03.10.23, 08:45

Lirene przedłuża współpracę z ORLEN Superligą Kobiet

Lirene będzie dalej współpracować z ORLEN Superligą Kobiet, fot.: materiały prasowe

Superliga podpisała nową umowę z polską marką innowacyjnych kosmetyków dla kobiet Lirene, która od sezonu 2020/21 jest Oficjalnym Partnerem ORLEN Superligi Kobiet.

Na mocy nowej umowy, współpraca Superligi z Lirene będzie obowiązywać przez kolejne dwa sezony, do końca czerwca 2025 r. Marka Lirene, jako Oficjalne Kosmetyki Superligi Kobiet, nabyła szereg praw i świadczeń marketingowych. Partner Superligi Kobiet będzie eksponowany, m.in. na bandach wideo, w mediach digitalowych ORLEN Superligi Kobiet oraz podczas transmisji meczów na sportowych kanałach Telewizji Polsat.

Lirene nadal będzie towarzyszyć wyborowi najlepszych zawodniczek każdego meczu rozgrywanego w ORLEN Superlidze Kobiet, które są wybierane są przez kibiców za pośrednictwem aplikacji mobilnej Superligi. Marka kosmetyków weźmie również udział w uhonorowaniu najlepszych zawodniczek sezonu, które są wyłaniane w prestiżowym plebiscycie Gladiatory.

To kolejna umowa, którą przełużamy w ostatnich miesiącach. Marka Lirene doskonale wpisała się w świat ORLEN Superligi Kobiet, w której grają silne i niezależne zawodniczki, łączące kobiece piękno z walecznością i determinacją do spełniania sportowych marzeń. Od trzech lat Oficjalnymi Kosmetykami Superligi Kobiet są produkty marki Lirene, które towarzyszą zawodniczkom i tysiącom Pań kibicującym szczypiornistkom. Bardzo się cieszę, że tak będzie nadal bo Superliga Kobiet i Lirene to idealne połączenie” - mówi Piotr Należyty, Prezes Superligi.

Czym jest Superliga?

Spółka Superliga to spółka zarządzającą najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce – ORLEN Superligą i ORLEN Superligą Kobiet, odpowiadającą za prowadzenie rozgrywek, sprzedaż praw medialnych i scentralizowanych praw marketingowych.

Komentarze

Powiązane

30.11.23, 10:58
| reklama & PR » informacje
Cukier Królewski akcję ramach akcji Piecz, Przerabiaj, Podziel się uruchamia lodówki społeczne
Marka Cukier Królewski wzmacnia i rozwija kampanię „Piecz, Przerabiaj, Podziel się” i. „Królewski” w myśl hasła „Gdzie dobro króluje, nic się nie marnuje”, wspólnie z Fundacją Weź Pomóż, uruchamia lodówki społeczne.
30.11.23, 09:35
| reklama & PR » informacje
Wafelki Góralki będą dalej współpracować z Dziadkiem do orzechów
Producent wafelków Góralki, IDC Polonia, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to czwarty rok współpracy między marką a agencją.
30.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
SEM House z Grupy RTB House debiutuje na rynku digital marketingu
Globalna spółka MarTech, RTB House, ogłosiła powstanie agencji digitalowej SEM House, skupiającej się głównie na planowaniu i realizacji usług marketingu w przeglądarkach internetowych.
29.11.23, 18:43
| reklama & PR » informacje
Starcom wygrywa przetarg Amnesty International
Agencja mediowa Starcom (Publicis Groupe) wygrała przetarg mediowy i rozpoczyna współpracę z Amnesty International Polska – organizacją pozarządową działającą w obronie praw człowieka.
29.11.23, 16:00
| reklama & PR » informacje
ORLEN przedłuża na trzy kolejne lata współpracę z Robertem Kubicą
Robert Kubica przez kolejne trzy lata będzie kontynuować współpracę z ORLENEM jako jeden z głównych ambasadorów marki koncernu.
29.11.23, 14:45
| reklama & PR » informacje
DDB Warsaw wygrywa w przetargu Allegro na obsługę strategiczną i kreatywną
Przetarg na obsługę strategiczno-kreatywną marki Allegro wygrała agencja DDB Warsaw. Podmiot będzie obsługiwać Allegro na rynku polskim i czeskim, a docelowo również na pozostałych rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.
29.11.23, 13:30
| reklama & PR » informacje
Mars Wrigley promuje limitowaną świąteczną ofertę produktów
Mars Wrigley przygotował limitowaną ofertę produktów marek M&M’s oraz Maltesers. Dodatkowo w telewizji oraz mediach społecznościowych można zobaczyć dedykowaną reklamę M&M’s.
29.11.23, 09:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom zwycięzcą przetargu na dwie kampanie dla Purina
Agencja Streetcom wygrała przetarg na realizację dwóch projektów dla marki Purina. W ramach wygranego przetargu agencja odpowiada za realizację kampanii influencer marketingowych dla specjalistycznych linii produktów Purina Dentalife i Purina ProPlan Cat Sterilised.
29.11.23, 08:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Biuro Reklamy TVP przeprowadzi aukcję na sponsoring aplikacji TVP Sport
Biuro Reklamy TVP przedstawiło zasady aukcji w aplikacjach TVP SPORT. Licytacja odbędzie się w dniach 12-14 grudnia br., a jej przedmiotem będzie sponsoring aplikacji na wyłączność.
29.11.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Marka kosmetyków Gisada klientem oLIVE media
Szwajcarska marka luksusowych kosmetyków Gisada, dostępnych w sieci Douglas, powierzyła obsługę działań PR na polskim rynku agencji oLIVE media.