25.09.23, 08:00

Najbliżej do formy. Zdrofit rusza z kampanią

KV kampanii Zdrovit, fot.: materiały prasowe

W najnowszej kampanii „Najbliżej do formy” sieci Zdrofit, występuje osiem osób, którym wsparcie w ćwiczeniach zapewniają trenerzy i instruktorzy, pracujący w klubach Zdrofit. W jesiennej kampanii marka stawia na aktywną obecność w życiu ćwiczących oraz na zaistnienie w świadomości tych, którzy jeszcze aktywni nie są. Zdrofit zachęca i inspiruje do podjęcia wyzwania – prowadzenia zdrowego stylu życia.

W jesiennej kampanii „Najbliżej do formy” Zdrofit postawił na dialog z obecnymi i potencjalnymi klientami marki, budowanie świadomości zróżnicowanej oferty, a także dystrybucję treści wśród szerokiej grupy odbiorców. W kampanii bierze udział ośmioro modeli, przedstawicieli różnych grup wiekowych: generacji Z, milenialsów oraz dojrzałych ćwiczących. Zdrofit najnowszą komunikacją zachęca odbiorców do dołączenia do społeczności ludzi aktywnych fizycznie, oferując jednocześnie tak potrzebne każdemu ćwiczącemu wsparcie trenerskie i motywację.

W komunikacji z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami zawsze stawiamy na kwestie związane ze zdrowiem i pozytywnym wpływem aktywności fizycznej na wiele aspektów naszego życia. Nie bez znaczenia są też korzyści związane z wyglądem oraz przyjemnym spędzaniem czasu wolnego, co wiemy z badań nad motywacją klubowiczów. Walczymy ze stereotypami, ale i mocno zachęcamy najmniej aktywnych do powolnego i w zgodzie z własnymi możliwościami wdrażania się w sport. Najważniejsze dla nas jest, aby wspierać klubowiczów w dążeniu do dobrej formy – zarówno fizycznej, jak i mentalnej, a nasze kluby dostarczają ku temu konkretne rozwiązania – szeroką dostępność obiektów, wybór z ponad setki formatów treningowych, a także wysoko oceniany zespół instruktorów fitness i trenerów” – mówi Magdalena Rodak-Dębowska, Kierownik ds. komunikacji i promocji marek Benefit Systems Oddział Fitness.

Sesja zdjęciowa oraz video content autorstwa Małgorzaty Popinigis są realizacją koncepcji kreatywnej, której głównym założeniem było uchwycenie realnych sytuacji oraz dokumentacja satysfakcji płynącej z regularnego treningu. „Cieszę się, że miałam możliwość zrealizowania projektu, który znosi szkodliwe stereotypy, dotyczące aktywności fizycznej i pokazuje, że radość z ruchu może czerpać każdy, na każdym etapie życia. Kampania jest nowym spojrzeniem na trening jako element zdrowego stylu życia – zdjęcia i filmy przedstawiają różnorodną społeczność w autentycznych sytuacjach, które zaobserwowałam w klubach” – komentuje Małgorzata Popinigis.

Komunikacja zilustrowana jest hasłami z użyciem przedrostka „NAJ”: „Najlepiej ćwicz tak, jak lubisz”, „Zrób krok do Najlepszej formy” oraz „Najlepiej ćwiczyć ze wsparciem”. Ma to pozwolić na prezentację Zdrofitu jako „sieci samych NAJ” – m.in. największej, najwszechstronniejszej i najprzyjaźniejszej ćwiczącym.

Oprócz realizacji czysto biznesowych celów naszej kampanii, chcemy zachęcić jak najszerszą grupę społeczeństwa do aktywności fizycznej. W lekkiej, pełnej światła i energetycznych gradientów warstwie wizualnej – emanującej optymizmem i pozytywnymi emocjami – wysyłamy zaproszenie zagrzewające do otwarcia na ćwiczenia w grupie, pracę z trenerem czy też wysiłek indywidualny. Różnorodność i atrakcyjność zajęć, dostępność klubów, najliczniejsza społeczność ćwiczących, świetni trenerzy – to wszystko buduje obraz sieci nr 1 w Polsce” – komentuje Mariusz Drzewiecki, Creative Director agencji Keino. „Cząstka NAJ jest więc w naszych layoutach nie tylko ważnym elementem graficznym, ale dodatkowo wzmacnia i podkreśla atuty sieci Zdrofit. Miejsca, gdzie każdy, młodszy czy starszy, początkujący czy doświadczony łatwo znajdzie dla siebie przestrzeń do realizacji swoich postanowień czy marzeń. I tacy są też bohaterowie naszych kreacji. To zróżnicowana grupa wiekowa, ludzie zadowoleni z obecności na zajęciach i cieszący się aktywnością” – dodaje Drzewiecki.

