24.05.23, 09:14

Sprzęt Apple od autoryzowanego sprzedawcy

Fot.: materiały prasowe

Gdy zdecydujesz się na zakup sprzętu od Apple najprawdopodobniej będziesz poszukiwać oferty najkorzystniejszej cenowo. Czy cena to jedyna kwestia, na którą powinieneś zwrócić uwagę? Niezwykle istotne jest również źródło pochodzenia - urządzenie powinno być z legalnej dystrybucji i najlepiej wprost od autoryzowanego sprzedawcy Apple.

Kim jest autoryzowany sprzedawca Apple?

Autoryzowany sprzedawca Apple (z angielskiego: Authorised Apple Reseller) to firma, która podpisała umowę z oficjalnym dystrybutorem. Kupując u niego można mieć pewność, że nasz sprzęt jest fabrycznie nowy, pochodzi z legalnego źródła i jest przeznaczony na rynek polski. To daje nam natomiast gwarancję, z którą możemy udać się do każdego autoryzowanego serwisu.

UWAGA: Jeśli chcesz upewnić się, że sklep, w których zamierzasz zrobić zakupy jest autoryzowanym sprzedawcą, upewnij się, że Apple sklep znajduje się w spisie na stronie producenta.

Z pewnością zastanawia Cię, co z popularnymi sklepami z elektroniką, które również w swojej ofercie posiadają sprzęt Apple. W zdecydowanej większości również są oni autoryzowanymi sprzedawcami, więc kupując u nich urządzenie możesz być pewny co do tego, że pochodzi ono z legalnych źródeł. Na stoiskach z urządzeniami Apple często można znaleźć pracowników, którzy są pasjonatami marki (wielu z nich regularnie poszerza swoją wiedzę o produktach firmy na certyfikowanych szkoleniach).

Urządzenia firmy Apple znajdziesz nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w internetowych. Jeśli interesują Cię: komputery Mac (w tym również komputery stacjonarne), laptopy Apple, zegarki Apple, iPady, czy popularne akcesoria Apple, znajdziesz je w ofercie sklepu Lantre, który również jest autoryzowanym sprzedawcą. Jeśli zdecydujesz się w nim na zakup, zaproponowane zostaną Ci dodatkowe usługi: Lantre Care, będące pakietem usług pozwalającym zachować spokój w przypadku niespodziewanych awarii. W jego skład wchodzi: Ubezpieczenie, Service Pack, Apple Care Protection oraz ochrona ekranu (dotyczy iPhone’ów i iPad’ów). W szczególności Service Pack jest interesującą opcją, gdyż zapewnia sprzęt zastępczy oraz bezpłatną naprawdę urządzenia w przypadku wystąpienia awarii, w autoryzowanym serwisie i to po upływie standardowej gwarancji.

Kim jest Autoryzowany Sprzedawca Premium?

Warto zaznaczyć, że partnerzy marki Apple mogą starać się o status Premium (z angielskiego: Apple Premium Reseller). Żeby go uzyskać muszą nie tylko oferować swoim klientom oryginalny sprzęt pochodzący wprost od dystrybutora, ale również sprostać wymaganiom, które dotyczą odpowiedniej powierzchni salonu, jego wystroju oraz jakości obsługi. Niemal na całym świecie prezentują się bardzo podobnie (zlokalizowane są głównie w większych miastach).

Gdzie kupić sprzęt Apple i dlaczego u Autoryzowanego Sprzedawcy?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić iPad’a, Macbook’a czy też interesuje Cię iPad, sklep, w którym zdecydujesz się dokonać zakupu powinien znajdować się w spisie Autoryzowanych Sprzedawców na stronie Apple. Tylko wtedy będziesz mieć pewność, że zakupione przez Ciebie urządzenie pochodzi z legalnej dystrybucji i w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów będziesz mógł udać się z nim do Autoryzowanego Serwisu w celu dokonania niezbędnych napraw.  

Jeśli nie dysponujesz odpowiednią ilością gotówki, a chcesz dokonać zakupu iPhone. Sklep Lantre umożliwia swoim klientom zakup na raty oraz leasing (drugi wariant jest przeznaczony wyłącznie dla firm). Pamiętaj, że jeśli z jakiś powodów sprzęt nie sprosta Twoim wymaganiom, urządzenie będziesz mógł odesłać w ciągu 14 dni od jego otrzymania (urządzenie takie nie może posiadać uszkodzeń oraz śladów użytkowania).

Komentarze

Subskrybuj RSS: rss
Oferty pracy

Aktualnie nie mamy ofert pracy.

Dodaj swoją ofertę
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 22.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 18.07.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

12-14 czerwca 2024 r. w Długopolu.