03.10.23, 07:30

Onet rozszerza ofertę z myślą o wyborach. Ruszył program Studio Wyborcze 2023 na żywo

Logo programu "Onet Studio Wyborcze", fot.:materiały prasowe

2 października br. w Onecie ruszyła codzienna, wielogodzinna ramówka wideo z programami poświęconymi nadchodzącym wyborom parlamentarnym. Przez dwa tygodnie, od rana do wieczornego pasma wideocastów, widzowie mają dostęp do oferty programów wyborczych.

Tematy związane z wyborami pojawiają się w programach wideo Onetu od godz. 7:55 w ramach „Onet Rano”. Od godz. 10:00 do wieczornego pasma wideocastów użytkownicy Onetu będą mieli dostęp do wielogodzinnego programu wyborczego, w którym znajdą się m.in. specjalne wydania „Onet Opinie Debata”, „Raportu wyborczego” prowadzonego przez Marcina Zawadę, programu „Onet Europa” z Dorotą Bawołek, a także debaty Newsweeka, Faktu i Onetu. W ramach debat będą poruszane kwestie społeczne, gospodarcze, ekologiczne czy sprawy młodych wyborców. 15 października na stronie głównej Onetu będzie transmitowany „Wieczór wyborczy” przygotowany przez dziennikarzy Onetu i Newsweeka. Program będzie można również oglądać na profilach redakcji w mediach społecznościowych.

Codzienny, wielogodzinny stream wyborczy to coś wyjątkowego w polskim internecie. W ramach grupy Ringier Axel Springer Polska łączymy siły najlepszych marek mediowych, tworząc serwis oraz streaming audio i wideo, który daje czytelnikom rzetelny i pełny ogląd tego, co dzieje się w kampanii wyborczej. Program ten będą współtworzyć też nasi partnerzy, m.in. TVN24 i Radio Nowy Świat” - mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

We współpracy z TVN24 powstaje wideopodcast „Wybory kobiet”, który w każdy czwartek prowadzą dziennikarki: Arleta Zalewska z Faktów TVN oraz Aleksandra Pawlicka z „Newsweeka”. Dziennikarki biorą na warsztat kampanię wyborczą i jej wynik oceniany z perspektywy kobiet. Prowadzące nie tylko analizują i komentują wydarzenia polityczne, ale prowadzą też wywiady z inspirującymi kobietami zaangażowanymi w politykę.

We wrześniu uruchomiono także Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych. W ramówce stacji można znaleźć, m.in. tematy polityczne: na żywo z codziennego programu „Onet Rano”, poświęcone wyborom programy wideo w wersji audio przygotowane przez dziennikarzy RASP, transmisje konwencji wyborczych, konferencji prasowych partii politycznych, informacje dotyczące kampanii wyborczej i polityki, archiwalne odcinki podcastów oraz premiery odcinków „Stanu Wyjątkowego” i specjalnych wydań „Raportu międzynarodowego”, a także wywiady z programu „Onet Opinie”: archiwalne oraz odcinki programu na żywo.

Komentarze

Powiązane

13.06.24, 09:09
| telewizja / VOD » informacje
KRRiT przedłużyła w końcu koncesję kanału TVN Style
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przychyliła się do wniosku spółki TVN i przedłużyła o kolejny okres czasu koncesję dla kanału TVN Style.
13.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » seriale
Asterix i Obelix w nowym serialu platformy Netflix. Serwis ujawnił kadr z animacji
W 2025 r. na platformie Netflix zadebiutuje pierwszy serial animowany poświęcony przygodom znanych na całym świecie Galów, czyli Astérixa i Obelixa.
12.06.24, 12:01
| telewizja / VOD » informacje
Mecze EURO 2024 w TVP1 i TVP2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1
14 czerwca br. rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Niemczech. Telewizja Polska pokaże w TVP1 i TVP2 mecze w Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T2 z dźwiękiem w technologii Dolby AC-4 5.1 z możliwością personalizacji odbioru dźwięku przez telewidza z pilota telewizora.
11.06.24, 13:40
| telewizja / VOD » badania rynku
3,6 mln widzów meczu towarzyskiego z Turcją
W poniedziałek, 10 czerwca br. reprezentacja Polski wygrała mecz towarzyski z Turcją. Transmisję spotkania w TVP1 w momencie najwyższej oglądalności śledziło 4,2 mln widzów.
11.06.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
Kanał TVC zyskał nową oprawę i odświeżone logo
10 czerwca br., Kanał TVC (MWE Networks) pojawił się w odświeżonej oprawie graficznej. To kolejny etap zmian w portfolio grupy MWE Networks, mający na celu zmianę identyfikacji wizualnej zbliżonej do estetyki TVC Super i Antena HD.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
07.06.24, 08:46
| telewizja / VOD » informacje
Polska Wybiera. Eurowybory 2024. Specjalne propozycje programowe kanałów Grupy Polsat
9 czerwca br. od 19:15 na antenach Polsat News, Wydarzeniach 24 i Polsat News Polityka pojawi się wieczór wyborczy „Polska Wybiera. Eurowybory 2024”, w którym pojawią się wyniki sondażowe głosowania do Parlamentu Europejskiego. Zaplanowano także specjalne wydanie „Wydarzeń 18:50”.
06.06.24, 16:15
| telewizja / VOD » informacje
Telewizja WP wybiera ContentHouse do komunikacji w mediach społecznościowych
Telewizja WP rozpoczyna współpracę z agencją ContentHouse. Działania obejmą bieżącą komunikację na profilach społecznościowych Telewizja WP oraz Kabaret TV.
06.06.24, 15:00
| telewizja / VOD » informacje
Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce na antenach TVP
7 czerwca br. rozpoczną się Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce w Rzymie, gdzie niemal 100 reprezentantów Polski będzie ze sobą rywalizować. 
06.06.24, 09:32
| telewizja / VOD » informacje
Czwarty sezon reality show Farma na początku 2025 r. w Polsacie
Ruszyły zdjęcia do IV sezonu programu „Farma”. Format pojawi się na antenie Polsatu w styczniu 2025 r.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Specjalista/ka ds. promocji w Dziale Promocji i Komunikacji

Muzeum Azji i Pacyfiku im. Andrzeja Wawrzyniaka | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 13.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.