06.11.23, 06:30

Trzeci Top Radia 357 potrwa trzy dni. Akcję promują zdjęcia z sesji stworzonej przez Jacka Porembę

Top Radia357, fot.: Jacek Poremba

Ruszyło głosowanie do trzeciej edycji Topu Radia 357. W tym roku prezentacja wyników plebiscytów potrwa aż trzy dni. Radio 357.

Top Radia 357 to specjalna audycja na żywo, realizowana tylko raz w roku. Zestawienie najważniejszych utworów wszech czasów układają słuchacze w głosowaniu online. W tym roku po raz pierwszy Top potrwa przez trzy dni. Top Radia 357 oraz audycje towarzyszące poprowadzą: Marcin Bisiorek, Katarzyna Borowiecka, Ola Budka, Marcin Cichoński, Bartek Gil, Antoni Grudniewski, Marta Kula, Marcin Łukawski, Mateusz Fusiarz, Marek Niedźwiecki, Maja Piskadło, Tomasz Smokowski, Piotr Stelmach i Daniel Wyszogrodzki.

To Marek Niedźwiecki w pierwszej połowie lat 90. wymyślił i stworzył ideę Topu. Dlatego w pierwszej kolejności pomysł wydłużenia audycji konsultowaliśmy właśnie z nim. Jako fan holenderskiego TOP 2000, który trwa tydzień - dał zielone światło i ruszyliśmy z przygotowaniami do tej największej realizacji na żywo w naszej historii. To będą trzy dni pełne najlepszej muzyki i innych atrakcji. Jeszcze nie możemy wszystkiego zdradzić, ale stopniowo odsłonimy karty. Przygotowaliśmy mocne uderzenie, a nasi niezawodni spece od techniki mają znowu długą listę zmartwień z cyklu “jak zrobić niemożliwe”. Na ich nieszczęście wiemy, że dla nich niemożliwe nie istnieje. Jedno jest pewne - tego jeszcze nikt w takiej formie w Polsce nie zrobił” - mówi Piotr Stelmach, kierujący pracami redakcji muzycznej.

Trzeci Top Radia 357 promują zdjęcia wykonane podczas specjalnej sesji przez Jacka Porembę - fotografa znanego m.in. z portretów muzyków. „Wymyśliliśmy konwencję zimową z przymrużeniem oka. Trochę retro - narciarskie klimaty z lat ‘80, trochę nastroju jak w starych studiach fotograficznych. Najwięcej pracy pochłonęło przygotowanie strojów dla dość licznej ekipy - oprócz zdjęcia grupowego powstały też ujęcia indywidualne. Uzyskaliśmy bardzo dobry i bardzo rozpoznawalny efekt końcowy. Cieszę się, że miałem swój wkład w tegoroczny Top i stworzenie mu niezwykłej oprawy” - mówi Jacek Poremba, autor zdjęć promujących Top Radia 357.

To już trzecie wydanie Topu Radia 357. 357 najważniejszych zagranicznych utworów wszech czasów wyłoni Społeczność Patronów wspierających Radio 357. Każdy patron może oddać 111 głosów oraz zgłosić własne propozycje do głosowania w kolejnej edycji. „W poprzednich edycjach prezentowaliśmy na antenie 100 utworów z największą liczbą głosów. Pełną listę 357 piosenek publikowaliśmy po zakończeniu Topu. Teraz przez trzy dni spróbujemy zaprezentować wszystkie 357 utworów w kolejności, o której zadecydują nasi Patroni. Ale jeszcze nie zdradzamy wszystkiego. W kolejnych tygodniach ujawnimy zagranicznego artystę, ściśle związanego z ideą Topu oraz lokalizację, skąd nadamy audycję. Jest już tradycją, że szukamy nietypowych miejsc. Poprzednie Topy nadawaliśmy z wieżowców w Warszawie i Gdańsku - w tym roku też postaramy się zaskoczyć” - mówi Olga Mickiewicz, odpowiedzialna w zarządzie Radia 357 za ofertę programową

Top Radia 357 pojawi się na antenie: 30 grudnia od 9.00 do 18.00, 31 grudnia od 9.00 do 18.00 oraz 1 stycznia 2024 r. od 9.00 do 21.00. Głosowanie potrwa do 23 grudnia br. na stronach internetowych stacji.

Komentarze

Powiązane

11.07.24, 13:30
| radio » informacje
Premiera podcastu „Przedwojnie” w TOK FM. Format prowadzi Maciej Miłosz
TOK FM przygotował premierę podcastu „Przedwojnie” w czwartek 11 lipca br. Program prowadzi Maciej Miłosz.
11.07.24, 07:30
| radio » informacje
Polskie Radio Dzieciom z nowymi audycjami na wakacje
Polskie Radio Dzieciom zaprasza na nowe audycje w okresie wakacyjnym. W godzinach porannych przewidziano treści dla najmłodszych. Wieczorem pojawią się odcinki z audycji "Strefa Rodzica".
10.07.24, 10:00
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje
Lato z Radiem i Telewizją Polską. Ponad 60 artystów wystąpi na koncertach kultowej audycji
Wspólna akcja Polskiego Radia i Telewizji Polskiej „Lato z Radiem i Telewizją Polską” rozpocznie się 13 lipca br. Inaugurujący trasę koncert odbędzie się w Zakopanem.
10.07.24, 06:30
| radio » badania rynku
Eska nadal najchętniej słuchaną siecią radiową. RMF MAXX w górę
Na podium najchętniej słuchanych sieci radiowych bez zmian - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (sieci radiowe).
09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.