28.06.23, 07:30

Leroy Merlin, Proxi.cloud, Rift i QuestPass nowymi członkami IAA Polska

Nowi członkowie IAA, fot.: materiały prasowe

Kolejne cztery organizacje dołączają do IAA Polska Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy. W realizację inicjatyw Stowarzyszenia w ramach kurii reklamodawców włącza się Leroy Merlin Polska, a w ramach kurii professional services: Proxi.cloud, Questpass oraz RITF.

"Kolejne cztery firmy wyraziły chęć połączenia sił w ramach naszego stowarzyszenia, by wspólnie kształtować zrównoważony rozwój branży. To dla nas czytelny sygnał, że nasza misja i inicjatywy, poprzez które ją realizujemy, są potrzebne i ważne. To co robimy, przekonuje do członkostwa organizacje ze wszystkich kurii – mediów, marketerów i agencji, które skupia IAA Polska" – mówi Agnieszka Sora, Prezeska Zarządu IAA Polska, Regional Director NCE Consulting GfK.

Leroy Merlin to marka, która powstała w 1923 r. we Francji. W Polsce swój początek miała w 1994 r., a w czerwcu 1996 r. w Piasecznie pod Warszawą stanął pierwszy sklep budowlany, od którego rozpoczął się rozwój sieci w kraju. Po 27 latach na polskich rynku Leroy Merlin to 78 sklepów w 52 miastach, blisko 70 tysięcy produktów i ponad 600 usług, prawie 13 tys. pracowników, a także 11 lat działań społecznych i środowiskowych fundacji. 

Ritf od 2005 r. oferuje profesjonalne usługi w zakresie wdrażania i realizacji akcji promocyjnych BTL oraz związanej z nimi produkcji marketingowej. Zajmuje się kompleksową obsługą dużych organizacji, począwszy od opracowania strategii marketingowej projektu, pełnej realizacji akcji oraz logistyki z nią związanej.

Questpass to scaleup pochodzący z Polski, który zyskał uznanie na międzynarodowych wydarzeniach mediowych i adtechowych, takich jak Future Week Bergen czy PwC Growthbuilders. Wprowadzając na rynek nowatorski model reklamy oraz monetyzacji mediów internetowych, firma proponuje rozwiązanie pośrednie pomiędzy reklamą a paywallem.

Proxi.cloud to firma technologiczna, która od 2017 r. działa w obszarze data-driven marketingu. Jest twórcą unikalnej technologii lokalizacyjnej pozwalającej na pasywny monitoring ruchu 7 mln konsumentów w ponad 180 tys. lokalizacji w Polsce.

Czym zajmuje się IAA Polska? 

Obchodzące w tym roku 30-lecie istnienia IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, jest najszerszą, najbardziej wpływową reprezentacją branży marketingowej w Polsce. To jedyna organizacja w kraju, która skupia przedstawicieli wszystkich uczestników procesu komunikacji marketingowej: z mediów, agencji oraz reklamodawców z rozmaitych branż. Aktualnie jest ich ponad 180 i to grono stale się powiększa.

Komentarze

Powiązane

17.04.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
VeloBank w przetargu wybiera Initiative
VeloBank rozstrzygnął przetarg na obsługę mediową w kanałach offline oraz digital.
17.04.24, 11:53
| reklama & PR » ludzie
Paweł Cholewa i Kamil Kuć przechodzą do McCANN
W kwietniu br. do McCANN, dołączył nowy team kreatywny w składzie Paweł Cholewa jako Senior Art Director i Head of Design oraz Kamil Kuć jako Senior Copywriter.
17.04.24, 11:07
| reklama & PR » ludzie
Jakub Różycki prezesem Lifetube’a
Stanowisko prezesa Lifetube’a objął Jakub Różycki, manager z ponad piętnastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w McKinsey, Allegro i Shoppee.
17.04.24, 07:30
| reklama & PR » informacje
Start it well. Well Fitness w kampanii promuje treningi medyczne i współpracę z Rehasport
Well Fitness wystartowało z kampanią "Start it well", która promuje treningi medyczne i ogłasza swoją współpracę z Rehasport.
17.04.24, 06:30
| reklama & PR » ludzie
endorfina events stworzyła dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi. Na jego czele Natalia Kapuza
Agencja endorfina events tworzy dział dedykowany Creative Influencer Marketingowi, na którego czele stanęła Natalia Kapuza, Head of Creative Marketing. W ramach dalszego poszerzania kompetencji zespół pod przewodnictwem Kapuzy, rozwijać będzie działania in-house w obszarze influencer marketingu.
16.04.24, 17:00
| reklama & PR » ludzie
Hanna Dworak awansowała w Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo i obecnie jako Senior Project Manager zarządza ośmioosobowym zespołem. W agencji pracuje od roku i do tej pory zajmowała stanowisko Project Manager.
16.04.24, 14:45
| reklama & PR » informacje
Skosztujże! Wawel promuje Mieszankę Krakowską
Przez cały kwiecień br. trwa kampania reklamowa owocowych galaretek w czekoladzie - Mieszanka Krakowska z Wawelu. Użyte hasło “Skosztujże” ma nawiązywać do krakowskich regionalizmów i podkreślać miejsce pochodzenia produkowanych od ponad 50 lat galaretek w czekoladzie.
16.04.24, 10:17
| reklama & PR » informacje
Lavazza kolejne dwa lata z NAV agency
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
16.04.24, 07:30
| radio » informacje | reklama & PR » informacje
Grupa Eurozet podnosi ceny reklam
Grupa Eurozet wprowadza nowe cenniki reklam pakietów, sieci i wybranych stacji radiowych. Decyzja biznesowa została podjęta m.in. w związku z dobrą koniunkturą na rynku reklamy radiowej oraz rosnącymi wynikami słuchalności stacji wchodzących w skład grupy.
16.04.24, 06:30
| radio » informacje | prasa » informacje | reklama & PR » informacje
MT Biznes rozpoczyna współpracę z Michałem Proszowskim i Damianem Kwiekiem
Wydawnictwo MT Biznes rozpoczyna współpracę w obszarze cyklu podcastów o książkach oraz budowania społeczności czytelników z Damianem Kwiekiem, dawnym dziennikarzem Trójki oraz Michałem Proszowskim, byłym dyrektorem komunikacji i marketingu PGE Narodowego. 
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista do spraw promocji i komunikacji

Muzeum Narodowe w Poznaniu | Poznań

Przejdź do oferty
Konkursy
do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden zestaw. Wariant kolorystyczny może różnić się od tego na zdjęciu w informacji w zależności od stanu magazynu.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy