03.08.23, 20:18

Pol'and'Rock Festival dołącza do TikToka

Pol'andRock Festival, fot.: materiały prasowe

Pol'and'Rock Festival dołącza do TikToka. Platforma angażuje się w promowanie festiwalu w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii.

Pol'and'Rock Festival uruchomił konto na TikToku. Zaprosi w tym roku różnorodną społeczność platformy. "Znany ze swej różnorodności, wielkiej energii, fantastycznego muzycznego profilu, ale i promowania wartościowych idei w ramach choćby Akademii Sztuk Przepięknych Pol'and'Rock to wydarzenie, które corocznie gromadzi wspaniałą, zróżnicowaną rodzinę. Szacunek do świata i poszanowanie dla każdego, który wybrzmiewa z agendy Festiwalu jest nam szczególnie bliski, dlatego bardzo się cieszymy, że będziemy mogli żyć jego atmosferą nie tylko przez kilka dni jego trwania, ale przez cały rok" – mówi Paula Kornaszewska, Head of Operations na CEE w TikToku.

"Pol'and'Rock Festival to wydarzenie dla wszystkich, dlatego i informować o nim staramy się informować o nim szeroko, korzystając z wielu różnych platform. Jedną z nich jest TikTok, na którym debiutowaliśmy przed Finałem WOŚP w 2019 roku. Publikowane tam materiały - dotyczące zarówno działań związanych ze zbiórką, jak i Najpiękniejszego Festiwalu Świata - docierają do blisko 206 tysięcy osób. W ramach przygotowań do 29. Pol’and’Rock Festival stworzyliśmy osobne konto dedykowane festiwalowi, na którym pojawiać się będą m.in. relacje z wydarzenia i krótkie rozmowy z gośćmi i muzykami. Już teraz zapraszamy do śledzenia, bo w tym miejscu naprawdę dziać będzie się dużo" – mówi Aleksandra Rutkowska, rzeczniczka prasowa Fundacji WOŚP

Hasztagi #RoadtoFestivals i #Festival przyciągają nowych fanów i budują popularność festiwali i gwiazd.

Komentarze

Powiązane

18.06.24, 13:35
| prasa » informacje | internet » informacje
Specjalne wydanie serwisu GOL24 i Niezbędnik kica od Polska Press Grupa na EURO 2024
Z okazji Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, Polska Press Grupa przygotowała m.in. specjalne wydanie serwisu GOL24, sekcję „Euro 2024”, która dostępna jest na portalu i.pl oraz w serwisach regionalnych, a także „Niezbędnik kibica”.
17.06.24, 19:00
| radio » informacje | internet » informacje
Prosto z Euro w WP SportoweFakty na czas Euro 2024
Redakcja WP SportoweFakty uruchomiła format „Prosto z Euro”, który prowadzą Marcin Gazda i Paweł Pawłowski. Nowy program to analizy i komentarze dotyczące nie tylko meczów, ale także kulisów całego turnieju.
12.06.24, 18:12
| internet » informacje
Jakdojade uruchamia sprzedaż biletów w Szczecinie 
Jakdojade rusza ze sprzedażą biletów w Szczecinie. Od teraz użytkownicy aplikacji będa mogli kupować bilety jednorazowe i okresowe na szczecińską komunikację miejską.
12.06.24, 14:15
| internet » informacje
Żyjemy piłkarskim Euro 24. Interia przygotowana na EURO 2024
Na czas EURO 2024 Interia będzie publikować na bieżąco informacje dotyczące wydarzenia. Portal przygotuje także specjalne formaty.
10.06.24, 15:15
| internet » informacje
Grupa WP kupuje 80 proc. udziałów w spółce Creative Eye SRL
Szallas Group należąca do Wirtualnej Polski Holding kupuje 80 proc. udziałów w rumuńskiej spółce Creative Eye SRL, zarządzającej platformą turystyczną Litoralulromanesc.ro. Wartość transakcji to 16,8 mln euro.
10.06.24, 10:42
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Anna Kalczyńska w ekipie Iberionu. Poprowadzi autorski format geopolityczny
Do Iberionu dołącza Anna Kalczyńska, która poprowadzi autorski format geopolityczny. Dziennikarka w ostatnich latach związana była ze stacją TVN.
09.06.24, 13:27
| internet » informacje
Wieczór Wyborczy w Onecie
9 czerwca br. o godz. 20:45 na stronie głównej Onetu ruszy Wieczór Wyborczy, który poprowadzi Marcin Zawada, dziennikarz Onetu. Dziennikarz w Studiu Wyborczym Live w Onecie przedstawi wyniki exit poll i będzie się łączył z reporterami Onetu i Faktu obecnymi w sztabach wyborczych. 
06.06.24, 08:30
| radio » informacje | internet » informacje
Nowy serwis historyczny Polskiego Radia z okazji 35. rocznicy wyborów
Z okazji 35. rocznicy wyborów, Polskie Radio przygotowało specjalny historyczny serwis internetowy. Portal zawiera unikatowe nagrania z Archiwum Polskiego Radia i Archiwum Rozgłośni Polskiej Radia Wolna Europa, dzięki czemu stanowi niezwykły dokument tamtych dni.
05.06.24, 16:30
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Patrycjusz Wyżga gospodarzem wieczoru wyborczego w Wirtualnej Polsce
W niedzielę, 9 czerwca br. Wirtualna Polska przygotuje specjalny wieczór wyborczy dotyczący wyborów do europarlamentu. Program emitowany będzie na Stronie Głównej WP, kanale YouTube i w mediach społecznościowych.
05.06.24, 08:30
| internet » informacje
Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz. Kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl
Pod hasłem „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz” Travelist.pl ruszył z kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 24.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.