09.07.23, 21:00

Zmiany w zespole Rozwoju produktu i IT Wyborczej. Joanna Kozieł w nowej roli

IT-Wyborcza (od lewej D. Ostrowski, J. Kozieł, K. Madejski, fot.: materiały prasowe

Z końcem czerwca br. nastąpiły zmiany w zespole „Wyborczej” odpowiedzialnym za rozwój produktu oraz kwestie IT. Joanna Kozieł objęła stanowisko Product and Process Improvement Director i nadal ściśle będzie współpracować z Krzysztofem Madejskim, dyrektorem obszaru IT „Wyborczej”. Koordynatorem testów w zespole Joanny Kozieł został Damian Ostrowski.

Joanna Kozieł, dotychczas odpowiedzialna za zarządzanie projektami IT, otrzymała nową rolę - jako Product and Process Improvement Director poprowadzi projekty z obszaru rozwoju produktu oraz technologiczne. Podlegać jej będą następujące zespoły: Rozwój produktu i Product Ownerzy, zespoły Scrum Masterów, UX/UI, Rozwoju produktu reklamowego oraz Deweloperów i Testerów. Kozieł pracuje w Agorze od 2008 r. Od kwietnia 2020 r. kieruje działem Rozwoju produktu „Gazety Wyborczej” oraz Wyborcza.pl, zarządza kluczowymi produktami i projektami obszaruJest absolwentką studiów MBA Politechniki Warszawskiej na kierunku Digital Transformation.

Dyrektorem obszaru IT „Wyborczej” pozostaje Krzysztof Madejski, który jest jednocześnie ekspertem rozwiązań technologiczno-biznesowych w tym zespole. Ponadto pełni on kluczową rolę w projektach rewitalizacyjnych technologii prowadzonych przez Centralne IT Agory. Madejski zaczął pracę w Agorze w 1997 r. - początkowo w dziale telekomunikacji, w Gazeta.pl jako szef IT, a następnie jako zastępca dyrektora pionu IT. W 2015 r. dołączył do zespołu „Wyborczej” i Wyborcza.pl. Wcześniej pracował w Ministerstwie Współpracy Gospodarczej z Zagranicą na stanowisku Pełnocnika Ministra d/s IT. Jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej.

Nowym stanowiskiem w zespole „Wyborczej” jest koordynator testów, odpowiedzialny, m.in. za testowanie rozwiązań z obszaru subskrypcji. Objął je Damian Ostrowski, pozostając analitykiem biznesowym ds. projekcji przychodów subskrypcyjnych. Po dołączeniu do zespołu Rozwoju produktu i IT będzie raportował do Joanny Kozieł. Ostrowski jest związany z Agorą od 2015 r. Zaczynał pracę w spółce jako stażysta, a następnie młodszy analityk biznesowy. Od 2019 r. jest analitykiem biznesowym w „Wyborczej”. Absolwent Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość.

Komentarze

Powiązane

11.04.24, 11:35
| prasa » informacje | internet » ludzie
Beata Lubecka nową współprowadzącą podcast Stan Wyjątkowy w Onecie
Do grona prowadzących program „Stan wyjątkowy” dołącza Beata Lubecka. Dziennikarka zastąpi Renatę Grochal i będzie czwartą współprowadzącą obok Andrzeja Stankiewicza, Dominiki Długosz i Kamila Dziubki.
11.04.24, 10:39
| internet » e-commerce
Raport Elephate „Ranking blogów w e-commerce”. Najsilniejsze strategie SEO i content marketingowe w świecie e-handlu
Agencja Elephate ma przyjemność ogłosić premierę najnowszego raportu dotyczącego świata e-handlu: „Ranking blogów w e-commerce”, edycja 2024. Tym razem eksperci poddali analizie aż 524 sklepy internetowe z 32 branż! Głównym celem zestawienia jest wyróżnienie sklepów online, które najskuteczniej wykorzystują strategie SEO i content marketingowe, by skalować swój biznes przy pomocy blogowania. Ranking został objęty patronatem serwisu portalmedialny.pl.
10.04.24, 18:12
| internet » ludzie
Duże zmiany. Awanse w kadrze managerskiej Interii
Interia porządkuje strukturę na poziomie kadry managerskiej. Dorota Bugajska – Marzec, Maciej Kucharski i Łukasz Noszczak połączą dotychczasowe obowiązki z funkcją zastępcy redaktora naczelnego Interii Piotra Witwickiego. Agnieszka Maciaszek zostanie Dyrektorem Sektorów Show-Biznes i Rozrywka, a Daniel Bednarek – Dyrektorem Sektora Sport.
09.04.24, 13:46
| internet » informacje
Przegląd Sportowy Onet przedłuża umowę z Drift Masters Grand Prix
Ringier Axel Springer Polska oraz Drift Masters (organizacja driftingowa) przedłużyły zawarte w 2023 r. partnerstwo medialne.
W ramach współpracy, w serwisie Przegląd Sportowy Onet będą się pojawiać treści promujące zawody organizowane przez Drift Masters oraz informacje na temat samej dyscypliny, jaką jest drifting.
04.04.24, 14:00
| internet » ludzie
Grzegorz Osiecki, Tomasz Żółciak oraz Grzegorz Siemionczyk w zespole Money.pl
Redakcja money.pl wprowadza nową strategię rozwoju serwisu. Niebawem pojawi się w nim więcej treści premium, zarówno w formie tekstów, jak i materiałów wideo. Od maja do zespołu dołączą Grzegorz Osiecki i Tomasz Żółciak, w czerwcu pracę rozpocznie Grzegorz Siemionczyk.
04.04.24, 07:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Mikołaj Kunica nowym gospodarzem formatu Onet Rano
Mikołaj Kunica dołączył do grona prowadzacych program „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez redaktora naczelnego Business Insider Polska zostanie wyemitowane 4 kwietnia br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
28.03.24, 17:00
| prasa » ludzie | internet » ludzie
Sebastian Parfjanowicz będzie zastępcą redaktora naczelnego Przeglądu Sportowego Onet
2 kwietnia br., Sebastian Parfjanowicz dołączy do redakcji „Przeglądu Sportowego Onet” i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubr. Od 15 stycznia redaktorem naczelnym serwisu jest Kamil Wolnicki.
21.03.24, 10:16
| internet » informacje | reklama & PR » informacje
STS rozszerza współpracę z Meczyki.pl
Firma STS, działająca na rynku bukmacherskim, nawiązała strategiczne partnerstwo z serwisem Meczyki.pl (Online Venture).
14.03.24, 13:45
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Balans. Kuba Jankowski gospodarzem nowego formatu wideo Wirtualnej Polski
Wirtualna Polska ruszyła z produkcją nowego formatu na platformie YouTube. Ruszył kanał „Balans” skierowany do osób urodzonych w latach 80. i 90., w którym znajdą się rozmowy z gośćmi i ekspertami dotyczące najważniejszych i najbardziej interesujących tematów dla millenialsów.
13.03.24, 17:28
| telewizja / VOD » informacje | internet » informacje
Dominika Długosz poprowadzi format Onet Rano
Dominika Długosz została gospodynią programu „Onet Rano”. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę Newsweeka zostanie wyemitowane 14 marca br. od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.
Subskrybuj RSS działu internet: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy