15.11.23, 19:11

Zdrofit w kampanii wykorzystuje reklamę 3D na ekranie w centrum Warszawy

Reklama Zdrofit w 3D, fot.: materiały prasowe

Od października br., w samym centrum Warszawy, emitowana jest trójwymiarowa reklama sieci klubów fitness Zdrofit. W spocie odbiorcy mogą zobaczyć jak trójwymiarowi bohaterowie kampanii ćwiczą i zachęcają do wspólnego treningu w Zdroficie.

Głównym przesłaniem najnowszej kampanii reklamowej klubów fitness Zdrofit jest hasło „NAJbliżej do formy”. Jednym z elementów kampanii jest spot 3D, który wykorzystuje efekt wydobywających się postaci. Wiodącymi kanałami komunikacyjnymi kampanii są internet i radio. Dodatkowo, w Warszawie zdecydowano się na digitalowy nośnik i reklamę 3D. Ne ekranie zlokalizowanym na budynku warszawskiego hotelu Marriott, przy skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z Al. Jerozolimskimi, wyświetlana jest trójwymiarowa reklama.

Bohaterami spotu są osoby trenujące w klubach fitness – mężczyźni, kobiety, osoby młode, w średnim wieku i dojrzałe. Celem autorów było uchwycenie codziennych, autentycznych klubowych aktywności oraz dokumentacja satysfakcji płynącej z regularnego treningu. Trójwymiarowe postacie ćwiczących osób wydają się wychodzić poza ekran, co przyciąga uwagę przechodniów i kierowców.

Kampania łączy zaawansowane technologie reklamowe z przesłaniem promującym zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Jej przygotowanie było dla twórców ogromnym wyzwaniem. Zasadniczym założeniem było wykorzystanie płaskich ekranów LED do symulacji efektu 3D. Konieczne było stworzenie ramy i stelaża, który imituje dwa ekrany, a następnie zagospodarowanie ich w postprodukcji. W ostatnim etapie dodano elementy graficzne i trójwymiarowe, które sprawiły, że postacie i rekwizyty symulują rzeczywistość 3D – i niejako „wychodzą” z ekranów.

Za kampanię odpowiadają: agencja reklamowa Keino, zakup mediów domy mediowe Value Media oraz Mido, produkcja sesji zdjęciowej i video dom produkcyjny Joho, realizacja kampanii Digital OOH: Screen Network i Polsat Media.

Komentarze

Powiązane

27.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Space Cat Industries w przetargu zdobywa dwa projekty dla marki Philips (Versuni)
Agencja Space Cat Industries wygrała dwa projekty związane z platformą TikTok dla marki Versuni (Philips Domestic Appliances). 
27.05.24, 11:20
| reklama & PR » ludzie
Monika Młynarczyk dyrektorem marketingu w firmie WIŚNIOWSKI
1 kwietnia br. stanowisko dyrektora marketingu w firmie WIŚNIOWSKI objęła Monika Młynarczyk, awansując w ramach zmian w wewnętrznej strukturze.
27.05.24, 10:32
| reklama & PR » informacje
Pyszne.pl w wyniku przetargu trafia pod opiekę Walk PR
W wyniku wygranego przetargu, do grona klientów agencji Walk PR dołączyło Pyszne.pl –serwis do zamawiania jedzenia online.
27.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
M&M’s w wersji mini. Kampania w mediach społecznościowych
W maju br., portfolio czekoladowych produktów Mars Wrigley w Polsce poszerzyło się o M&M’s Minis draże czekoladowe w wersji mini.
27.05.24, 07:30
| reklama & PR » ludzie
Krzysztof Kosz na pokładzie Papaya Roster
Reżyser Krzysztof Kosz dołączył do ekipy agencji Papaya Roster.
27.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Legimi: wzrost przychodów w I kwartale 2024 r. na poziomie 46 proc. rdr.
Legimi, wydawca działający w modelu subskrypcyjnego na polskim rynku e-książki, po raz kolejny poprawia swoje wyniki finansowe.
26.05.24, 15:44
| reklama & PR » informacje
Sprawdź HGH! Agencja M&CC wspiera komunikacyjnie ogólnopolską kampanię edukacyjną
7 maja br. ruszyła kampania „Sprawdź HGH!”. Human Growth Hormone, czyli hormon wzrostu, o którego znaczeniu dla zdrowia, deficycie i jego skutkach mówić będą w kampanii eksperci z zakresu endokrynologii. Działania komunikacyjne dla projektu realizuje agencja M&CC.
26.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Raper White 2115 ambasadorem marki Sony w kategorii audio
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. Raper White 2115 został ambasadorem marki Sony w kategorii audio.
25.05.24, 21:41
| reklama & PR » informacje
Ekrany na dworcu w Krakowie witały uczestników Invest Cuffs
Podczas konferencji Invest Cuffs, ekrany Digital Out of Home zainstalowane na krakowskiej stacji zostały zsynchronizowane z rozkładem jazdy. Po wjeździe pociągu na stację na ekranach pojawiały się spersonalizowane komunikaty dla gości z danego regionu. Hasła nawiązywały do lokalnych symboli i tematyki konferencji.
25.05.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Pru zachęca do wcześniejszego myślenia o swojej emeryturze
Prudential działający pod marką Pru, startuje z nową kampanię reklamową, której celem jest uświadomienie Polakom, że na emeryturze już 10. dnia każdego miesiąca może im zabraknąć pieniędzy.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.