03.10.23, 07:30

Onet rozszerza ofertę z myślą o wyborach. Ruszył program Studio Wyborcze 2023 na żywo

Logo programu "Onet Studio Wyborcze", fot.:materiały prasowe

2 października br. w Onecie ruszyła codzienna, wielogodzinna ramówka wideo z programami poświęconymi nadchodzącym wyborom parlamentarnym. Przez dwa tygodnie, od rana do wieczornego pasma wideocastów, widzowie mają dostęp do oferty programów wyborczych.

Tematy związane z wyborami pojawiają się w programach wideo Onetu od godz. 7:55 w ramach „Onet Rano”. Od godz. 10:00 do wieczornego pasma wideocastów użytkownicy Onetu będą mieli dostęp do wielogodzinnego programu wyborczego, w którym znajdą się m.in. specjalne wydania „Onet Opinie Debata”, „Raportu wyborczego” prowadzonego przez Marcina Zawadę, programu „Onet Europa” z Dorotą Bawołek, a także debaty Newsweeka, Faktu i Onetu. W ramach debat będą poruszane kwestie społeczne, gospodarcze, ekologiczne czy sprawy młodych wyborców. 15 października na stronie głównej Onetu będzie transmitowany „Wieczór wyborczy” przygotowany przez dziennikarzy Onetu i Newsweeka. Program będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

Codzienny, wielogodzinny stream wyborczy to coś wyjątkowego w polskim internecie. W ramach grupy Ringier Axel Springer Polska łączymy siły najlepszych marek mediowych, tworząc serwis oraz streaming audio i wideo, który daje czytelnikom rzetelny i pełny ogląd tego, co dzieje się w kampanii wyborczej. Program ten będą współtworzyć też nasi partnerzy, m.in. TVN24 i Radio Nowy Świat” - mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

We współpracy z TVN24 powstaje wideopodcast „Wybory kobiet”, który w każdy czwartek prowadzą dziennikarki: Arleta Zalewska z Faktów TVN oraz Aleksandra Pawlicka z „Newsweeka”. Dziennikarki biorą na warsztat kampanię wyborczą i jej wynik oceniany z perspektywy kobiet. Prowadzące nie tylko analizują i komentują wydarzenia polityczne, ale prowadzą też wywiady z inspirującymi kobietami zaangażowanymi w politykę.

We wrześniu uruchomiono także Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. W ramówce stacji można znaleźć, m.in. tematy polityczne: na żywo z codziennego programu „Onet Rano”, poświęcone wyborom programy wideo w wersji audio przygotowane przez dziennikarzy RASP, transmisje konwencji wyborczych, konferencji prasowych partii politycznych, informacje dotyczące kampanii wyborczej i polityki, archiwalne odcinki podcastów oraz premiery odcinków „Stanu Wyjątkowego” i specjalnych wydań „Raportu międzynarodowego”, a także wywiady z programu „Onet Opinie”: archiwalne oraz odcinki programu na żywo.

Komentarze

Powiązane

27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.
23.11.23, 12:00
| telewizja / VOD |
20 Mikołajów i Mikołajek promuje Mikołajkowy Blok Reklamowy w Polsacie
6 grudnia br. o 18:45, tuż przed „Wydarzeniami”, Polsat tradycyjnie wyemituje specjalny Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.
22.11.23, 14:17
| telewizja / VOD » informacje
Decydujące mecze Copa Argentina 2023 na platformie Pilot WP
Platforma Pilot WP pozyskała prawa do pokazywania decydujących meczów Copa Argentina, czyli pucharowych rozgrywek w Argentynie.