24.10.23, 15:15

Dzieci będą mogłby przygotować Fakty miniciti. TVN Warner Bros. Discovery partnerem minicity

Studio telewizyjne w miniciti, fot.: materiały prasowe

TVN Warner Bros. Discovery został partnerem miniciti, przestrzeni edukacyjnej dla dzieci i młodzieży, mieszczącej się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.

Nadawca stworzył w miniciti w pełni wyposażone i funkcjonalne studio TV, w którym młodzi widzowie pod opieką edukatorów będą mogli się uczyć, na czym polega praca w telewizji. W ramach zajęć będa mieli możliwość przygotowania prognozy pogody, serwisu informacyjnego “ ”, a także samodzielnego wyprodukowania odcinka telewizji śniadaniowej „Dzień Dobry miniciti”. Uczestnicy warsztatów wcielają się w rolę dziennikarzy, prezenterów, wydawców, operatorów kamer czy realizatorów dźwięku.

Praca w mediach to marzenie wielu dzieci – cieszymy się, że możemy dać im szansę na odkrywanie tego fascynującego świata i zgłębiania jego tajników. Projekty edukacyjne to dla nas sposób, aby być jeszcze bliżej naszych widzów, szczególnie tych najmłodszych. Chcemy przekazywać im naszą pasję, inspirować do rozwoju i do poszukiwania własnej drogi zawodowej. Być może w przyszłości dołączą oni do naszego zespołu z głowami pełnymi pomysłów i ambicją, aby tworzyć kontent, które podbije serca widzów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie” – podkreśla Kasia Kieli, President & Managing Director Warner Bros. Discovery w Polsce oraz CEO TVN.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako TVN Warner Bros. Discovery jesteśmy jednym z partnerów strategicznych miniciti. Nad tym projektem społecznym – wspólnie z pomysłodawcami miasteczka – pracował nasz fantastyczny zespół. Od samego początku nasze koleżanki i koledzy ogromnie zaangażowali się, aby powołać do życia Studio TVN miniciti – wyposażyć je w prawdziwy sprzęt realizacyjny, stworzyć materiały warsztatowe dla dzieci, przeszkolić instruktorów i przygotować studio na przyjęcie młodych adeptów sztuki telewizyjnej. Największą dla nas nagrodą jest pasja i podekscytowanie dzieci, które wchodzą teraz do tej przestrzeni i chcą poznawać zawody oraz zadania związane z tworzeniem programów telewizyjnych” – dodaje Rafał Mikołajczyk, dyrektor ds. komunikacji wewnętrznej i CSR, lider zespołu projektowego miniciti w TVN Warner Bros. Discovery.

miniciti to miasteczko edukacyjne, w którym dzieci i młodzież w wieku 6-15 lat mają zdobywać wiedzę i kwalifikacje z różnych dziedzin, m.in. mediów, bankowości, ekonomii, inżynierii, medycyny, motoryzacji, nowych technologii, profilaktyki zdrowia, projektowania, przedsiębiorczości, sportu, sztuki, bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności społecznej biznesu.

Komentarze

Powiązane

17.05.24, 09:00
| reklama & PR » informacje
Podaruj chwilę przyjemności. 30 tys. zł do wygrania w loterii marki LINDOR
Lindt & Sprüngli powierzył agencji UNIQUE ONE organizację loterii pro-mocyjnej dla marki LINDOR „Podaruj chwilę przyjemności”.
17.05.24, 07:45
| reklama & PR » informacje
Przepis na Swojaka. Dan Cake podaje obiad na nowo
Ruszyła kampania produktów grillowych Dan Cake. W tegorocznej odsłonie marka przekonuje odbiorców, że dania grillowe doskonale sprawdzają się jako pomysł na obiad przygotowywany dla rodziny i przyjaciół - nie tylko w plenerze, ale także w domowym zaciszu.
17.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Wills Integrated obsługuje markę Stargres
Agencja Wills Integrated rozpoczęła obsługę marki Stargres z Grupy Końskie. Wrocławska agencja strategiczno-komunikacyjna odpowiada za realizację wielokanałowej kampanii, której celem jest promocja gresowych płyt zewnętrznych z linii STAR 2.0 i STAR 3.0.
16.05.24, 20:45
| reklama & PR » informacje
Agencja KERRIS przygotowała koncepcję kreatywną dla marki Jan Niezbędny
Agencja KERRIS odpowiada za adaptację nowej kreatywnej koncepcji komunikacji Jana Niezbędnego w kanałach social media lidera branży artykułów gospodarstwa domowego.
16.05.24, 19:30
| reklama & PR » ludzie
Ania Kwiatkowska w Grupie Przestrzeń
Ania Kwiatkowska dołączyła do Grupy Przestrzeń (Przestrzeń – agencja strategiczno-kreatywna, Polot – agencja digitalowa, Wyraz – studio projektowe, Rozgłos – agencja mediowa) i objęła stanowisko Business Development Director.
16.05.24, 18:00
| reklama & PR » informacje
Nowe opakowanie, to samo chrupanie!” Kampania marki Familijne
Ruszyła kampania wafli Familijne (Colian) w nowych opakowaniach. Spoty reklamowe będa emitowane w najpopularniejszych kanałach TV, na YouTubie oraz na platformach VOD do końca czerwca br.
15.05.24, 20:40
| reklama & PR » informacje
Rezi twarzą kampanii smartwatcha Huawei Watch 4 Pro Space Edition
Polski oddział Huawei CBG (Consumer Business Group) ruszył z kampanią promującą nową odsłonę smartwatcha premium z rodziny HUAWEI WATCH 4 Pro. Działania wspierające wejście na polski rynek wersji Space Edition obejmują różnorodne kanały i narzędzia marketingowe. Twarzą kampanii w Polsce jest Remigiusz reZi Wierzgoń.
15.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
#BrukselaToNieKurort zachęca do świadomego głosowania w wyborach do europarlamentu
Z początkiem maja br. wystartowała kampania #BrukselaToNieKurort zachęcająca do świadomego głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kampania kładzie nacisk na wyzwania, przed którymi stoi obecnie Europa. Zdaniem twórców kampanii, „Bruksela” nie powinna być sposobem na „polityczne wakacje”, a miejscem, gdzie kompetentne osoby decydują o losach Polski i Europy.
15.05.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Orange promuje ofertę Orange Flex
Orange Polska rozpoczął nową kampanię oferty subskrypcyjnej Orange Flex. Za strategię i zakup mediów odpowiada agencja Value Media we współpracy ze spółką MarTech & e-commerce connected Salestube. Agencja GONG odpowiada za koncept kreatywny platformy komunikacyjnej, kreacje wideo raz display.
14.05.24, 23:55
| reklama & PR » informacje
PRZEloteria Przelewy24 wraca: do wygrania Fiat 500 oraz wiele innych nagród
Serwis Przelewy24 organizuje drugą edycję PRZEloterii. Partnerami głównymi akcji są Visa i Mastercard. PRZEpartnerami wybranych nagród tygodniowych są marki Itaka, simplybuy.pl i al.to. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy