24.10.23, 14:04

Odkryj Ocean Możliwości. Krzysztof Zalewski, Ola Adamska i Kasix w kampanii Motorola

KV kampanii Motorola, fot.: materiały prasowe

Agencja marketingowa Tigers jest odpowiedzialna za koncept kreatywny i realizację kampanii Motorola „Odkryj Ocean Możliwości”.

Agencja marketingowa Tigers przygotowała koncept kreatywny i wyprodukowała sesje zdjęciową oraz wideo do kampanii Motorola „Odkryj Ocean Możliwości”. W kampanii, promującej najnowszy smartfon motorola edge 40 neo, bierze udział troje ambasadorów marki: muzyk Krzysztof Zalewski, aktorka Ola Adamska oraz streamerka Kasix.

Kampania „Odkryj ocean możliwości”, związana z promocją smartfona motorola edge 40 neo, wystartowała 16 października 2023 r. Marka postawiła na nowych ambasadorów: Olę Adamską, Kasix oraz Krzysztofa Zalewskiego. Punktem wyjścia do stworzenia kampanii było globalne hasło modelu edge 40 neo „Motorola - Make a splash”, przy okazji którego promowane będą trzy modele telefonu powstałe we współpracy Motoroli i Pantone: niebieski (Caneel Bay), miętowy (Soothing Sea) oraz czarny (Black Beauty).

Wiedzieliśmy, że przy tej kampanii chcemy kontynuować narrację rozpoczętą w zeszłym roku przy kampanii „Nie daj się zdefiniować #odkryjswójkolor”. Tym razem jednak postanowiliśmy skupić się na trzech ważnych aspektach, które prowadzą do sukcesu: odwadze, odkrywaniu siebie i podejmowaniu ryzyka pomimo różnych przeciwności”– mówi Karolina Zduńczyk, Influencer Marketing Expert Tigers.

Agencja nie tylko stworzyła koncept kreatywny, dobrała influencerów, napisała scenariusz i wyprodukowała sesję zdjęciową oraz wideo, ale też stworzyła trzy różne przesłania będące przekazami poszczególnych elementów kampanii: „Odważ się”, promowanym przez Krzysztofa Zalewskiego, „Odkryj siebie” (Ola Adamska) i „Zaryzykuj” (Kasix).

Dopasowując ambasadorów do marki zawsze myślę o jej ideach, wartościach i koncepcie kampanii. W tym przypadku szukaliśmy buntowników, którzy nie boją się wyrażać swojego zdania, którzy żyją w zgodzie ze swoimi przeświadczeniami, dla których w duchu hasła Motoroli „Power to empower” rozwój jest nieustannym elementem codzienności; którzy są oryginalni, wychodzą poza schematy, są po prostu sobą i za to są powszechnie cenieni. Kiedy mieliśmy już stworzony koncept kampanii, naturalnym było dla mnie wybranie osób, które odpowiadają wspomnianym wartościom Motoroli, trafiają do grupy docelowej marki, ale też pasują do wspomnianych trzech aspektów prowadzących do sukcesu. Udało nam się zaprosić do współpracy niezwykłe osobowości, które idealnie odzwierciedlają hasła naszej kampanii” – podkreśla Karolina Zduńczyk, Influencer Marketing Expert Tigers.

Spot promocyjny według scenariusza Pawła Wasilewskiego wyreżyserował Stanisław Miroszewski, za stronę fotograficzną kampanii oraz zdjęcia artystów odpowiada Łukasz Dziewic - fotograf, który sam jest ambasadorem marki Motorola. Kompozytor Wojciech Urbański przygotował trzy aranżacje utworu „Zabawa” Krzysztofa Zalewskiego, wykorzystane w poszczególnych wątkach spotu promocyjnego. Koncept i realizację kampanii w obszarze digital oraz social media prowadzi agencja Tigers. Działaniami PR zajmuje się agencja Rumour, a za zakup mediów odpowiada agencja Assembly.

Komentarze

Powiązane

17.06.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Platforma inwestycyjna BeGlobal klientem iProspect
Agencja iProspect (dentsu Polska) została wybrana do obsługi mediowej platformy inwestycyjnej BeGlobal. Działania agencji obejmą przygotowanie i egzekucję kampanii performance oraz afiliację. Współpraca ma charakter długofalowy.
16.06.24, 22:24
| reklama & PR » informacje
Piłkarze Luka Modrić i Bukayo Saka w kampanii Snickers
Z początkiem czerwca br. wystartowała najnowsza kampania Snickers, w której udział biorą gwiazdy piłki nożnej – Luka Modrić i Bukayo Saka. Marka chce pomóc wszystkich entuzjastom futbolowych emocji uniknąć „przypałów".
16.06.24, 16:36
| reklama & PR » informacje
Marka Eduscho zadowolona z wyników kampanii na TikToku
Druga faza kampanii marketingowej marki Eduscho, właśnie się zakończyła. Kreatywne podejście i wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań, m.in. FOOH (Fake Out of Home) w mediach społecznościowych przyczyniło się do osiągnięcia wysokich wyników, m.in. w postaci zaangażowania użytkowników na platformie TikTok. 
16.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
BECKERS. Malowanie nabiera kolorów. PPG prowadzi kampanię promującą linię plamoodpornych farb
PPG rozpoczął kampanią promującą linię plamoodpornych farb BECKERS Designer Colour. Szeroko zakrojona komunikacja prowadzona pod hasłem „BECKERS. Malowanie nabiera kolorów” obejmuje telewizję, internet, w tym serwisy VOD oraz social media. 
16.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Rankomat.pl promuje polisę turystyczną jako gwarancję spokojnego urlopu
Multiporównywarka rankomat.pl rusza z letnią kampanią marketingową, w której skupia się na korzyściach wynikających z posiadania ubezpieczenia podróżnego podczas urlopu za granicą. W reklamach z udziałem ambasadora, Huberta Urbańskiego, marka podkreśla, że zakup polisy to przepis na spokojne i bezpieczne wakacje.
15.06.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Nowi twórcy internetowi w agencji Rokmates
Do agencji influencer marketingu Rokmates dołączyło dziesięciu twórców internetowych, wśród których są m.in. Torii, duet PK Sisters czy Coocharz.
15.06.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Klubik pełen punkcików. Akcja promocyjna marki Gerber
Agencja UNIQUE ONE, na zlecenie firmy Nestle, organizuje ogólnopolską akcję promocyjną dla marki Gerber.
15.06.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
GIGAnci Życia. Plus na Kartę wprowadza nowy format komunikacyjny
Wystartowała nowa kampania promocyjna Plusa na Kartę stworzona w oparciu o nowy format komunikacyjny – GIGAnci Życia. Kampania promuje nową ofertę Plusa, w której klienci mogą otrzymać 6400 GB.
15.06.24, 08:00
| reklama & PR » ludzie
Jacek Dąbrowski przeszedł z Burda Media do Grupy Iberion
Jacek Dąbrowski dołączył do zespołu sprzedaży Grupy Iberion. Wcześniej był związany z firmą Burda Media.
14.06.24, 20:15
| reklama & PR » informacje
Jakość z natury. Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej zwraca uwagę na naturalne procesy powstawania wody źródlanej
Wraz z początkiem czerwca br. wystartowała nowa kampania wizerunkowa marki Żywiec Zdrój – „Jakość z natury”. Jej celem jest zwrócenie uwagi na naturalne procesy powstawania wody źródlanej. Kampania jest realizowana w telewizji i mediach społecznościowych, a już niebawem pojawi się również w kinach.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.