05.10.23, 20:18

Mann i Materna. Dziady z szuflady. Legendarny duet powraca. Mann i Materna w nowym podcaście w Onecie

Zapowiedź nowego podcastu Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, fot.: materiały prasowe

Po kilkudziesięciu latach przerwy duet Wojciech Mann i Krzysztof Materna rozpoczyna nowy projekt. Podcast „Mann i Materna. Dziady z szuflady” wystartuje w piątek, 6 października o godz. 19:00 na Onet.pl, w aplikacji Onet Audio i na wszystkich platformach podcastowych.

Laureaci wielu Wiktorów, Złotej Kamery, plebiscytu Polityki stulecia Polskiej Telewizji, autorzy tysięcy programów telewizyjnych i audycji radiowych rozpoczynają w Onet Audio nowy cykl podcastowy „Mann i Materna. Dziady z szuflady”.

"Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić start naszego najnowszego podcastu, który poprowadzą legendy polskiej rozrywki. To nie tylko wyjątkowe wydarzenie dla słuchaczy, ale także ważny krok w rozwoju jakościowych projektów audio, co ma kluczowe znaczenie na dynamicznie rozwijającym się rynku audio. Cieszę się, że jesteśmy gotowi dostarczać wyjątkowe doświadczenia dla słuchaczy, oferując im między innymi podcast Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny. Dzięki autorom mamy gwarancję, że „Dziady z szuflady” będą oryginalnym, odbiegającym od podcastowego schematu wyjątkowym słuchowiskiem” – mówi Sabina Lipska, dyrektor wideo i audio w Ringier Axel Springer Polska.

Dlaczego autorzy zdecydowali się na podcast i powrót do duetu? „Dlatego, że było nam coraz smutniej solo” — mówi Wojciech Mann, a Krzysztof Materna dodaje, że „w duecie zawsze nam było miło i pogodnie”.

Kolejne odcinki podcastu „Dziady z szuflady” będą publikowane co tydzień, w piątki o godz. 19:00 na Onet.pl, w aplikacji Onet Audio oraz na platformach podcastowych. Pierwsza seria obejmuje 10 odcinków.

Wojciech Mann to dziennikarz muzyczny, satyryk, aktor, pedagog, autor tekstów piosenek, prezenter telewizyjny i radiowy. Przez ponad pięćdziesiąt lat był związany z Programem Trzecim Polskiego Radia, jest współzałożycielem Radia Nowy Świat. Z kolei Krzysztof Materna to konferansjer, satyryk, aktor, reżyser i producent telewizyjny.

Komentarze

Powiązane

19.06.24, 16:00
| radio » informacje
Górska o Klimacie. Nowa audycja Pauliny Górskiej w Trójce
W ramówce Trójki debiutuje audycja „Górska o Klimacie”. Program uzupełni ofertę programów dotyczących zagadnień świata natury („Księstwo Ptaków”, „Królestwo Roślin”). Nowy format, którego gospodynia będzie Paulina Górska, emitowany będzie w każdy poniedziałek o godz.12.00.
19.06.24, 07:30
| radio » informacje | telewizja / VOD » informacje | prasa » informacje
Raport Reuters Institute: RMF FM siódmy raz wygrywa ranking mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków
Radio RMF FM już po raz siódmy rzędu zajęło pierwsze miejsce w rankingu mediów cieszących się największym zaufaniem Polaków, w badaniu prowadzonym przez Reuters Institute for the Study of Journalism. Co istotne, RMF FM jest liderem tego zestawienia od początku jego istnienia.
18.06.24, 17:42
| radio » ludzie
Kamila Pirogow-Małdzińska szefową Działu Prawnego Grupy Eurozet
1 lipca br. stanowisko dyrektora Działu Prawnego Grupy Eurozet obejmie Kamila Pirogow-Małdzińska.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
17.06.24, 17:45
| radio » informacje
Marek Wiernik prowadzi Strefę Euro 2024 w Radiu dla Ciebie
W piątek, 14 czerwca br. po godz. 16:00 ruszyła nowa audycja „Strefa Euro 2024” na antenie Radia dla Ciebie (Warszawa).
17.06.24, 12:04
| radio » informacje
Euro 2024 w Polskim Radiu. Transmisje, relacje i specjalny serwis
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej będą relacjonowane na antenach Polskiego Radia. Publiczny nadawca przygotował także internetowy serwis specjalny.
17.06.24, 10:33
| radio » informacje
O prawie, lekturach, LGBT i fantastyce w wakacyjnych programach TOK FM
17 czerwca br. Radio TOK FM wprowadziło wakacyjną ramówkę w której znalazły się nowe audycje autorskie, a w nich tematy od fantastyki, przez prawa społeczności LGBT, po kanon lektur szkolnych.
17.06.24, 09:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Szybka piłka w Radiu Zet. Piłkarska kampania promująca Moonsy
Konkurs "Szybka piłka" na antenie Radia ZET oraz szerokie działania w prasie i Internecie na czele ze stronami sportowymi Onet.pl czy drukowaną wersją Przeglądu Sportowego – tak w czasie Euro 2024 promować będą się Moonsy – proteinowe chipsy z soczewicy.
17.06.24, 06:30
| radio » badania rynku
Sieci radiowe: Eska najchętniej słuchana, duży spadek Radia Pogoda
Radio Eska pozostaje najchętniej słuchaną siecią radiową w Polsce - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 marca 2024 r. do 31 maja 2024 r. (sieci radiowe).
13.06.24, 19:00
| radio » informacje
XXVII edycja Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory. Organizatorzy podwyższyli granicę wieku uczestników
Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia organizuje XXVII edycję Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, który jest skierowany do twórców, którzy nie ukończyli 40. roku życia. Celem przyznawanego stypendium jest zapewnienie warunków twórczego rozwoju młodym reportażystom radiowym.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.