19.05.23, 11:28

Nowe Stacje+ w ofercie RMF Classic+

Nowe stacje w ofercie platformy RMF Classic+, fot.: materiały prasowe

Do dotychczasowej oferty Stacji dostępnych na platformie RMF Classic+, dołączyło sześć kolejnych kanałów, m.in. RMF Classic+ Hans Zimmer, RMF Classic+ Muzyka Oskarowa oraz RMF Classic+ Czas skupienia, w której wykorzystano elementy projektu „Usłysz Odrę” – czyli terenowych nagrań polskiej natury, zrealizowanych przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.

RMF Classic+ Czas skupienia to stacja radiowa, która jest stworzona z myślą o osobach, które chcą się skoncentrować. Specjalnie dobrana muzyka ma pozwolić na odprężenie się, uspokojenie oraz na skupienie na pracy lub nauce. W ofercie stacji znajdują się zarówno klasyczne utwory, jak i nowoczesne kompozycje. Dodatkowo emitowane są także dźwięki polskiej natury – fragmenty nagrań terenowych, które zostały zrealizowane przez Narodowe Centrum Polskiej Piosenki w Opolu w ramach interdyscyplinarnego przedsięwzięcia, którego głównym celem było przedstawienie Odry jako niezwykle przyjaznej społecznie przestrzeni, z ogromnym, kulturotwórczym potencjałem.

W RMF Classic+ Hans Zimmer oraz RMF Classic+ John Williams można usłyszeć kompozycje tych dwóch twórców muzyki filmowej. Z kolei RMF Classic+ Tarantino prezentuje utwory z filmów jednego z najlepszych reżyserów wszech czasów – Quentina Tarantino. W ofercie znajdują się między m.in. z takich filmów jak „Pulp Fiction”, „Kill Bill” i „Django”. W RMF Classic+ Muzyka Oskarowa prezentowane są utwory nagrodzone Oscarem lub nominowane do tej nagrody. W RMF Classic+ Klasyka z werwą można usłyszeć klasyczną muzykę, która mają pobudzać zmysły i dawać energię do działania.

Czym jest RMF Classic+?

RMF Classic+ to platforma radiowa, która poza benefitami, takimi jak możliwość zdobycia książek czy biletów na wydarzenia kulturalne, oferuje też cztery nadawane równolegle do głównej anteny audycje muzyczne (Muzyka Filmowa, Ballady, Muzyka Klasyczna i Piosenki Filmowe). Na platformie dostępny jest też stream RMF Classic bez reklam – w miejscach bloków reklamowych pojawiają się dodatkowe utwory. Obecnie RMF Classic+ oferuje 13 tematycznych Stacji+.

Komentarze

Powiązane

09.07.24, 14:58
| radio » badania rynku
Radio Zet znów w górę. RMF FM dalej liderem
Radio Zet zanotowało największy wzrost tzw. słuchalności - wynika z najnowszego badania Radio Track zrealizowanego przez Kantar Polska dla KBR obejmującego okres od 1 kwietnia 2024 r. do 30 czerwca 2024 r. (stacje ogólnopolskie i ponadregionalne).
08.07.24, 12:30
| radio » informacje | internet » informacje
Maria Skłodowska-Curie bohaterką nowego serwisu specjalnego Polskiego Radia
Z okazji 90. rocznicy śmierci polskiej noblistki, Polskie Radio przygotowało serwis specjalny, który skupia się na historii polskiej uczonej. 
08.07.24, 09:06
| radio » informacje
Wielka Wyprawa Maluchów. Polskie Radio Kierowców relacjonuje charytatywny rajd
80 Fiatów pojawi się na trasie Warszawa - Monte Cassino. Wydarzenie „Wielka Wyprawa Maluchów” rozpoczęło się 5 lipca br., a uczestnikom w trasie towarzyszyć będą dziennikarze Polskiego Radia Kierowców.
08.07.24, 08:30
| radio » informacje
Fundusz Wczasów Pogodowych powraca do Radia Pogoda
Startuje wakacyjna ramówka Radia Pogoda. Tegoroczne lato stacja powitała 28 czerwca potańcówką w Krakowie, którą poprowadził poranny duet stacji - Joanna Kruk i Zygmunt Chajzer.
08.07.24, 07:30
| radio » informacje
Lato w RMF MAXX. Wakacyjny konkurs i nowe audycje
W te wakacje RMF MAXX będzie towarzyszyć słuchaczom na festiwalach muzycznych, a w ramówce znajdą się m.in. „Głosówki z wakacji” i codzienne sety DJ’skie.
08.07.24, 06:30
| radio » informacje
Lato w TOKu. Wakacyjna kampania Radia TOK FM
Radio TOK FM tradycyjnie chce towarzyszyć swoim słuchaczom w czasie wakacji. Rozgłośnia będzie przypominać o możliwość słuchania stacji zarówno na stronie internetowej jak i w aplikacjiw nowej odsłonie kampanii reklamowej „Lato w TOKu”.
05.07.24, 17:30
| radio » informacje
Ruszyła XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów Melchiory
Polskie Radio rozpoczęło przyjmowanie zgłoszeń do XIX Ogólnopolskiego Konkursu Reportażystów „Melchiory”.
05.07.24, 06:15
| radio » informacje
Czwarte urodziny Radia Nowy Świat. Świętowanie w Nowej Rudzie i Kinotece
Radio Nowy Świat rozpoczyna świętowanie czwartych urodzin rozgłośni. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach. 6 lipca br. stacja zaprasza do Nowej Rudy, a 10 lipca do stolicy.
04.07.24, 10:20
| radio » informacje
RadioStany. Jan Białostocki z audycją o nieznanych zakątkach w USA w Polskim Radiu 24
7 lipca br. na antenie Polskiego Radia 24 zadebiutuje audycja „RadioStany”. Na podróż po Stanach Zjednoczonych zaprasza Jan Białostocki. Emisja w każdą niedzielę o godz. 18.30.
03.07.24, 11:38
| radio » informacje
Sezon ogórkowy. Podcast Beaty Lubelskiej w ofercie Radia Zet
Radio Zet uruchomiło wakacyjną serię podcastów „Sezon ogórkowy” Beaty Lubeckiej.
Subskrybuj RSS działu radio: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

do 10.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.