11.10.23, 11:59

Interia pokaże na głównej stronie Wieczór wyborczy Polsatu News

Interia pokaże Wieczór wyborczy Polsatu News, fot.: materiały prasowe

Reporterzy portalu Interia w dniu ogłoszenia wyników pojawią się w poszczególnych komitetach wyborczych. Portal pokaże na żywo wieczór wyborczy Polsat News, gdzie będzie m.in. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu. Interia zaprezentuje równocześnie z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych exit poll.

W czasie kampanii wyborczej Interia oddaje głos lokalnym społecznościom w programie video Piotra Witwickiego „Kraj wybiera” oraz zachęca do debaty pomiędzy najważniejszymi politykami w wywiadach premium. Dopełnieniem działań portalu jest kampania reklamowa, która podkreśla, że Interia to bezstronne i niezawodne źródło wiedzy o wydarzeniach rozgrywających się „tu i teraz”.

Interia przed wyborami mocniej stawia na materiały premium. Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu, po telewizyjnych rozmowach z Donaldem Tuskiem i Mateuszem Morawieckim wyruszył w Polskę powiatową, gdzie w ramach programu video „Kraj wybiera” sprawdził nastroje przed wyborami i oddał głos lokalnym społecznościom. Dziennikarze polityczni Interii (Kamila Baranowska, Jakub Krzywiecki, Łukasz Rogojsz, Łukasz Szpyrka i Jakub Szczepański) przygotują serię wywiadów z czołowymi przedstawicielami wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych.

Exit poll także w portalu Interia

Interia na stronie głównej będzie na żywo w formie tekstowej relacjonowała najważniejsze momenty kampanii. W dniu ogłoszenia wyników jej reporterzy także m.in. prosto ze sztabów największych partii przekażą gorące newsy i pokażą, jaka panuje w nich atmosfera. Interia dzięki współpracy z Polsatem od razu po ogłoszeniu sondażowych wyników zaprezentuje dane exit poll. Interia będzie transmitowała na żywo cały wieczór wyborczy stacji Polsat News, gdzie w telewizyjnym studiu będzie Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu.

Interia specjalnie przed wyborami unowocześniła serwis Wydarzenia. Zastosowano w nim najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i UX (User Experience), dzięki którym użytkownicy szybciej mogą odnaleźć najbardziej pożądane newsy w sieci, wywiady premium, sondaże oraz polityczne analizy przygotowane przez ulubionych autorów.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 14:00
| telewizja / VOD » seriale
Yellowstone w wakacje na antenie TVN. Premiera serialu w naziemnej telewizji
W lipcu br. na antenie TVN zadebiutuje serial „Yellowstone” z Kevinem Costnerem w roli głównej na antenie. Pierwszy sezon produkcji będzie emitowany od 1 lipca br. o godz. 20:50. Stacja TVN jako pierwsza naziemna telewizja w Polsce, nabyła prawa do emisji serialu.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 12:44
| telewizja / VOD » informacje
Nie tylko Maciej Dowbor. Robert Janowski także żegna się z Polsatem
W nowym, 21. sezonie muzycznego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (Polsat) Robert Janowski nie zasiądzie w fotelu jurorskim.
18.06.24, 11:49
| telewizja / VOD » informacje
Maciej Dowbor kończy pracę w Polsacie
Po 20 latach współpracy, Maciej Dowbor rozstał się z Polsatem. Przez ostatnie dziesięć lat prezenter był współgospodarzem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.
18.06.24, 07:30
| telewizja / VOD » badania rynku
Mecz Polska - Holandia hitem TVP
Ponad 9 mln widzów zgromadził w niedzielę, 16 czerwca br. mecz Polska – Holandia transmitowany na antenach TVP.
17.06.24, 23:38
| telewizja / VOD » informacje
Polsat dementuje: Dorota Gawryluk nie będzie kandydatką w wyborach prezydenckich
Telewizja Polsat wydała oświadczenie dotyczące pogłosek o starcie jej dziennikarzy w wyborach prezydenckich.
14.06.24, 21:30
| telewizja / VOD » seriale
Drużyna A oraz Xena: Wojownicza księżniczka w AXN Black
W czerwcu br. AXN Black pokaże popularne amerykańskie seriale lat 90.: „Drużyna A” i „Xena: Wojownicza księżniczka”.
14.06.24, 11:33
| telewizja / VOD » informacje
Cafe Euro Cast online oraz w Polsat Sport 1
Z okazji piłkarskich Mistrzostw Europy redakcja sportowa Polsatu przygotowała nowy format telewizyjno-internetowy. „Cafe Euro Cast” będzie emitowany od 14 czerwca o godz. 9:00 w każdy dzień meczowy i pomeczowy przez cały czas trwania turnieju w Niemczech.
14.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Play i Antenna Entertainment poszerzają współpracę. AXN Spin debiutuje w ofercie Play
Play (marka działająna na polskim rynku telekomunikacyjnym) i Antenna Entertainment (właściciel portfolio AXN) odnowili oraz poszerzyli wieloletnią współpracę.
13.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Jak nas widzą. Program Doroty Wysockiej-Schnepf w TVP Polonia
16 czerwca br. na antenie TVP Polonia zadebiutuje program „Jak nas widzą”, której autorką będzie Dorota Wysocka-Schnepf. Gośćmi formatu będą korespondenci zagranicznych mediów akredytowani w Polsce, eksperci spraw międzynarodowych oraz dziennikarze polonijni.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.