25.09.23, 08:00

Najbliżej do formy. Zdrofit rusza z kampanią

KV kampanii Zdrovit, fot.: materiały prasowe

W najnowszej kampanii „Najbliżej do formy” sieci Zdrofit, występuje osiem osób, którym wsparcie w ćwiczeniach zapewniają trenerzy i instruktorzy, pracujący w klubach Zdrofit. W jesiennej kampanii marka stawia na aktywną obecność w życiu ćwiczących oraz na zaistnienie w świadomości tych, którzy jeszcze aktywni nie są. Zdrofit zachęca i inspiruje do podjęcia wyzwania – prowadzenia zdrowego stylu życia.

W jesiennej kampanii „Najbliżej do formy” Zdrofit postawił na dialog z obecnymi i potencjalnymi klientami marki, budowanie świadomości zróżnicowanej oferty, a także dystrybucję treści wśród szerokiej grupy odbiorców. W kampanii bierze udział ośmioro modeli, przedstawicieli różnych grup wiekowych: generacji Z, milenialsów oraz dojrzałych ćwiczących. Zdrofit najnowszą komunikacją zachęca odbiorców do dołączenia do społeczności ludzi aktywnych fizycznie, oferując jednocześnie tak potrzebne każdemu ćwiczącemu wsparcie trenerskie i motywację.

W komunikacji z naszymi obecnymi i przyszłymi klientami zawsze stawiamy na kwestie związane ze zdrowiem i pozytywnym wpływem aktywności fizycznej na wiele aspektów naszego życia. Nie bez znaczenia są też korzyści związane z wyglądem oraz przyjemnym spędzaniem czasu wolnego, co wiemy z badań nad motywacją klubowiczów. Walczymy ze stereotypami, ale i mocno zachęcamy najmniej aktywnych do powolnego i w zgodzie z własnymi możliwościami wdrażania się w sport. Najważniejsze dla nas jest, aby wspierać klubowiczów w dążeniu do dobrej formy – zarówno fizycznej, jak i mentalnej, a nasze kluby dostarczają ku temu konkretne rozwiązania – szeroką dostępność obiektów, wybór z ponad setki formatów treningowych, a także wysoko oceniany zespół instruktorów fitness i trenerów” – mówi Magdalena Rodak-Dębowska, Kierownik ds. komunikacji i promocji marek Benefit Systems Oddział Fitness.

Sesja zdjęciowa oraz video content autorstwa Małgorzaty Popinigis są realizacją koncepcji kreatywnej, której głównym założeniem było uchwycenie realnych sytuacji oraz dokumentacja satysfakcji płynącej z regularnego treningu. „Cieszę się, że miałam możliwość zrealizowania projektu, który znosi szkodliwe stereotypy, dotyczące aktywności fizycznej i pokazuje, że radość z ruchu może czerpać każdy, na każdym etapie życia. Kampania jest nowym spojrzeniem na trening jako element zdrowego stylu życia – zdjęcia i filmy przedstawiają różnorodną społeczność w autentycznych sytuacjach, które zaobserwowałam w klubach” – komentuje Małgorzata Popinigis.

Komunikacja zilustrowana jest hasłami z użyciem przedrostka „NAJ”: „Najlepiej ćwicz tak, jak lubisz”, „Zrób krok do Najlepszej formy” oraz „Najlepiej ćwiczyć ze wsparciem”. Ma to pozwolić na prezentację Zdrofitu jako „sieci samych NAJ” – m.in. największej, najwszechstronniejszej i najprzyjaźniejszej ćwiczącym.

Oprócz realizacji czysto biznesowych celów naszej kampanii, chcemy zachęcić jak najszerszą grupę społeczeństwa do aktywności fizycznej. W lekkiej, pełnej światła i energetycznych gradientów warstwie wizualnej – emanującej optymizmem i pozytywnymi emocjami – wysyłamy zaproszenie zagrzewające do otwarcia na ćwiczenia w grupie, pracę z trenerem czy też wysiłek indywidualny. Różnorodność i atrakcyjność zajęć, dostępność klubów, najliczniejsza społeczność ćwiczących, świetni trenerzy – to wszystko buduje obraz sieci nr 1 w Polsce” – komentuje Mariusz Drzewiecki, Creative Director agencji Keino. „Cząstka NAJ jest więc w naszych layoutach nie tylko ważnym elementem graficznym, ale dodatkowo wzmacnia i podkreśla atuty sieci Zdrofit. Miejsca, gdzie każdy, młodszy czy starszy, początkujący czy doświadczony łatwo znajdzie dla siebie przestrzeń do realizacji swoich postanowień czy marzeń. I tacy są też bohaterowie naszych kreacji. To zróżnicowana grupa wiekowa, ludzie zadowoleni z obecności na zajęciach i cieszący się aktywnością” – dodaje Drzewiecki.

