07.12.23, 14:00

Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake

KV kampanii Dan Cake, fot.: materiały prasowe

W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.

Kampanię świąteczną pod hasłem „Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują” przygotowała agencja Ancymony, która odpowiada za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony internetowej kampanii.

„Najnowsza bożonarodzeniowa kampania skupia się na całkowitej afirmacji konsumenckich przyzwyczajeń. Klienci samodzielnie wypiekają ciasta na Święta, ale też korzystają z tych kupionych w sklepie. Do tego jednak… niechętnie się przyznają przed bliskimi. My natomiast chcemy wesprzeć konsumentów i zdjąć presję, jaka pozornie na nich ciąży, ponieważ tak naprawdę nikomu nie przeszkadzają zakupione wypieki. Szczególnie gdy smakują jak domowe” – mówi Maciej Bojda, creative lead, agencja Ancymony.

„Kampania, w której zmierzymy się z silnym przywiązaniem Polaków do własnoręcznych wypieków na Święta, chodziła nam po głowie już od kilku lat. Przeprowadzone we wcześniejszych miesiącach badania konsumenckie tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że uwzględnianie potrzeb osób pragmatycznych, ceniących wygodne, oszczędzające czas rozwiązania, ma duży potencjał dla marki. Idea kreatywna pozwala nam zamknąć ten rok wyrazistą i autentyczną w swoim przekazie kampanią, która pokazuje, że marka Dan Cake nie boi się podważać społecznie przyjętego status quo” - dodaje Wiktor Kowalski, head of marketing w Dan Cake Polonia.

Kampania jest obecna w displayu, na platformach VOD (TVP, TVN, Polsat), w mediach społecznościowych. Działania będą prowadzona także w aplikacjach Blix, Moja Gazetka i Listonic. Dodatkowo, działania promocyjne będą wspierane przez cyfrowe nośniki reklamowe umieszczone w centrach handlowych w całej Polsce.

Agencja Ancymony odpowiada również za komunikację marki Dan Cake w mediach społecznościowych oraz działania public relations. Spot oraz sesja zdjęciowa zostały zrealizowane przez Key Story. Kampanię digital indoor obsługuje AMS i Clear Channel. Za kampanię mediową i budowanie zasięgów odpowiada w digitalu odpowiada Value Media.

Komentarze

Powiązane

15.07.24, 19:00
| reklama & PR » informacje
Bang & Olufsen klientem Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen działającej w branży audio-wideo.
15.07.24, 17:45
| reklama & PR » informacje
CIECH zmienił nazwę na Qemetica. Przy projekcie pracowało ponad sto osób
Chemiczna grupa CIECH zmieniła nazwę na Qemetica. Zmianie uległy również nazwy podmiotów, m.in. w Hiszpanii, Niemczech i Rumunii, gdzie Qemetica ma swoje spółki i zakłady produkcyjne. Zespół Qemetiki w opracowaniu nowej identyfikacji wspierała agencja Touchideas, a kampanię informującą o rebrandingu przygotowała agencja GPD.
15.07.24, 15:20
| reklama & PR » ludzie
Karolina Kusy awansuje. Stanisław Chmielarz na czele nowego zespołu w KINESSO
Karolina Kusy i Stanisław Chmielarz objęli nowe role w KINESSO, agencji performance marketingu należącej do grupy IPG Mediabrands.
15.07.24, 13:05
| reklama & PR » informacje
Orbita Chillu na Lotnisku Chopina od marki Orbit
Marka Orbit przygotowała Orbitę Chillu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Specjalna strefa ma umilić podróżującym czas oczekiwania na lot.
15.07.24, 11:34
| reklama & PR » informacje
Launch produktu Danio Jogurt Pitny. W trasę ruszają DanioBusy
Agencja Altavia Kamikaze + K2 wygrała przetarg na koncept i realizację kreatywno-strategicznych działań aktywacyjnych związanych z launchem premierowego produktu w portfolio Danone - Danio Jogurt Pitny.
15.07.24, 10:16
| reklama & PR » informacje
Zawsze przy. Change Serviceplan z kampanią dla marki Przysnacki
Agencja Change Serviceplan realizuje kampanię dla marki z portfolio Intersnack Poland. Hasłem akcji dla Przysnacków jest “Zawsze przy”. 
14.07.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Specjalne spoty Lecha pojawiły się w blokach reklamowych
Lech przygotował specjalne spoty, które można zobaczyć w blokach reklamowych do końca września br.
14.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Pepsi oficjalnym partnerem SBM FFestival 2024
Pepsi zostało głównym partnerem 8. edycji festiwalu SBM. Impreza odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia br. na warszawskim AWF. 
14.07.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Hand Made ponownie wspiera coroczną inicjatywę marki Rodowita. Marka rozda 20 tys. pluszowych wilczków
Agencja reklamowa Hand Made po raz kolejny jest zaangażowana w najnowszą kampanię marki Rodowita.
14.07.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Esperienza Agency rozpoczyna kampanie dla Vileda Polska
Pod hasłem „Testerzy porządku, mistrzowie bałaganu” trwa kampania Vileda Polska, za którą odpowiada Esperienza Agency.  Grupą docelową działań marketingowych są właściciele zwierząt.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 16.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

25.10.2024 r., Campus Google, Warszawa.semWaw#3