07.12.23, 14:00

Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake

KV kampanii Dan Cake, fot.: materiały prasowe

W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.

Kampanię świąteczną pod hasłem „Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują” przygotowała agencja Ancymony, która odpowiada za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony internetowej kampanii.

„Najnowsza bożonarodzeniowa kampania skupia się na całkowitej afirmacji konsumenckich przyzwyczajeń. Klienci samodzielnie wypiekają ciasta na Święta, ale też korzystają z tych kupionych w sklepie. Do tego jednak… niechętnie się przyznają przed bliskimi. My natomiast chcemy wesprzeć konsumentów i zdjąć presję, jaka pozornie na nich ciąży, ponieważ tak naprawdę nikomu nie przeszkadzają zakupione wypieki. Szczególnie gdy smakują jak domowe” – mówi Maciej Bojda, creative lead, agencja Ancymony.

„Kampania, w której zmierzymy się z silnym przywiązaniem Polaków do własnoręcznych wypieków na Święta, chodziła nam po głowie już od kilku lat. Przeprowadzone we wcześniejszych miesiącach badania konsumenckie tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że uwzględnianie potrzeb osób pragmatycznych, ceniących wygodne, oszczędzające czas rozwiązania, ma duży potencjał dla marki. Idea kreatywna pozwala nam zamknąć ten rok wyrazistą i autentyczną w swoim przekazie kampanią, która pokazuje, że marka Dan Cake nie boi się podważać społecznie przyjętego status quo” - dodaje Wiktor Kowalski, head of marketing w Dan Cake Polonia.

Kampania jest obecna w displayu, na platformach VOD (TVP, TVN, Polsat), w mediach społecznościowych. Działania będą prowadzona także w aplikacjach Blix, Moja Gazetka i Listonic. Dodatkowo, działania promocyjne będą wspierane przez cyfrowe nośniki reklamowe umieszczone w centrach handlowych w całej Polsce.

Agencja Ancymony odpowiada również za komunikację marki Dan Cake w mediach społecznościowych oraz działania public relations. Spot oraz sesja zdjęciowa zostały zrealizowane przez Key Story. Kampanię digital indoor obsługuje AMS i Clear Channel. Za kampanię mediową i budowanie zasięgów odpowiada w digitalu odpowiada Value Media.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 12:43
| reklama & PR » informacje
Metrowe maskotki i wyjazd do bajkowego parku rozrywki w Paryżu do wygrania w loterii marki Lindt
Lindt & Sprüngli ponownie powierzył agencji UNIQUE ONE organizację wielkanocnej loterii promocyjnej „Loteria WielkaMOC spełniania marzeń z Lindt GOLD BUNNY”.
23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
21.02.24, 20:29
| reklama & PR » informacje
iTaxi klientem monday comms
iTaxi, dostawca usług związanych z podróżowaniem, rozpoczął współpracę z monday comms (część monday group).
21.02.24, 14:00
| reklama & PR » informacje
Więcej radości za mniej! Ikea promuje obniżki asortymentu
IKEA na stałe obniża ceny połowy swojego asortymentu. Marka realizuje kampanię 360 stopni promującą obniżki pod hasłem: “Więcej radości za mniej!”.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.