05.10.23, 12:08

Do IAA Polska dołączają dwie nowe firmy: Papaya Films i Betclic

Grad nowi członkowie IAA Polska, fot.: materiały prasowe

Kolejne dwie organizacje przystąpiły do IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. Do kurii reklamodawców dołączył Betclic, a do kurii professional services - Papaya Films. Od początku roku szeregi Stowarzyszenia zwiększyły się o dziewięć nowych firm.

"Niezmiernie cieszy nas fakt, że stale rośniemy w siłę i jesteśmy coraz szerszą reprezentacją branży komunikacji marketingowej w Polsce. Ochrona interesów branży, dbanie o standardy, czy dialog mediów, marketerów/ marketerek i agencji – wokół wspólnych celów i wartości skutecznie integrujemy coraz więcej firm" – mówi Dorota N. Haller, Wiceprezeska Zarządu IAA Polska, CMO, Marketing, Communications and Digital Director w Honor Polska.

Papaya Films, założona w 2006 roku, jest firmą produkcyjną, mającą swoje oddziały w Polsce, Wielkiej Brytanii, Nowym Jorku oraz Portugalii. Doświadczenie zespołu wspiera nie tylko proces egzekucyjny, lecz także kreatywny. Projekty, w których Papaya Films bierze udział to zarówno kampanie komercyjne, jak i projekty artystyczne. Na swoim koncie ma ponad 100 najważniejszych, branżowych wyróżnień od SHOTS Awards po Cannes Lions. Na rynku lokalnym firma została wyróżniona przez KTR nagrodą Domu Produkcyjnego Roku aż osiem razy.

"Wybraliśmy organizację IAA Polska, dlatego że wartości, które reprezentuje, są dla nas jako Papaya Films bardzo bliskie. Imponuje nam też jej pozycja eksperta, a także to, ile działań i akcji podejmuje dla rozwoju branży. Cieszymy się, że stajemy się częścią organizacji, w której jest duże grono naszych klientów – to dla nas kolejna okazja do wartościowych spotkań i rozmów" – mówi Justyna Górniak, Chief Growth Officer w Papaya Films.

Betclic to legalny bukmacher i europejska marka o zasięgu globalnym. Betclic jest zaangażowany we wspieranie sportu. Od 2023 roku jest Oficjalnym Partnerem Bukmacherskim organizacji mieszanych sztuk walki UFC i Sponsorem Strategicznym piłkarskiego Ruchu Chorzów. Od sierpnia 2020 roku sponsoruje także federację sportów walki Fame MMA. Marka sponsoruje wydarzenia kulturalne takie jak SBM FFestival, SnowFest Festival, Polish Lech Hip-Hop Festival, Betclic Rap Royale, Bitwa o Południe czy gala Popkillery. Jest także partnerem 10. edycji konkursu Papaya New Directors i producentem treści video w ramach platformy Betclic Studios.

Obchodzące w tym roku 30-lecie istnienia IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy jest wpływową reprezentacją branży marketingowej w Polsce. To jedyna organizacja w kraju, która skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej: z mediów, agencji oraz reklamodawców z rozmaitych branż. Aktualnie jest ich ponad 180 i to grono stale się powiększa.

Komentarze

Powiązane

22.06.24, 14:38
| reklama & PR » informacje
Komfort wybiera Labcon do działań advocacy
Sieć sklepów Komfort rozpoczęło współpracę z agencją relevant stories Labcon, należącą do grupy marketingowo-technologicznej Group One. 
22.06.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Garnier promuje saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch
Agencja VML realizuje dla Garnier, marki L’Oréal, kampanię launchującą uniwersalne saszetki koloryzujące Color Shampoo Retouch.
21.06.24, 19:30
| reklama & PR » informacje
Szymon Marciniak ambasadorem marki Aluprof
Szymon Marciniak, międzynarodowy sędzia piłkarski, został ambasadorem marki Aluprof – dostawcy innowacyjnych systemów aluminiowych przeznaczonych do produkcji okien, drzwi, fasad i osłon przeciwsłonecznych. 
21.06.24, 18:15
| reklama & PR » ludzie
Kuba Piotrkowicz nowym prezesem Going
Od czerwca 2024 r. spółka Going. ma nowego prezesa. Kuba Piotrkowicz w nowej roli będzie odpowiadał za strategię rozwoju platformy biletowej, jak i poszerzenie działalności o nowe segmenty i usługi.
21.06.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
Agencja Good One PR członkiem ZFPR
Do Związku Firm Public Relations dołączyła agencja Good One PR. To kolejna firma, która będzie współpracować z ZFPR na rzecz kształtowania profesjonalnego środowiska public relations w Polsce.
21.06.24, 16:32
| reklama & PR » informacje
Galaretkami WINIARY bohaterkami kampanii digitalowej
Marka Winiary w okresie letnim w którym wzrasta dostępność sezonowych owoców, promuje swoje galaretki.
21.06.24, 15:04
| reklama & PR » informacje
Ewa Swoboda ambasadorką NEONAIL
Ewa Swoboda - obecnie wicemistrzyni świata w biegu na dystansie 60 metrów, została ambasadorką marki NEONAIL.
21.06.24, 13:46
| reklama & PR » ludzie
Bartłomiej Chmiel jako Account Manager dołącza do Open Mobi
Z początkiem kwietnia br., Bartłomiej Chmiel dołączył do agencji digitalowej Open Mobi. Na stanowisku Account Managera będzie odpowiadał za obszar pozyskiwania klientów z branży e-commerce.
21.06.24, 11:02
| reklama & PR » informacje
Change Serviceplan i Media Republic z nową kampanią Maślanki Mrągowskiej Tyle dobra
Maślanka Mrągowska powraca z nową kampanią pod ideą kreatywną “Tyle dobra”, w nowej, odświeżonej formule. Działania przygotowane przez należącą do Group One agencję Change Serviceplan obejmują kampanię telewizyjną, digitalową, akcje konsumenckie i współpracę z influencerami.
21.06.24, 09:22
| reklama & PR » informacje
Nowa kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake skierowana do nowych grup docelowych
Wystartowała kampania Bułeczek Mlecznych Dan Cake. Tym razem marka postawiła na nowe grupy docelowe i konteksty spożywania swoich produktów. Oprócz konkursowej aktywacji konsumenckiej zaplanowane są m.in. aktywności w środowiskach gamingowych, współprace z influencerami, kampania DOOH oraz działania w digitalu.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.