26.09.23, 09:00

Łowcy.B w kampanii wizerunkowej Focus Park z Rybnika

KV kampanii, fot.: materiały prasowe

Centrum Handlowe Focus Park w Rybniku rozpoczęło kampanię, której głównymi bohaterami są członkowie kabaretu Łowcy.B. Po raz pierwszy, grupa podjęła długofalową współpracę wizerunkową z centrum handlowym. Kampania ma być odwzorowaniem pozycjonowania centrum jako centrum w „miejskim stylu”, będącym idealną przestrzenią dla młodszej grupy odbiorców.

Apsys Polska zaproponował całkowicie nowe podejście do wzmocnienia wizerunku CH Focus Park w Rybniku. W tym celu podjęto współpracę z pochodzącym ze Śląska kabaretem Łowcy.B. Centrum Handlowe Focus Park w Rybniku sięgnęło po humor w swoich promocyjnych działaniach.

Focus Park, zgodnie z ideą kampanii, chce nastrajać pozytywnie poprzez wprowadzenie humorystycznych elementów w komunikacji marketingowej. Kampania z udziałem kabaretu ma doskonale odwzorowywać pozycjonowanie Focus Park. To centrum w „miejskim stylu”, miejsce przyjazne, kumulujące pozytywne emocje - to miejska przestrzeń, idealna dla młodszej grupy odbiorców. Jak podkreśla centrum, wykorzystanie potencjału grup kabaretowych również nie jest przypadkowe: Focus Park pozostaje od ponad 10 lat, głównym partnerem ogólnopolskiego festiwalu: RYJEK, czyli Rybnickiej Jesieni Kabaretowej, który jest jednym z najważniejszym wydarzeń kabaretowych w Polsce.

Kampania Focus Park rozpoczęła się z początkiem września i potrwa do końca 2023 r. To kompozycja autorskich tekstów i skeczy, ocierających się o surrealizm, przygotowanych w formie krótkich scenek video, które pokazują życie centrum handlowego za pomocą abstrakcyjnego humoru ulokowanego w krzywym zwierciadle zwykłych sytuacji.
Kampania ma wyróżniać się na tle konkurencji, nie tylko w Rybniku, ale również w całej aglomeracji śląskiej. Będzie realizowana przede wszystkim w mediach społecznościowych, skierowana do odpowiedniej grupy adresatów, pozwoli na osiągnięcie założonych celów: zwiększenie świadomości marki oraz zwiększenie zaangażowania odbiorców. Będą ją wzmacniać także działania offline oraz informacje w lokalnych stacjach radiowych, mediach lokalnych i branżowych.

 

Komentarze

Powiązane

07.12.23, 14:00
| reklama & PR » informacje
Ciasta Dan Cake dobrze się prezentują. Świąteczna kampania marki Dan Cake
W najnowszej kampanii Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane wypieki. Za przygotowanie i obsługę kampanii odpowiadają agencja Ancymony, Key Story oraz Value Media.
07.12.23, 10:49
| reklama & PR » ludzie
Lidia Tofil wkrótce w szeregach Warsaw Creatives
Od stycznia 2024 r. Lidia Tofil dołączy do agencji Warsaw Creatives i obejmie stanowisko Head of Events.
07.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Prezenty zostają z nami na zawsze. Świąteczna kampania wizerunkowa Carrefour Polska
Ruszyła kampania Carrefour Polska przygotowana z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotach emitowanych do 26 grudnia br., sieć podkreśla jak ważna jest bliskość i radość z chwil spędzanych w gronie najbliższych, w tym także towarzystwo czworonożnych przyjaciół, którzy są równie ważni jak członkowie naszych rodzin. 
07.12.23, 07:30
| reklama & PR » informacje
Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć. Fortuna z nową kampanią
Fortuna Zakłady Bukmacherskie rozpoczęły kampanię wizerunkowo-promocyjną. W ramach akcji „Zawsze kiedy chcesz coś przeżyć” przygotowane zostały spoty video z udziałem brand hero marki – Bogini Fortuny.
06.12.23, 16:30
| reklama & PR » ludzie
Zmiany w strukturze Biura Reklamy RAS Polska. Firma stawia na pozytywne doświadczenia klientów
Pod przewodnim hasłem „Customer Experience” wprowadzono nową strategię Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska, która weszła w życie 4 grudnia br.
06.12.23, 15:15
| reklama & PR » ludzie
Grzech Luft na czele kreacji w Cape Morris
Grzech Luft stanął na czele kreacji w agencji Cape Morris. Wcześniej dotychczasowy Head of Creation, Jarek Kacperczyk, awansował na stanowisko Chief Design Officer i zajmie się koordynacją działań nowo utworzonego zespołu designu w ramach struktury agencji.
06.12.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
Kanały Grupy Canal+ Polska ofercie przechodzą do portfolio Polsat Media
1 stycznia 2024 r. biuro reklamy Polsat Media rozpocznie sprzedaż czasu reklamowego w 13 kanałach TV należących do Grupy Canal+ Polska. Do końca br. za sprzedaż reklam w tych kanałach odpowiada TVN Media.
06.12.23, 11:21
| reklama & PR » informacje
dentsu X rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini o kolejną markę
Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy.
06.12.23, 09:49
| reklama & PR » informacje
Ferrero przedłuża współpracę z MullenLowe Warsaw
Firma Ferrero w Polsce przedłużyła współpracę z agencją MullenLowe Warsaw o kolejny rok. Po wygranym zeszłorocznym przetargu, zakres pracy agencji nadal obejmować będzie kompleksową obsługę kanałów marki KINDER mediach mediach społecznościowych.
06.12.23, 08:30
| reklama & PR » informacje
Tchibo prowadzi świąteczną kampanię na Tik Toku
Należące do OMD Group agencje OMD oraz Resolution, prowadzą świąteczną kampanię Tchibo na platformie Tik Tok.