Działania będą realizowane w digitalu, kanałach social mediowych Zdrofitu, DOOH, klubach Zdrofit oraz poprzez kampanię w radiu z udziałem Krzysztofa Ibisza. „Przy tworzeniu tej kampanii zależało nam na jak najbardziej prawdziwym odniesieniu się do potrzeb ćwiczących, czy tych, którzy chcą po prostu zadbać o siebie, swoją kondycję i samopoczucie” – podsumowuje Jan Mosiejczuk, Director of Strategy w Keino. „Szeroka oferta sieci Zdrofit i jej niekwestionowane argumenty wsparcia jako wiodącej sieci klubów fitness w Polsce, pozwalająi ułatwiają rozpoczęcie ćwiczeń, wybór z najszerszej, przebogatej i zróżnicowanej liczby zajęć i aktywności oraz dają poczucie właściwie budowanej formy, kondycji czy powrotu do aktywności. Co ważne – rośnie społeczność ćwiczących i aktywnych Polaków, co przy wyzwaniach codzienności jest istotne, a właściwie nawet misyjne” – dodaje Mosiejczuk.

Za koncepcję kampanii odpowiada agencja Keino, za produkcję dom produkcyjny Joho. Komunikację w social mediach oraz współpracę z influencerami realizuje dom mediowy Mido.

Komentarze

Powiązane

23.02.24, 15:25
| reklama & PR » informacje
Misje jak co dzień. Carrefour Polska chce pokazać swoje przewagi nad konkurencją
Carrefour Polska zmienia swoją strategię komunikacyjną, wprowadzając nową koncepcję kreatywną opartą na idei “misji zakupowych”. Nowy koncept opracowany przez Saatchi & Saatchi pojawił się w całościowej komunikacji marki: kampaniach TV, digitalu, social mediach oraz materiałach in-store.
23.02.24, 12:43
| reklama & PR » informacje
Metrowe maskotki i wyjazd do bajkowego parku rozrywki w Paryżu do wygrania w loterii marki Lindt
Lindt & Sprüngli ponownie powierzył agencji UNIQUE ONE organizację wielkanocnej loterii promocyjnej „Loteria WielkaMOC spełniania marzeń z Lindt GOLD BUNNY”.
23.02.24, 12:42
| reklama & PR » informacje
Cut The Mustard dalej będzie wspierać firmę Sokołów
Sokołów przedłużył współpracę z Cut The Mustard na kolejny, szósty już rok.
22.02.24, 20:15
| reklama & PR » ludzie
Marek Lenz będzie odpowiadał za strategię rozwoju technologicznego Publicis Groupe
Marek Lenz objął nowo utworzone stanowisko Chief Technology Officera w Publicis Groupe. W tej roli będzie odpowiadał za rozwój wewnętrznych systemów i narzędzi służących automatyzacji i optymalizacji pracy, a także tworzenie oraz udoskonalanie usług i produktów technologicznych oferowanych klientom Grupy.
22.02.24, 18:30
| reklama & PR » informacje
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii Kliknij po efekt rozświetlenia
Pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York (L’Oréal Polska). Za warstwę kreatywną odpowiada agencja MullenLowe Warsaw.
22.02.24, 17:00
| reklama & PR » informacje
24/7Communication w sieci Crisis Communications Network Europe
24/7Communication dołączyła do Crisis Communications Network Europe – sieci niezależnych, europejskich agencji komunikacyjnych i consultingowych, świadczących usługi i doradztwo w zakresie komunikacji kryzysowej.
22.02.24, 13:54
| reklama & PR » ludzie
Sylwia Kobus zespół przechodzi do Altavia Kamikaze + K2
Do agencji Altavia Kamikaze + K2 dołączyła Sylwia Kobus, która objęła stanowisko Account Director. Kobus ostatnio pracowała w agencji Bluecloud Interactive, również jako Account Director.
22.02.24, 12:06
| reklama & PR » ludzie
Andrzej Dalkowski Dyrektorem Marketingu InPost
Andrzej Dalkowski, manager z 20-letnim doświadczeniem w zakresie marketingu, sprzedaży, brandingu i komunikacji, będzie odpowiedzialny za budowanie strategii marketingowej InPost w Polsce, zarządzanie komunikacją marketingową, digitalem i wsparciem działań sprzedażowych.
22.02.24, 11:03
| reklama & PR » informacje
Doceniaj to, co wspaniałe. Nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs i zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw
W lutym br. ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki Jacobs pod hasłem „Doceniaj to, co wspaniałe”. Nowemu pozycjonowaniu marki towarzyszy również zmiana identyfikacji wizualnej opakowań kaw – na początek mielonych i rozpuszczalnych.
21.02.24, 20:29
| reklama & PR » informacje
iTaxi klientem monday comms
iTaxi, dostawca usług związanych z podróżowaniem, rozpoczął współpracę z monday comms (część monday group).
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw komunikacji i promocji

Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. promocji

Galeria Sztuki w Legnicy | Polska

Przejdź do oferty

specjalista ds.promocji i PR

Teatr Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego | Warszawa

Przejdź do oferty
Konkursy
do 21.03.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 15.03.24

Do zdobycia jeden zestaw.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

16 marca 2024 r., Dom Towarowy Braci Jabłkowskich w Warszawie.