Działania będą realizowane w digitalu, kanałach social mediowych Zdrofitu, DOOH, klubach Zdrofit oraz poprzez kampanię w radiu z udziałem Krzysztofa Ibisza. „Przy tworzeniu tej kampanii zależało nam na jak najbardziej prawdziwym odniesieniu się do potrzeb ćwiczących, czy tych, którzy chcą po prostu zadbać o siebie, swoją kondycję i samopoczucie” – podsumowuje Jan Mosiejczuk, Director of Strategy w Keino. „Szeroka oferta sieci Zdrofit i jej niekwestionowane argumenty wsparcia jako wiodącej sieci klubów fitness w Polsce, pozwalająi ułatwiają rozpoczęcie ćwiczeń, wybór z najszerszej, przebogatej i zróżnicowanej liczby zajęć i aktywności oraz dają poczucie właściwie budowanej formy, kondycji czy powrotu do aktywności. Co ważne – rośnie społeczność ćwiczących i aktywnych Polaków, co przy wyzwaniach codzienności jest istotne, a właściwie nawet misyjne” – dodaje Mosiejczuk.

Za koncepcję kampanii odpowiada agencja Keino, za produkcję dom produkcyjny Joho. Komunikację w social mediach oraz współpracę z influencerami realizuje dom mediowy Mido.

Komentarze

Powiązane

19.07.24, 09:30
| reklama & PR » informacje
STS przedłużył kontrakt sponsorski z Koroną Kielce
STS i Korona Kielce kontynuują współpracę. Umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2024/2025 z możliwością przedłużenia na kolejne lata. 
19.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Energa Obrót z kampanią świadomościowo-produktową. Moc równowagi w Twoim ekosystemie
Energa Obrót rozpoczęła 15 lipca br. nową kampanię świadomościowo-produktową pod hasłem Moc równowagi w Twoim ekosystemie.
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
19.07.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
Hand Made stworzył kampanię dla Monster Munch
Agencja Hand Made realizuje loterię dla Monster Munch, marki z portfolio Lorenza. Hasło akcji to “Rower dobry dla ducha”.
 
18.07.24, 19:21
| reklama & PR » informacje
PZU Sponsorem Oficjalnym 81. Tour de Pologne
PZU został Sponsorem Oficjalnym tegorocznej edycji Tour de Pologne, w tym klasyfikacji górskiej. Firma wspiera także Tour de Pologne Junior. 
18.07.24, 17:44
| reklama & PR » informacje
Green Caffè Nero promuje letnią ofertę
Marka Green Caffè Nero wystartowała z działaniami reklamowymi, które mają promować letnią ofertę kawiarni. Działania promocyjne obejmują spot reklamowy emitowany w sieci kin niezależnych oraz działania digitalowe. Motywem przewodnim kampanii jest lato w mieście.
18.07.24, 15:30
| reklama & PR » informacje
Tak smakuje kino. Kampania Cinema City na Spotify
Polski oddział Aleph Group (dawniej Httpool by Aleph) przygotował z myślą o Spotify kampanię pt. „Tak smakuje kino” dla Cinema City.
18.07.24, 11:30
| reklama & PR » ludzie
Agata Bieniek awansowała zarządzanie polskim zespołem marketingu Bolt
Agata Bieniek objęła stanowisko Marketing Manager Bolt w Polsce i zarządza zespołem marketingu w polskiej siedzibie firmy oraz odpowiada za lokalne działania marki.
18.07.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Superbet zwiększa zaangażowanie w Górnika Zabrze
W ramach nowej umowy między Superbet a Górnikiem Zabrze, logo bukmachera znajdzie się na froncie koszulki klubu. 
18.07.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Streetcom pracuje dla marki Luksja
Streetcom zrealizuje kampanię product seeding dla marki Luksja. Działania wspierające zostały zaplanowane do końca sierpnia br.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.