16.05.23, 21:00

Łukasz Korczewski, Aleksandra Sawko i Kuba Matuszewski w ekipie Cape Morris

Łukasz Korczewski, Aleksandra Sawko i Kuba Matuszewski, fot.: materiały prasowe

Cape Morris powiększa zespół o trzech specjalistów. Do teamu zajmującego się social media dołączył Łukasz Korczewski, Aleksandra Sawko i Kuba Matuszewski.

Łukasz Korczewski wieloletnie doświadczenie z social media zdobywał, prowadząc zespoły specjalistów w Media.Monks, Stor9 i the Digitals. Pracował również w Deloitte Digital CE. Miał okazję przygotowywać kampanie dla klientów z różnorodnych branż, zarówno marek osobistych, jak tych z branży motoryzacyjnej, retail i innych. Pracował dla takich brandów jak: Pepsi, Mirinda, Tiger Energy Drink, Aldi Polska, W.Kruk, Roberta Lewandowskiego, Małgorzaty Kożuchowskiej, Huberta Hurkacza, Pizza Hut, Dell, Nespresso i Mazdy Polska. Jego ostatnie doświadczenie to praca dla BMW i MINI brands. W Cape Morris objął funkcję lidera działu social media i będzie odpowiadał za rozwój strategii i koordynację zespołu.

Aleksandra Sawko prace w marketingu digitalowym rozpoczęła w agencji Tigers, gdzie zdobywała doświadczenie w social media, realizując projekty dla branży telekomunikacyjnej, beauty, fashion oraz HoReCa. W ciągu dwóch lat awansowała ze pozycji stażystki na stanowisko Project Managera & Social Media Specialist, gdzie odpowiadała za działania dla kluczowego klienta agencji. Wcześniej pracowała w Pathfinder 23 jako Content Publisher. W Cape Morris zajmuje się realizowaniem projektów i aktywacji social media, współpracą oraz wsparciem Partnerów i działaniami z zakresu influencer marketingu.

Jakub Matuszewski od siedmiu lat zajmuje się obszarem social media. W agencjach Cut The Mustard i Tigers odpowiadał za wdrażaniem i współtworzeniem strategii komunikacji w kanałach social media, m.in. dla MILWAUKEE, Aura Herbals, NiQuitin, Klarna, IRDM by Goodram. W agencji VMLY&R zarządzał zespołem moderacji, gdzie odpowiadał za komunikację marek takich jak: Lidl Polska, bp Polska, Żywiec Zdrój, Żywiec, Męskie Granie, Mazda, Lay's, Cheetos. W Cape Morris rozpoczął pracę na stanowisku Social Media Managera.

Komentarze

Powiązane

15.07.24, 19:00
| reklama & PR » informacje
Bang & Olufsen klientem Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen działającej w branży audio-wideo.
15.07.24, 17:45
| reklama & PR » informacje
CIECH zmienił nazwę na Qemetica. Przy projekcie pracowało ponad sto osób
Chemiczna grupa CIECH zmieniła nazwę na Qemetica. Zmianie uległy również nazwy podmiotów, m.in. w Hiszpanii, Niemczech i Rumunii, gdzie Qemetica ma swoje spółki i zakłady produkcyjne. Zespół Qemetiki w opracowaniu nowej identyfikacji wspierała agencja Touchideas, a kampanię informującą o rebrandingu przygotowała agencja GPD.
15.07.24, 15:20
| reklama & PR » ludzie
Karolina Kusy awansuje. Stanisław Chmielarz na czele nowego zespołu w KINESSO
Karolina Kusy i Stanisław Chmielarz objęli nowe role w KINESSO, agencji performance marketingu należącej do grupy IPG Mediabrands.
15.07.24, 13:05
| reklama & PR » informacje
Orbita Chillu na Lotnisku Chopina od marki Orbit
Marka Orbit przygotowała Orbitę Chillu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Specjalna strefa ma umilić podróżującym czas oczekiwania na lot.
15.07.24, 11:34
| reklama & PR » informacje
Launch produktu Danio Jogurt Pitny. W trasę ruszają DanioBusy
Agencja Altavia Kamikaze + K2 wygrała przetarg na koncept i realizację kreatywno-strategicznych działań aktywacyjnych związanych z launchem premierowego produktu w portfolio Danone - Danio Jogurt Pitny.
15.07.24, 10:16
| reklama & PR » informacje
Zawsze przy. Change Serviceplan z kampanią dla marki Przysnacki
Agencja Change Serviceplan realizuje kampanię dla marki z portfolio Intersnack Poland. Hasłem akcji dla Przysnacków jest “Zawsze przy”. 
14.07.24, 20:00
| reklama & PR » informacje
Specjalne spoty Lecha pojawiły się w blokach reklamowych
Lech przygotował specjalne spoty, które można zobaczyć w blokach reklamowych do końca września br.
14.07.24, 16:00
| reklama & PR » informacje
Pepsi oficjalnym partnerem SBM FFestival 2024
Pepsi zostało głównym partnerem 8. edycji festiwalu SBM. Impreza odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia br. na warszawskim AWF. 
14.07.24, 12:00
| reklama & PR » informacje
Hand Made ponownie wspiera coroczną inicjatywę marki Rodowita. Marka rozda 20 tys. pluszowych wilczków
Agencja reklamowa Hand Made po raz kolejny jest zaangażowana w najnowszą kampanię marki Rodowita.
14.07.24, 08:00
| reklama & PR » informacje
Esperienza Agency rozpoczyna kampanie dla Vileda Polska
Pod hasłem „Testerzy porządku, mistrzowie bałaganu” trwa kampania Vileda Polska, za którą odpowiada Esperienza Agency.  Grupą docelową działań marketingowych są właściciele zwierząt.
Subskrybuj RSS działu reklama & PR: rss
Oferty pracy

Specjalista ds. PR

Krakowskie Biuro Festiwalowe | Kraków

Przejdź do oferty
Konkursy
do 31.08.24

Portalmedialny.pl ponownie udostępnił możliwość uczestniczenia w konkursach organizowanych przez wydawcę.

do 16.08.24

Do zdobycia jeden egzemplarz książki.

Polecamy
Konferencje

Zapraszamy do współpracy. Cena dodania do katologu od 149 PLN netto.

25.10.2024 r., Campus Google, Warszawa.semWaw#3