20.07.23, 13:30

Naturalnie WODA. Projekt Wysokich Obcasów i Wyborczej

Logo akcji Naturalnie WODA, fot.: materiały prasowe

8 lipca zespół "Wyborczej" i "Wysokich Obcasów" rozpoczął akcję promującą wodę jako czynnik wpływający na zdrowie i urodę. Akcja potrwa do końca września 2023 roku.

Nawodnienie organizmu jest szczególnie ważne latem, ponieważ tylko 3 proc. utraty wody może obniżyć wydolność organizmu, a 10 proc. utraty może być zagrożeniem dla życia. Odpowiednie nawodnienie pozwala m.in. poprawić funkcjonowanie mózgu, chronić organizm przed chorobami i regulować temperaturę ciała.

W tym roku zespół „Wyborczej” oraz „Wysokich Obcasów” zainicjował projekt “Naturalnie WODA”, by pokazać jak ważną rolę, w naszym codziennym życiu pełni woda. Redakcja chce inspirować czytelników i czytelniczki do poprawy nawyków związanych z nawodnieniem oraz promować najbardziej ekologiczną wybór, czyli wodę kranową.

Temat odpowiedniego nawodnienia zostanie zgłębiony przez zaproszonych do akcji ekspertów, a publikacje poruszą temat nawodnienia w czasie upałów, przedstawią fakty i mity dotyczące wody oraz poradniki i wskazówki przygotowane przez redakcję. Czytelnicy i czytelniczki będą mieli również możliwość podzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi tego tematu. Akcja ma na celu pokazanie, jak ważne jest codzienne nawadnianie, ale również przypomnienie, dlaczego woda jest tak ważna dla naszego organizmu.

Projekt składa się z tekstów publikowanych online na Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl, a także w prasie, takich jak "Wysokie Obcasy", "Wysokie Obcasy Extra" oraz piątkowe wydanie "Wyborczej". W ramach projektu będą dostępne również podcasty, konkurs oraz quiz.  Partnerem projektu “Naturalnie WODA” jest AQUAPHOR. 

Komentarze

Powiązane

19.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 19 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 19 kwietnia?
18.04.24, 15:00
| prasa » informacje
Piąte urodziny Forbes Women. Specjalna wystawa plenerowa w warszawskich Łazienkach
Pięć lat temu ukazało się pierwsze wydanie magazynu „Forbes Women” (Ringier Axel Springer). Najnowsze urodzinowe wydanie czasopisma zawiera nie tylko podsumowanie ostatnich pięciu lat obecności magazynu na rynku, ale także Listę 25 Liderek Klimatu i Środowiska.
18.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 18 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 18 kwietnia?
17.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 17 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 17 kwietnia?
16.04.24, 20:28
| prasa » informacje
Świat Wiedzy Extra. 150 pytań i odpowiedzi
17 kwietnia br. na rynku prasowym ukaże się najnowsze wydanie magazynu „Świat Wiedzy Extra” (Wydawnictwo Bauer).
16.04.24, 15:30
| prasa » informacje
Wysokie Obcasy świętują 25. urodziny
Wysokie Obcasy obchodzą w kwietniu br. 25 urodziny. Redakcja serwisu przypomina 25 przełomowych tekstów magazynu, a 13 kwietnia br. ukazało się jubileuszowe wydanie z 25 najlepszymi okładkami.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
16.04.24, 01:00
| prasa » informacje
Codziennik medialny: 16 kwietnia (media i kultura: najważniejsza wydarzenia)
Co wydarzyło się w świecie mediów i kultury 16 kwietnia?
15.04.24, 13:12
| prasa » ludzie
Dział sprzedaży Wyborczej wzmacnia warszawski region
W kwietniu br. nastąpiły zmiany w zespole zajmującym się sprzedażą reklam w mediach marki „Wyborcza”. Mateusz Gros objął stanowisko kierownika ds. sprzedaży agencyjnej w „Wyborczej” i Wyborcza.pl, a Wioletta Napurka – dyrektorki sprzedaży w regionie Warszawa.
15.04.24, 11:54
| prasa » informacje
Polska Press Grupa rozstaje się z redaktorem naczelnym Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego
Zarząd Polska Press Grupy informuje pożegnał się z kolejnym redaktorem naczelnym – tym razem „Dziennika Łódzkiego i „Expressu Ilustrowanego.
Subskrybuj RSS działu prasa: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

Polecamy