13.06.23, 06:30

Język zostaw nam! Vasco Electronics promuje elektroniczne translatory

Kadr ze spotu, fot.: materiały prasowe

W maju br. ruszyła międzynarodowa kampania Vasco Electronics pod hasłem „Spędzaj wakacje tak, jak lubisz. Język zostaw nam!”. Pod takim hasłem polski producent urządzeń tłumaczących, zachęca odbiorców do podróżowania bez barier językowych. Reklamy Vasco dotrą do mieszkańców 14 europejskich krajów.

Najnowsza kampania promocyjna producenta urządzeń tłumaczących mowę, tekst i zdjęcia, ma na celu budowanie świadomości, że brak znajomości języka podczas zagranicznych podróży nie musi być dużym wyzwaniem. „Kampania skierowana jest do osób podróżujących, wypoczywających poza granicami swojego kraju. Chcemy im pokazać, że nawet nie znając lokalnego języka mogą czuć się komfortowo, bezpiecznie i korzystać z wakacji bez stresu. Dzięki elektronicznemu tłumaczowi można się swobodnie porozumiewać w różnych sytuacjach - w restauracji, sklepie, podczas zwiedzania miasta czy w trakcie korzystania z transportu publicznego” – mówi Karolina Szulc, szefowa działu marketingu Vasco Electronics. „Wszystkie translatory Vasco oferują nielimitowany, darmowy na całe życie, internet do tłumaczeń w niemal 200 krajach, a ich użycie nie wymaga dostępu do WiFi” – dodaje Szulc.

Głównym elementem kampanii jest wideo, w którym bohaterowie w różny sposób spędzają wakacje za granicą: para na emeryturze relaksująca się w kurorcie, mężczyzna podróżujący samotnie z plecakiem, preferujący zaciszne miejsca bliżej natury oraz młoda kobieta nastawiona na zwiedzanie miasta i podziwianie zabytków architektury. Łączy ich wspólny mianownik - podróżują bez barier. I choć nie znają lokalnego języka, dzięki elektronicznemu tłumaczowi swobodnie porozumiewają się w różnych sytuacjach - w restauracji, na targu rybnym, podczas spaceru po mieście czy łapiąc stopa.

Kreację i realizację materiałów wideo do kampanii przygotował dom produkcyjny Film Fiction z Warszawy. Kampania obejmuje działania reklamowe w internecie, w tym na platformach VOD, działania w mediach społecznościowych wraz z konkursem (wycieczką na Santorini jako nagrodą główną), współpracę z influencerami podróżniczymi, reklamę w radio oraz działania PR (w tym warsztaty podróżniczo-kulinarne z udziałem zwycięzcy włoskiej edycji Master Chef). Kampania będzie prowadzona do września br. równocześnie na 14 europejskich rynkach.

Kampanii promocyjnej towarzyszy pierwszy etap procesu rebrandingu marki. Kolejne etapy obejmujące zmianę brandingu produktu, będą realizowane sukcesywnie do końca br. Za kreację nowego brandingu Vasco odpowiada krakowska agencja Studio Otwarte.

Komentarze

Powiązane

23.05.24, 17:51
| reklama & PR » ludzie
Sonia Stępień przechodzi z o2.pl do agencji oLIVE media
Sonia Stępień dołączyła do zespołu agencji oLIVE media i objęła stanowisko senior PR specjalistka. Tym samym zasiliła zespół public relations, którym kieruje team leaderka Katarzyna Kamińska.
23.05.24, 15:00
| reklama & PR » informacje
Robert Lewandowski ambasadorem G2A.COM
G2A.COM, największy na świecie marketplace z cyfrową rozrywką nawiązał długoterminową współpracę z Robertem Lewandowskim. W nawiązaniu współpracy pomiędzy stronami uczestniczyło RL Media.
23.05.24, 13:27
| reklama & PR » informacje
IKEA, L’Oreal i Biedronka pierwszymi reklamodawcami platformy SkyShowtime w Polsce
SkyShowtime jako pierwsza globalna platforma streamingowa w Polsce uruchomił pakiety reklamowe, a klienci Wavemaker (GroupM) jako pierwsi zareklamowali się na jego łamach.
23.05.24, 11:31
| reklama & PR » ludzie
Karolina Leguła-Leszczyńska awansuje w Mindshare Polska
Karolina Leguła-Leszczyńska awansowała w strukturach Mindshare Polska i objęła stanowisko Cluster Category Lead’a w obszarze planowania strategicznego na region CEE. Odpowiada za pracę dla jednej z największych na świecie firm FMCG.
23.05.24, 08:30
| reklama & PR » informacje
Ooo. Wiosenna kampania Orange dla Firm
Trwa wiosenna kampania Orange dla Firm, którą przygotowała agencja Havas Creative Network. Produkcja powstała w ramach nowej globalnej strategii „Orange tu jest”, otwierając nowy rozdział formatów komunikacyjnych Marki.
23.05.24, 06:30
| reklama & PR » informacje
KERRIS promuje bursztyn bałtycki wśród młodych odbiorców
Agencja KERRIS odpowiada za opracowanie strategii, koncepcji oraz realizację pierwszej kampanii skierowanej do młodego pokolenia, mającej na celu zbudowanie nowoczesnego wizerunku bursztynu wśród tej grupy wiekowej.
22.05.24, 16:30
| reklama & PR » informacje
Joanna Brodzik ambasadorką marki Fine Life. Aktorka będzie gospodynią specjalnego programu
Wystartowała kampania „Gotowanie na wyzwanie z Joanną Brodzik”, której celem jest zbudowanie rozpoznawalności produktów marki własnej Fine Life, w ofercie której dostępnych jest ok. 400 artykułów w przystępnej cenie. Ambasadorką projektu jest aktorka Joanna Brodzik.
22.05.24, 15:20
| reklama & PR » informacje
Własne M w Wielkim Mieście. Alior Bank promuje kredyty hipoteczne
Alior Bank rozpoczął kampanię marketingową, która promuje nową ofertę kredytu hipotecznego „Własne M w Wielkim Mieście”. Działania marketingowe będą realizowane do połowy czerwca br.
22.05.24, 13:23
| reklama & PR » informacje
Co to jest DPD Pickup? Kampania online DPD Polska tle skierowana do Zetek
DPD Polska ruszyło z kampanią promocyjną usług logistycznych OOH (Out-Of-Home), która skierowana jest przede wszystkim do młodego pokolenia tzw. Zetek. Działania prowadzone w oparciu o nowy język i warstwę wizualną wystartowały online 14 maja br.
22.05.24, 11:56
| reklama & PR » ludzie
Rafał Lampasiak ponownie jurorem w Mad Stars
W tym roku Rafał Lampasiak, dyrektor strategiczny, Mullenlowe Warsaw (Mullenlowe Group), po raz kolejny znalazł się w gronie jurorów konkursu MAD STARS.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 22.05.24

Ważna informacja dla biorących udział w konkursach na stronach portalmedialny.pl. 

do 20.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 16.05.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy