12.09.23, 06:00

Krzysztof Majak nowym zastępcą redaktora naczelnego Onetu

Krzysztof Majak, fot.: materiały prasowe

Krzysztof Majak zostanie zastępcą redaktora naczelnego Onetu, a Piotr Markiewicz będzie nowym szefem strony głównej

Krzysztof Majak będzie miał nowe obowiązki, w tym będzie odpowiedzialny za wyniki zasięgowe i strategię wzrostu dla Onetu i jego serwisów. Z kolei Piotr Markiewicz zostanie nowym szefem strony głównej, a Agata Zając będzie jego zastępczynią.

Zastępcami Bartosza Węglarczyka, redaktora naczelnego Onetu, obok Krzysztofa Majaka są także: Andrzej Stankiewicz oraz Paweł Ławiński. "Krzysztof [Majak - przyp. red.] od dawna był jedną z najważniejszych osób odpowiedzialnych za rozwój Onetu, jego przejście na stanowisko wicenaczelnego jest po prostu oficjalnym uznaniem tego faktu. Piotr zna stronę główną na wylot i razem z Agatą utworzą świetny zespół odpowiedzialny za jeden z naszych najważniejszych kanałów dystrybucji treści" – mówi Bartosz Węglarczyk, redaktor naczelny Onetu.

Krzysztof Majak jest związany z Onetem od kwietnia 2020 r. Pracuje w mediach od 15 lat, wcześniej m.in. w Grupie Wirtualna Polska i naTemat.pl. Obecnie prowadzi zajęcia na Uniwersytecie SWPS.

Piotr Markiewicz jest związany z Onetem od 2016 r. Pracował jako wydawca popularnych programów i obecnie jest zastępcą szefa strony głównej Portalu. Przed Onetem pracował w Agorze, gdzie był wydawcą w Radiu TOK FM i na Gazeta.pl.

Agata Zając pracuje w mediach od 10 lat. Dołączyła do zespołu Onetu jako wydawczyni strony głównej w grudniu 2020 r. Przed Onetem pracowała w Wirtualnej Polsce, gdzie miała różne role związane z redakcją i serwisami lokalnymi.

Komentarze

Powiązane

01.12.23, 15:51
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Michał Piasecki zastępcą redaktora naczelnego dziennika Fakt
Michał Piasecki w roli zastępcy redaktora naczelnego Faktu dołączył do redakcji 1 grudnia br. Nowy wicenaczelny ma odpowiadać za kwestie online oraz za dalszy rozwój serwisu Fakt.pl.
30.11.23, 12:33
| internet » ludzie
WP wzmacnia rolę technologii. Jędrzej Matla awansuje, a Paulina Zyśk-Lisica i Paweł Karaszewski odchodzą z firmy
Od 1 grudnia 2023 r. na stanowisko p.o. dyrektora technologii i produktu reklamowego Wirtualnej Polski Media awansuje Jędrzej Matla. Zmiana ta jak tłumaczy firma jest częścią procesu mocniej integrującego produkty reklamowe i wydawnicze z obszarem IT.
28.11.23, 08:30
| internet » e-commerce
Allegro dalej rośnie. W Czechach trzy główne marki wygrywają
Allegro na polskim rynku zanotowało wzrost sprzedaży o 10,5 proc. Z kolei w Czechach nowa platforma zyskała aż 800 tys. aktywnych klientów.
27.11.23, 10:30
| internet » informacje
Demagog.org.pl partnerem TikToka
TikTok, w ramach stałych działań na rzecz zwalczania dezinformacji, rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, pierwszą i najdłużej działającą w Polsce organizacją fact-checkingową.
24.11.23, 09:30
| internet » ludzie
Olga Korolec dyrektorką zarządzającą Onetu od 2024 r.
Z początkiem stycznia 2024 r. Olga Korolec zostanie nową dyrektorką zarządzającą Onetu (Ringier Axel Springer) przejmując funkcję i dotychczasowe obowiązki Marty Badurek-Pietniczki, która udaje się na urlop macierzyński.
23.11.23, 17:45
| internet » informacje
Ruszyła III edycja Plebiscytu As Sportu Interii. W zeszłorocznej akcji oddano ponad 600 tys. głosów
20 listopada br. ruszyła trzecia edycja Plebiscytu Interii, w którym internauci wybierają najlepszego sportowca roku.
22.11.23, 06:30
| internet » informacje
WP Holding rośnie dynamicznie w III kwartale 2023 r. dzięki turystyce
Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Wirtualnej Polski Holding S.A. w III kwartale 2023 r. wyniosły ponad 405 mln zł. To oznacza wzrost o niemal 50 proc. w porównaniu do tego samego okresu rok wcześniej. Największy wpływ na wyniki miał przede wszystkimniemal trzykrotny wzrost zysków w obszarze turystyki.
21.11.23, 16:00
| internet » e-commerce
Supermocje.pl. Nowy Serwis Gazeta.pl ma informować o wyprzedażach i promocjach
Gazeta.pl przed Black Week uruchomiła serwis Supermocje.pl, który ma informować o wyprzedażach, promocjach i zniżkach.
21.11.23, 09:47
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Finałowy turniej Davis Cup 2023 na platformie Pilot WP
21 listopada br. rozpocznie się kolejna edycja finałowego turnieju Davis Cup 2023. Wszystkie mecze będą rozgrywane w hiszpańskiej Maladze od 21 do 26 listopada br.
20.11.23, 08:30
| internet » informacje
WP inwestuje w Legimi. Spółka kupiła 12,5 proc. akcj
Spółka Wirtualna Polska Media nabyła mniejszościowy pakiet akcji spółki Legimi S.A. Działającej na rynku ebooków w Polsce. Za pakiet 12,5 proc. akcji spółki zapłaciła 5,3 mln zł.