13.08.23, 13:30
Mierzeja 2. Ostatni przypływ. Serial audio braci Miłoszewskich powraca
„Mierzeja” – serial audio, wraca z II sezonem. Bracia Zygmunt i Wojtek Miłoszewscy tym razem konfrontują bohaterów z aktualnymi problemami społeczno-politycznymi oraz traumami z przeszłości.
Rok temu Zygmunt i Wojtek Miłoszewscy wkroczyli do świata produkcji audio. Ich pierwszy wspólny tytuł okazał się najchętniej słuchanym serialem audio ubiegłego lata. Pierwsza część „Mierzei” otrzymała Bestsellera Empiku.
„Mierzeja 2. Ostatni przypływ” to ośmioodcinkowy serial audio, opowiadający dalsze losy bohaterów słuchowiska „Mierzeja” (2022). W pierwszym sezonie na odciętym przez wojsko od świata terenie Półwyspu Helskiego główni bohaterowie poszukiwali tajemniczej substancji. Teraz znajduje się ona w krwiobiegu porwanego Roberta Kąkola (Mateusz Damięcki), który w laboratorium na kółkach zmierza w stronę wschodniej granicy. Pościg za uprowadzonym trwa. Czy Zosi (Anna Smołowik) uda się go ocalić? Gra toczy się o najwyższą stawkę.
Produkcją serialu audio ponownie zajęła się agencja MAKE-IT z Krzysztofem Czeczotem na czele. W rolach głównych znaleźli się Mateusz Damięcki, Karolina Gorczyca, Anna Smołowik.
Narratorem jest Grzegorz Szponder. Za reżyserię odpowiada Krzysztof Czeczot, za realizację dźwięku Maciej Zych, Jan Jędrzejczyk i Jan Świtlak. Kierownikiem produkcji jest Dorota Kobylańska. Za nadzór projektu odpowiada Anna Cielicka. Producentem wykonawczym jest MAKE-IT, a producentem Paweł Heba i Anita Rochalska Empik Go.
Specjalistka/Specjalista ds. promocji i obsługi widowni
Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera | Warszawa
Przejdź do ofertyKierownik Działu Komunikacja Społeczna i Promocja
Regionalny Instytut Kultury im. Wojciecha Korfantego | Katowice
Przejdź do ofertyStanowisko ds. promocji i komunikacji
Muzeum – Miejsce Pamięci KL Plaszow w Krakowie. Niemiecki nazistowski obóz pracy i obóz koncentracyjny (1942-1945) (w organizacji) | Kraków
Przejdź do ofertyKonferencja Digital Gamechangers — Harbingers Data: 3 października 2024 Miejsce: Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie.
Komentarze