09.11.23, 07:30

#NaMieścieMówią. Kampania klubów fitness z przymrużeniem oka

#NaMieścieMówią. KV kampanii, który pojawia się w Krakowie, fot.: materiały prasowe

Z początkiem listopada br. rozpoczęła się kampania klubów fitness, której celem jest poinformowanie, że a w Well Fitness w Łodzi, Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku można kupić członkostwo w promocyjnej cenie. Działania promocyjne obejmą social media, kampanię outdoorową, influencer marketing oraz public relations.

Pod hasłem #NaMieścieMówią trwa kampania promocyjna klubów fitness, należących do grupy Medicover, zaprojektowana przez agencję digitalową Tigers. Od początku listopada br. siłownie Well Fitness w Łodzi, Fitness Platinium w Krakowie oraz Smart Gym na Śląsku wprowadzają promocyjną ofertę karnetową.

Oferta siłowni będzie promowana przez lokalnych influencerów, na kanałach social media poszczególnych sieci oraz w formie kampanii outdoorowej. Banery, które pojawią się na ulicach Łodzi, Krakowa i Katowic będą oznaczone dużym hasłem #NaMieścieMówią i uzupełnione hasłami nawiązującymi do lokalnych zwyczajów, powiedzeń oraz obiektów, które kojarzy każdy mieszkaniec poszczególnych regionów. I tak na przykład mieszkańcy Łodzi napotkają hasła takie jak „Po naszych treningach, przebiegniesz Piotrkowską w 5 minut”, „Twój brzuch będzie twardszy niż łódzkie kamienice” czy „Podnosimy Manufakturę jedną ręką”; a mieszkańcy Krakowa znajdą na swoich ulicach banery o treści „Po naszych zajęciach bieg od Sukiennic do Kopca zajmuje tylko 5 minut”, „Smok Wawelski robi z nami formę na narty” i „Lepiej ćwiczyć na siłowni niż na polu”.

Za pomysł kreatywny kampanii odpowiada agencja digitalowa Tigers. „W tej kampanii szczególnie mocno chcieliśmy podkreślić regionalność danych siłowni. Ponieważ tym razem nie promujemy ogólnopolskiej sieci siłowni, zależało nam na tym, aby w kampanii mocno wybrzmiała prostota przekazu, ale też lokalność oraz to, że poszczególne obiekty zostały przystosowane do potrzeb miejscowych klientów. W założeniu kampanii nie chcieliśmy też odnosić się do komunikatu, który wysyła większość konkurencji - świetna jakość, super trenerzy czy gubienie zbędnych kilogramów to “wyróżniki”, które działały za czasów kaset z Cindy Crawford czy Jane Fondą. Zależało nam na tym, by pokazać, że korzystanie z zajęć na siłowni to dobry pomysł na spędzanie wolnego czasu, w którym przy okazji masz szansę zadbać o swoje zdrowie i wygląd – wybór siłowni to dzisiaj wybór określonego lifestyle’u” - mówi Daria Knapik, Team Leader & Senior Digital Marketing Specialist Tigers, odpowiedzialna za realizację kampanii po stronie agencji.

Komentarze

Powiązane

23.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Jasne, że na bp! Nowa platforma komunikacyjna bp
Marka bp startuje z nową platformą komunikacyjną: "Jasne, że na bp!". VML odpowiada za strategię, produkcję spotu TVC, przygotowanie Key Visuali oraz działania digital i social media.
23.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Chromatique wygrał przetargi trzech marek należących do firmy Henkel
W maju br. agencja Chromatique wygrała przetargi firmy Henkel na współpracę projektową dla marek Somat i Perwoll, oraz realizację projektu dla marki E.
23.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Załatw to w Żabce. Sieć reklamuje swoje usługi
5 czerwca br. Żabka rozpoczęła kampanię pod hasłem: „Załatw to w Żabce”. Celem akcji jest przybliżenie klientom dostępnych usług, jakie oferuje sieć sklepów Żabka. Kampania będzie prowadzona, m.in. w telewizji, radiu, internecie oraz w sklepach i w aplikacji Żappka.
22.06.24, 22:00
| reklama & PR » informacje
Marka 4MOVE wspiera reprezentację Polski
Producent napojów izotonicznych 4MOVE został oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Marka zadba o odpowiednie nawodnienie biało-czerwonych podczas EURO 2024.
22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.