27.07.23, 12:33

Reset oglądało 1,5 mln widzów. Niebawem druga seria produkcji

Czołowoka "Resetu", fot.: materiały prasowe TVP

24 lipca br. Telewizja Polska pokazała ostatni siódmy odcinek pierwszej serii serialu dokumentalnego „Reset”. Cykl emitowany w poniedziałki na antenach TVP Info i TVP1 śledziło łącznie ponad 1,5 mln widzów. nadawca zapowiada kontynuację produkcji.

d 12 czerwca br., w poniedziałki o godz. 21:30, Telewizja Polska emitowała serial dokumentalny „Reset”. Autorzy serialu, Michał Rachoń i historyk Sławomir Cenckiewicz, ujawniają nieznane dotąd fakty na temat relacji polsko-rosyjskich oraz stosunków między Unią Europejską i Władimirem Putinem w latach 2007-2015. Pierwsza seria liczyła siedem odcinków.

W TVP1 dotychczas wyemitowane odcinki obejrzało średnio 670 tys. widzów, a w TVP Info 880 tys. widzów (Nielsen Media, live+vosdal). Średnia widownia „Resetu” łącznie na dwóch antenach wyniosła ponad 1,5 mln osób. Przełożyło się to na łączny udział obu anten na poziomie 15,1 proc . Najwięcej widzów na obu antenach miał drugi odcinek cyklu. Obejrzało go na obu antenach 1,7 mln osób. Przynajmniej przez jedną minutę w Jedynce i w TVP Info obejrzało program po 1,5 mln widzów w grupie 4+.

Oglądalność serialu "Reset"

Serial „Reset” również dostępny jest również w internecie: na portalu tvp.info, na TVP VOD oraz w serwisie YouTube. Liczba odtworzeń serialu w internecie wynosi 187,2 tys., a liczba użytkowników odtwarzających to 58,7 tys. osób. Największym zainteresowaniem serial cieszył się w aplikacji TVP GO, w której widzowie odtwarzali go ponad 100 tys. razy. Serial dokumentalny "Reset" dostępny jest w kilku wersjach językowych – angielskiej, niemieckiej i ukraińskiej.

Jak zapowiada publiczny nadawca, „Reset” powróci z drugą serią po 15 sierpnia. Autorami drugiej serii będą nadal Michał Rachoń i Sławomir Cenckiewicz.

„Ludzie na Reset czekali”

Mateusz Matyszkowicz, Prezes Telewizji Polskiej zwraca uwagę na duże zainteresowanie produkcją. „Film dokumentalny jest przywracany na należne miejsce. "Reset" bardzo się wyróżnia. Po raz pierwszy masowa publiczność ogląda serial dokumentalny odcinek po odcinku. 16-17 procent udziału w rynku, to się nie zdarzyło dokumentom w Polsce od 20 lat. To pokazuje, jak ludzie na "Reset" czekali” – mówił Mateusz Matyszkowicz, szef Telewizji Polskiej podczas XVIII Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale.

Komentarze

Powiązane

27.11.23, 19:54
| telewizja / VOD » informacje
Super Polsat wyemituje reality show Dagmara szuka męża
Super Polsat 11 grudnia br. rozpocznie emisję nowego reality show, w którym Dagmara Kaźmierska poszukuje swojej drugiej połówki.
27.11.23, 11:53
| telewizja / VOD » informacje
Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni. Nowy sezon w Crime+Investigation Polsat
29 listopada br. na antenie Crime+Investigation Polsat rozpocznie się emisja nowego sezonu programu „Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni”. Emisja w każdą środę o godz. 22:30.
27.11.23, 07:30
| telewizja / VOD » informacje
Faceci ze stali. Nowy polski format w History Channel
28 listopada br. na antenie HISTORY Channel odbędzie się premiera pilotowego odcinka programu „Faceci ze stali”, w którym guru bursztynnictwa Tomasz Ołdziejewski i jeden z najlepszych polskich knifemakerów Artur Szyngwelski odwiedzą pracownię Michała Sielickiego, znanego jako Trollsky.
26.11.23, 20:54
| telewizja / VOD » informacje
Player.pl pokaże cykl dokumentów Martyny Wojciechowskiej
Player pokaże serię dokumentów Martyny Wojciechowskiej pod marką Player Original. Premiera pierwszego z nich - "Czas na taniec" odbyła się 26 listopada br.
25.11.23, 19:00
| telewizja / VOD » seriale
Polowanie na ćmy z nominacją na najlepszą środkowoeuropejską produkcję w 2023 roku w III edycji NEM Zagreb
Od 6 do 8 grudnia 2023 r. w stolicy Chorwacji odbędzie się 3. edycja NEM Zagreb. „Polowanie na ćmy”, serial kostiumowy wyprodukowany przez Telewizję Polską, znalazł się wśród 12 produkcji telewizyjnych Europy Środkowo-Wschodniej nominowanych do nagrody NEM AWARDS przyznawanej dla najlepszego serialu telewizyjnego tego regionu.
24.11.23, 14:30
| telewizja / VOD » badania rynku
1,2 mln widzów w jesiennym sezonie programu Kuba Wójewódzki
Talk-show stacji TVN „Kuba Wojewódzki" wciąż jest chętnie oglądany przez telewidzów. Ostatnia odsłona programu rozrywkowego zgromadziła średnio przed telewizorami prawie 700 tys. widzów w grupie docelowej 20-54 oraz ponad 1,2 mln w grupie ogólnej (dane: Nielsen Media).
23.11.23, 14:15
| telewizja / VOD » informacje
Twoja Twarz Brzmi Znajomo bez Pawła Domagały. Aktor odchodzi z jury programu
Paweł Domagała odchodzi z jury programu „Twoja twarz Brzmi Znajomo” (Polsat). Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktora w jury formatu.
23.11.23, 13:09
| telewizja / VOD » informacje
Podcast Eurosportu. Adam Małysz pierwszym gościem Piotra Karpińskiego
22 listopada br., na kanale YouTube Eurosportu zadebiutował nowy format – Podcast Eurosportu.
23.11.23, 12:00
| telewizja / VOD |
20 Mikołajów i Mikołajek promuje Mikołajkowy Blok Reklamowy w Polsacie
6 grudnia br. o 18:45, tuż przed „Wydarzeniami”, Polsat tradycyjnie wyemituje specjalny Mikołajkowy Blok Reklamowy, z którego całkowity dochód, obliczany na podstawie wyników oglądalności, zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Fundacji Polsat.
22.11.23, 14:17
| telewizja / VOD » informacje
Decydujące mecze Copa Argentina 2023 na platformie Pilot WP
Platforma Pilot WP pozyskała prawa do pokazywania decydujących meczów Copa Argentina, czyli pucharowych rozgrywek w Argentynie.