randki”, który emitowany będzie w czwartki o godz.23:50. To naukowy eksperyment randkowy, w którym bohaterowie szukają prawdziwej miłości, poprzez poznawanie drugiej osoby zmysłami węchu, smaku i dotyku.

Cztery telenowele na antenie TVP Kobieta

Serial „Wspaniałe stulecie” antena wyemituje w dwóch codziennych pasmach: o godz. 11:00 i 21:30. Cykl o kulisach nagrywania serialu „Wspaniałe stulecie – Tajemniczy świat” widzowie będą mogli obejrzeć w niedzielne poranki o godz. 9:40. Nie zabraknie też premierowych odcinków takich seriali jak: „Sześć sióstr” (od czwartku do niedzieli godz. 20:30), „Akacjowa 38” (od poniedziałku do środy godz. 20:30), czy „Winnice miłości” (poniedziałek – piątek godz. 18:30).
W sobotnie poranki antena pokaże serialowe hity jak „Arabela” (kontynuacja z jesieni, dwa odcinki od godz. 6:30) i „Siedem życzeń” (od 03 lutego w tym samym paśmie), a w niedziele o godz. 17:30 emitowany będzie kultowy serial „Szpital na peryferiach”. Z kolei wieczorem w weekendy o godz. 22:30 TVP Kobieta zaprasza na seriale retro: „Kariera Nikodema Dyzmy” i „Tygrysy Europy”.

Filmowo w TVP Kobieta

Pasmo filmowe TVP Kobieta o godz. 22:20 w poniedziałki widzów będzie prezentować komedie romantyczn, m.in.: „Miłość po francusku”, „Miłość i turbulencje”, „Miłość aż po ślub”, „Tydzień na miłość". Wtorki to dzień z kinem polskim i najlepszymi polskimi aktorami w hitach kinowych takich jak „Moje córki krowy”, „Dzień świra”, „Poszukiwany, poszukiwana” i „Plan B”. W Wieczornym paśmie filmowym TVP Kobieta na widzów czeka również „Kogel mogel” (19 stycznia), „Galimatias, czyli Kogel - Mogel II” (26 stycznia), „Żelazna dama” (1 lutego), „Weekend ostatniej szansy” (2 lutego), „Sonata” (6 lutego) i „Niewidzialne” (7 lutego). W soboty rano TVP Kobieta zaprasza na filmy: „Świąteczny bal”, „Miłość o smaku cytryny”, „Ślub aż po grób” i „Wesele w Hamptons”.

W okresie walentynkowym na antenie TVP Kobieta będzie można zobaczyć specjalnie przygotowane na ten czas filmy. W paśmie o godz. 22:30 w poniedziałek, 12 lutego „Powiedz tak”, we wtorek 13 lutego „Bo we mnie jest seks”, w Walentynki 14 lutego dwa filmy: „Sabrina” oraz „Czego pragną kobiety” o godz.00:30, w czwartek 15 lutego „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”, a w piątek 16 lutego „Sparowani”.

Wśród propozycji anteny na zimowy czas znajdą się również programy modowe, a wśród nich m.in. „Trend XXI” wtorki godz.00:00, opowieści o znanych projektantach, w tym m.in. „Christian Dior: Elegancja raju utraconego” 17 stycznia godz.00:30 i „Christian Louboutin – król butów” 7 lutego godz.00:20.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, stacja zaplanowała codzienne powtórki pasma „Pytania na śniadanie” z TVP2.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
17.07.24, 16:30
| telewizja / VOD » ludzie
Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Krzysztof Ibisz i Maciej Rock wśród gospodarzy pasma halo tu polsat
Jesienią w Polsacie ruszy zapowiadane już nowe pasmo poranne. „halo tu polsat” będzie emitowane w każdy weekend - od piątku do niedzieli. Program poprowadzą trzy pary dziennikarzy w tym Paulina Sykut-Jeżyna z Krzysztofem Ibiszem oraz Agnieszka Hyży z Maćkiem Rockiem.
17.07.24, 10:01
| telewizja / VOD » informacje
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski przechodzą z TVN24 do TVP INFO. Poprowadzą nowy format
Katarzyna Kasia i Grzegorz Markowski pożegnali się z widzami „Szkła Kontaktowego” (TVN24). Para poprowadzi od 2 września br. nowy format na antenie TVP INFO.
17.07.24, 08:30
| telewizja / VOD » informacje
482 transmisje w każdym sezonie do 2027 roku. Betclic 1. Liga i Betclic 2. Liga na antenach TVP
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłosiły plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez trzy lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. 
17.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Finał Euro 2024 hitem weekendu. Ale oglądalność spotkań z polską drużyną była wyższa
Blisko 7,3 mln widzów oglądało w niedzielę, 14 lipca br. mecz Hiszpania – Anglia transmitowany na antenach TVP. Ponad 6,4 mln widzów śledziło spotkanie przed telewizorami w domach, a 900 tys. widzów oglądało finał Euro 2024 poza domem.
17.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
AVIOS ma nowy skład. Zarządu i plany ekspansji
Stanowisko Prezesa Zarządu w spółce AVIOS objął dr inż. Tymoteusz Biłyk, twórca marki AVIOS i członek Rady Metodologicznej ds. RPD (Return Path Data) przy projekcie Telemetria Polska Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
16.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Nowa struktura programów dla zagranicy. Zmiany dotkną Biełsat i TVP World
Telewizja Polska włączy swoje obcojęzyczne kanały do jednej struktury organizacyjnej. W skład nowo tworzonej jednostki wejdą dwie anteny: obecny kanał TVP World nadawany w języku angielskim oraz Telewizja Biełsat, emitująca program po białorusku, rosyjsku i ukraińsku. Szefem nowej struktury będzie Michał Broniatowski.
16.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Milion widzów oglądało program Lepsza Polska Kontynuacja formatu od września
Program publicystyczny Doroty Gawryluk „Lepsza Polska” w pierwszym, wiosennym sezonie oglądało średnio milion widzów. Stacja zapowiada kontynuację formatu.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.