18.08.23, 16:00

Jesień w TVP Kobieta. Kontynuacje programów i seriali

Logo TVP Kobieta, fot.: materiały prasowe

Programy lifestylowe, programy własne, licencje zagraniczne, seriale oraz filmy fabularne i dokumentalne – to jesienna oferta TVP Kobieta.

W jesiennej ramówce kobieca antena TVP zaproponuje widzom: program „Pensjonaty z pomysłem” o wyjątkowych miejscach na odpoczynek, a także program „Brudne domy” - w każdym odcinku eksperci pokażą jak poradzić sobie z bałaganem w dwa dni, a dom uczynić czystym i uporządkowanym. Antena wyemituje również po TVP VOD serię „Love me or leave me. Kochaj albo rzuć” z Sandrą Kubicką w roli prowadzącej.

W ofercie TVP Kobieta znajdą się produkcje własne. Nowe odcinki programu „Kwiaty na warsztat”, w którym florystka Joanna Lewandowska opowie o tajemnicach roślin i udzieli wielu porad dotyczących ich uprawy, a także nowy sezon programu „Tańcząca ze światem” – program lifestylowo – podróżniczy, w którym prowadząca Edyta Herbuś pokazuje życie mieszkańców innych krajów, ich tradycje, kulturę, obyczaje oraz lokalne tańce. Tym razem prowadząca odwiedzi Grecję.

Jesień w TVP Kobieta to także kontynuacje znanych już widzom serii, m.in. premierowe odcinki programu „Nowe życie na wsi”, o poszukiwaniu nieruchomości zlokalizowanych w malowniczych miejscach pełnych spokoju oraz „Trend XXI”, a w nim najpiękniejsze kreacje słynnych projektantów, najnowsze trendy w makijażu.

Nie tylko programy

TVP Kobieta to również seriale. W jesiennej ofercie programowej anteny będdzie można zobaczyć: „Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem”, „Winnice miłości” czy „Akacjowa 38”. Szczególne miejsce w ramówce zajmą ostatnio zrealizowane produkcje TVP: „Polowanie na ćmy”, „Dewajtis”, „Dom pod dwoma orłami”, „Archiwista”. Natomiast w niedzielne popołudnia antena będzie emitowała seriale takie jak: „Kobieta za ladą” oraz „Szpital na peryferiach”.

W ramówce znajdą się również programy, które swoje premiery miały na innych antenach TVP, a skierowane są do grupy docelowej TVP Kobieta. Nie zabraknie cykli prowadzonych przez Karola Okrasę i Roberta Makłowicza oraz Wojciecha Cejrowskiego w programie „Boso przez świat”.

Wśród dokumentów widzowie będą mogli zobaczyć m.in. „Fellini – ja klaun”, „Frida Kahlo”, „Historia makijażu”, „Marilyn Monroe: Kufer tajemnic” czy cykl „Portrety wojenne. Kobiety”.

Jesienna oferta programowa TVP Kobieta to także filmy fabularne – wśród nich produkcje zagranicznych dystrybutorów oraz kino polskie, które widzowie będą mogli oglądać od soboty do czwartku o godz. 21:30, a w piątki o godz. 22:30.

Podobnie jak w poprzednich sezonach, dla widzów, którzy nie zdążyli zobaczyć „Pytania na śniadanie” w TVP2, codziennie powtórka tego programu na antenie TVP Kobieta. W niedzielne poranki antena zaprosi widzów na najnowszy sezon programu „Rolnik szuka żony”.

Kolejny już raz TVP Kobieta włącza się w międzynarodową akcję „Sprzątanie świata”, odbywającą się w trzeci weekend września. W związku z tym wydarzeniem stacja przygotowała specjalną ofertę programową w dniach 15-17 września. Podczas ekoweekendu widzowie będą mogli obejrzeć programy o tematyce ochrony środowiska naturalnego, w tym m.in.: „Ku zielonym miastom” (15 września godz. 17:30), „Życie w 50. stopniach” (16 września godz. 9:00), „Żywy Bałtyk” (17 września godz. 10:30) czy „Znikająca wyspa” (17 września godz. 18:25).

Komentarze

Powiązane

23.07.24, 06:00
| telewizja / VOD » informacje
Marcin Bisiorek w Szkle Kontaktowym
Marcin Bisiorek, dziennikarz związany z Radiem 357, pojawił się pierwszy raz w "Szkle Kontaktowym" (TVN24). 
22.07.24, 22:54
| telewizja / VOD » seriale
Ruszyły zdjęcia do Furiozy 2. Film Netflixa zadebiutuje w 2025 roku
Rozpoczęły się zdjęcia do "Furiozy 2", kontynuacji filmu sensacyjnego, który zadebiutuje w 2025 r. na platformie Netflix.
22.07.24, 11:41
| telewizja / VOD » informacje
Piłkarki. Dziewczyny z boiska jesienną w TTV
Serial dokumentalny "Piłkarki. Dziewczyny z boiska" zadebiutuje jesienią w ramówce TTV. Produkcja śledzi rozrywki piłkarskie oraz pokazuje codzienne życie ośmiu kobiecych amatorskich drużyn z całej Polski.
22.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje
#ineaczej. INEA z nową kampanią wizerunkową
Do 15 października br. potrwa kampania wizerunkowa firmy INEA. W nowej akcji wykorzystano motyw ucznia i mistrza.  
21.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje
Igrzyska Olimpijskie Paris 2024 na Eurosport w Vectrze
Widzowie będą mogli oglądać transmisje Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 na dziesięciu kanałach Eurosport dostępnych w ofercie Vectry. 
20.07.24, 08:00
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Interia i Polsat partnerami Polskiego Komitetu Olimpijskiego i reprezentacji Polski
Grupa Polsat Plus kontynuuje współpracę z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Olimpijską Reprezentacją Polski. Umowa została zawarta na cztery lata z opcją jej przedłużenia. 
19.07.24, 12:30
| telewizja / VOD » informacje
Polsat Box zaproponuje osiem dodatkowych kanałów Eurosport na IO Paris 2024
Abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go zyskają bezpłatny dostęp do 8 dodatkowych kanałów Eurosport poświęconych Letnim Igrzyskom Olimpijskim. 
19.07.24, 07:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje | reklama & PR » informacje
Polsat Box Go promuje swoją ofertę w nowej kampanii
Ruszyła kampania reklamowa promująca ofertę Polsat Box Go. Użytkownicy mogą zyskać dostęp do 140 kanałów telewizyjnych. 
18.07.24, 09:53
| telewizja / VOD » informacje
Immergo będzie współpracować z Pasjatv
Immergo, firma działająca na rynku rozwiązań OTT i dystrybucji treści wideo, rozpoczyna współpracę z Pasjatv.
18.07.24, 06:30
| telewizja / VOD » informacje | reklama & PR » informacje
207 reklamodawców promowało podczas EURO 2024 aż 368 marek na antenach TVP
Podczas zakończonych mistrzostw Europy w piłce nożnej, Telewizja Polska zanotowała wzrost przychodów komercyjnych o 12 proc. Wpływy ze sprzedaży reklam dotyczą tradycyjnych mediów jak i online.
Subskrybuj RSS działu telewizja / VOD: rss
Oferty pracy

Kierownik Działu Marketingu i PR

Centrum Kultury Podgórza | Kraków

Przejdź do oferty

Specjalista / Specjalistka ds. promocji i organizacji wydarzeń

Wawerskie Centrum Kultury | Warszawa

Przejdź do oferty

Specjalista ds. Digital i Social Media

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

8.10 - Katowice, 9.10 - Wrocław, 10.10 - Poznań.